سیاتل — یک پزشک اورژانس که علنا به انتقاد از coronavirus آماده سازی خود را در بیمارستانی در ایالت واشنگتن خود را از دست داده است.

دکتر مینگ لین یک دکتر ER در PeaceHealth سنت جوزف مرکز پزشکی در ونکوور برای 17 سال گذشته گفت: آسوشیتد پرس در شب جمعه او اخراج شده است.

او گفت که 20 دقیقه قبل از shift خود را روز شنبه به او گفته شد آن را پوشش داده است و خود را مستقیم از مدیر به او گفت که او تا به حال فسخ شده است. اما TeamHealth ملی مراقبت از سلامت نیروی انسانی شرکت است که استخدام برای بیمارستان اصرار داشت در یک ایمیل فرستاده بیانیه روز شنبه آن را به حال او را اخراج خواهد اما سعی کنید برای پیدا کردن او را در جایی دیگر به کار می کنند.

در Facebook و در مصاحبه های رسانه ای Lin بارها با انتقاد از آنچه که او را دیدم به عنوان یک تنبل پاسخ به تهدید توسط بیمارستان را اداره. Lin اصرار داشت که بیمارستان بود آهسته به صفحه نمایش بازدید کنندگان غفلت در تست نکنید, کارکنان, اشتباه به تکیه بر روی یک شرکت است که مصرف 10 روز به روند COVID-19 نتایج آزمون و بی سرپرست در به دست آوردن تجهیزات حفاظتی برای کارکنان.

وی با تشریح مراحل گرفتن برای کمک به بیمارستان دست آوردن تختخواب تاشو و شخصی دنده محافظ ارائه شده توسط شرکت های محلی — تلاش است که به دست آورد به او وفادار محلی پس, اما, او گفت:, همچنین به هشدارهای از مافوق به توقف صحبت کردن.

St. joseph’s را بلافاصله بازگشت یک ایمیل به دنبال نظر. بیانیه ای از TeamHealth گفت: Lin شده بود خاتمه داده شود. آن را بلافاصله در پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا او حذف شده بود از بیمارستان و یا اینکه آیا بیمارستان درخواست آن را.

“ما متعهد به درگیر شدن با او به سعی کنید برای پیدا کردن یک مسیر رو به جلو” در بیانیه ای گفت:. “در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به هر موجود و ما را با دکتر لین برای پیدا کردن محل مناسب برای او.”

Lin تمسخر در تصور او از کار اخراج شده بود و گفت که او انتظار می رود این شرکت ممکن است به او پیشنهاد کار در بیمارستان های مختلف 30 دقیقه تا یک ساعت فاصله دارد. او گفت که او علاقه مند نیست.

در مصاحبه ای در اوایل این هفته گفت: Lin انتقاد خود از بیمارستان با انگیزه بود در بخشی از آنچه او آموخته است که به عنوان یک ER دکتر در یک بیمارستان در نزدیکی مرکز تجارت جهانی در 9-11. او گفت: او در سنت وینسنت بیمارستان در منهتن و تسهیلات ثابت و صالح پاسخ آن روز بود با توجه به این آموزش و تجربه آن انجام شده بود پس از غرق پس از سال 1993 مرکز تجارت جهانی (آمریکا ،

“من خیلی احساس ضعف” Lin گفت. “ما مانند یک تیم بسکتبال است که در مورد به بازی یک تیم NBA. طوفان در راه است و من احساس نمی کنم که ما آماده هستید.”

در بیانیه منتشر شده 20 مارس, روز پس از سیاتل تایمز در مورد Lin انتقاد بیمارستان, مدیر اجرایی, چارلز رستگار اصرار داشت که بیمارستان بود و مصرف آن فرآورده های جدی است. رستگار گفت: این بیمارستان آغاز شده بود محدود کردن غیرضروری بازدید کنندگان غربالگری و کسانی که وارد کنید به صورت تب در میان سایر مراحل است.

رستگار گفت: بلینگهام هرالد این هفته که “چند” کارکنان در بیمارستان آزمایش مثبت است.

Whatcom County آن اولین مورد تایید شده توسط مارس 10. آن را در حال حاضر 92 مورد تأیید و چهار مرگ و میر. حداقل 27 ساکنان و 18 کارکنان در یک آسایشگاه در بلینگهام تا به حال آزمایش مثبت از شنبه.

برایان دیویدسون, که retooled خود را پنبه حلاجی شده قفس و تور شرکت در نزدیکی محلی به ارزان تختخواب تاشو به صورت موقت تجهیزات پزشکی, اعتبار Lin برای کمک به او را دریافت توجه از PeaceHealth St. joseph’s بخش تدارکات. اما او همچنین گفت که او می تواند ببینید که چگونه Lin تلاش همچنین ممکن است پیچیده کار گروه در حال حاضر انجام شد توسط inundating آن را با ارائه می دهد.

“من خیلی غمگین این مرد از کار اخراج شد,” Davidson گفت. “او باور نکردنی برای حمایت از بیماران و پرستاران و پزشکان است. او گیر گردن خود را — عمد دانستن خطر — به مراقبت از همکاران خود است. من احترام زیادی برای او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو