DMP خواستار رسانه ها به گسترش ‘شایعات’ در مورد Papia مورد

“انتشار اطلاعات جعلی در متهم در بازداشتگاه ایجاد اجتماعی و فشار روانی در تحقیقات افسر. این ممکن است مانع هدف بررسی” DMP در بیانیه ای گفت.

آن را به نام “حرفه ای و مسئول’ رفتار از همه نگران”.

اقدام سریع گردان دستگیر پاپی و همسرش Mofizur رحمان نام مستعار Sumon Chowdhury و دو همدست در فرودگاه داکا در فوریه 22.

این زن متهم است که در حال اجرا یک باند در نرسینگدی برای اخاذی و مواد مخدر نا مشخص. Papia گفته با استفاده از یک مجموعه ریاست جمهوری در Westin داکا هتل به عنوان او دیرین پایه برای اجرای یک جنسیت, racketeering شبکه. او همچنین متهم به ساخت یک ثروت از جنایات دیگر از کمک به مجرمان شتاب زمین به در اختیار داشتن غیر قانونی سلاح گرم است.

سه مورد مربوط به یادداشت های تقلبی و غیر قانونی اسلحه و مشروب بودند در برابر پاپی و همسرش. پلیس در ابتدا بازجویی Papia اما موارد معطوف به کارآگاه شعبه یک روز بعد.

نام مقامات دولتی و نمایندگان مجلس بحث نشان می دهد شرکت کنندگان سیاستمداران و بازرگانان مرتبط با Papia کسب و کار در Westin رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

“متهم هستند که به شدت از بازجویی در DB بازداشت کرده است. مستقیم و غیر مستقیم شاهد مربوط به مسائل در حال بازجویی بیش از حد” DMP گفت.

DB نمی ارائه هر گونه ‘اطلاعات خاص’ به رسانه ها با توجه به این بیانیه. علاوه بر رسانه های اجتماعی و برخی رسانه های متعارف رسانه ها شده اند و انتشار اطلاعات در این تحقیق و بررسی بدون مشورت با بررسی قدرت DMP گفت.

“آنها در حال انتشار و انتشار هویت افراد مختلف با استناد به تحقیقات سازمان به عنوان یک منبع. تحقیقات ماموران هیچ اتصال به آن است. اطلاعات منتشر شده هیچ سازگاری با بررسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de