‘نوشیدنی نیست’: NSW شهر با هیچ آب از شیر آب به مدت چهار ماه

در زمان های محلی و MP و NSW وزیر کشاورزی آدم مارشال گفت: “بهترین سناریو این است که ساکنان خواهد شد در بطری آب برای روز سناریو مورد بدتر هفته – این است رفتن به چیزی است که در دراز مدت”.

اما Uralla است که هنوز در بطری آب است. های اخیر باران پر کرده است این سد به ظرفیت اما ساکنان شده است گفت: “نمی نوشند” هشدار خواهد بود در محل حداقل تا اواسط ماه آوریل است. خواهد شد که چهار ماه در کل.

Maria Evans, niece of Jenn Evans, and Matilda Seath-Robinson with pallets of bottled water in Uralla.

ماریا ایوانز زاده از Jenn ایوانز و ماتیلدا Seath-رابینسون با پالت از آب بطری در Uralla.اعتبار:دیو رابینسون

در این شهر مردم احساس آنها بوده ام در تاریکی نگه داشته در مورد این تاخیر. بسیاری می گویند که آنها را درک نمی کنند چه این شورا انجام شده است.

“این شهر در حال مرگ است می گوید:” طراح داخلی لیزا Kelaher که اجرا می شود یک فروشگاه کوچک در Uralla. “گردشگری را متوقف کرده است. این شهر سزاوار نیست این. این است که در مورد آب. اگر ما آب ندارد ما نمی تواند زنده بماند.”

Uralla ساکنان در ابتدا گفت: “پیشرفت قابل توجهی” تا به حال ساخته شده است به کاهش سطح آرسنیک. سپس شهردار مایکل پیرس اعلام کرد او به دنبال گرفتن $500,000 کربن سیستم تصفیه در جای خود قرار داده “طی دو هفته آینده”.

بعد از آن هفته در ژانویه 16, Uralla شایر شورا اقدام مدیر David Aber عذر خواهی کرد به جامعه و اعلام کرد: “نوشیدن” هشدار خواهد بود در محل برای حداقل بعد از 100 روز اجازه می دهد تا برای نصب و راه اندازی “یک گرانول کربن فعال فیلتر” و آزمایش است.

بیش از یک ماه بعد و دو ماه بعد از نسخه اصلی هشدار – آقای مارشال رسانه های محلی گفت او دریافت هر گونه درخواست برای کمک های مالی از فیلتر. “من به عنوان نا امید به عنوان کسی,” او گفت:.

Locals of Uralla attend a town meeting to discuss the town's water crisis.

مردم محلی از Uralla حضور در یک شهر جلسه به بحث در مورد این شهر بحران آب.اعتبار:توییتر / @PatrickSBell

روز پنجشنبه خورشید-هرالد درخواست یک مصاحبه با آقای Aber. که بعد از ظهر او تسلیم یک درخواست برای کمک های مالی. آقای مارشال بود که آن هم با نزدیک شدن برای یک مصاحبه اعلام این خبر در روز جمعه با هزینه حدود $835,000.

“این یک کمک بزرگ است که من در نهایت قادر به ارائه به طور کامل costed پیشنهاد به آب وزیر [ملیندا پاوی] برای در نظر گرفتن” او گفت:.

“این موضوع در جریان بوده است راه بیش از حد طولانی به نقطه ای که در آن داشتن یک تاثیر مخرب بر Uralla اقتصاد و رفاه ساکنان.”

آن را غیر معمول نیست برای برخی از آرسنیک را در آب اما طولانی مدت قرار گرفتن در معرض سطوح بالاتر در آب آشامیدنی و مواد غذایی می تواند باعث ضایعات پوستی و سرطان است. سطح 0.04-0.05 میلی گرم در یک لیتر شد و تا پنج برابر 0.01 mg/L توصیه استرالیا آب آشامیدنی دستورالعمل.

Matilda Seath-Robinson at the Kentucky Dam in Uralla.

ماتیلدا Seath-رابینسون در کنتاکی سد در Uralla.اعتبار:دیو رابینسون

ساکنان شده اند قادر به استفاده از شیر آب برای استحمام و شستن لباس. بطری آب ساخته شده بود به صورت رایگان در دسترس در فروشگاه های محلی در یک گزارش هزینه از $5000 در روز به دولت است.

هنوز هم بسیاری از مردم محلی می گویند سردرگمی است حاکم بود. یک صاحب رستوران گفت که یک روز پس از “نوشیدن” هشدار صادر شد, به آنها گفته شد آب شد خوب برای مشتریان به مصرف قهوه و پس از مخلوط.

آقای Aber گفت: او توصیه شده بود که توسط دولت وجود نداشت موضوع را با مصرف سطوح آرسنیک در یک فنجان قهوه از فروشگاه. “من رله اطلاعات من می خواهم داده شده است در زمان,” او گفت:. “که لغو شد و دو روز بعد بود که مایه تاسف است برای من.”

عمده کسب و کار به پایان رسید تا به طور مستقل hooking قهوه خود را و پس از ترکیب سیستم های آب بطری.

آقای Aber گفت: تاخیر در تقاضا برای کمک های مالی برای فیلتر شد ناشی از تغییر در برنامه است.

“در اصل ما به دنبال [دستیابی به] یک بانک از فیلتر است که مانند یک سری از غلاف … [سپس] مردم ما کار می کرد که آن را احتمالا بهتر است برای قرار دادن گرانول کربن فعال به طور مستقیم به ما فیلتر,” او گفت:.

“بنابراین ما رها شده است که ایده و سپس رفت و برگشت به طراحی مجدد آن و ارتقاء سیستم فیلتر. آن را کاملا یک سفر است.”

آقای Aber بستری شده است “چند می شه buggers اطراف در پس زمینه اما صبر جامعه شده است فوق العاده”. او گفت: برخی از ساکنان اغلب مسن کشاورزان باید به او گفت که آنها بیش از حد fazed و نگهداری نوشیدن آب شهر. او گاهی اوقات نوشیدنی از شیر بیش از حد.

Uralla ساکنان در حال حاضر چشم خود را ثابت در آینده است. Ms Kelahar گفت: مصیبت بود اثبات شفافیت بیشتر در مدیریت آب مورد نیاز بود به خصوص در خشکسالی زده مناطق.

“آن را OK می گویند:” ما باید مردم در آن مشغول به کار اما به ما نشان می دهد. ما نشان می دهد,” او گفت:.

Ms Kelahar و خانم ایوانز با اشاره به وجود بسیاری از راه دور جوامع بومی که اصلا دسترسی به آب آشامیدنی سالم.

خانم ایوانز گفت که او امیدوار نمایندگان محلی خواهد برنامه ریزی بهتر و برقراری ارتباط واضح تر با ساکنان. “این یک شوکی,” او گفت:. “و ما بیدار هستند.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im