این نرخ بیکاری در کشور شد و 5.1 درصد در ماه فوریه اما Westpac پیش بینی شده است که به افزایش به 9 درصد در اواسط سال حتی اگر موریسون دولت به تازگی متعهد بیش از $200 میلیارد دلار برای حمایت از اقتصاد در طول coronavirus بحران است.

در حال بارگذاری

جدید “چهره بیکاری” گزارش خطر بیکاری طولانی مدت برای کسانی که شغل از دست داده اند.

آن را می گوید استرالیا شده است underinvesting در برنامه هایی که کمک به مردم برای پیدا کردن کار و طاقت فرسا رعایت قوانین برای کسانی که دریافت بیکاری پرداخت شده است قرار داده و جلوتر از کمک های عملی برای تضمین اشتغال است.

استرالیا هزینه های کلی در برنامه برای کمک به بیکاران به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی کمتر از نیمی از متوسط OECD در سال 2017.

کاساندرا گلدی مدیر اجرایی شورای استرالیا از خدمات اجتماعی گفت: حتی قبل از coronavirus بحران بیش از حد بسیاری از مردم قفل شد از کار پرداخت می شود و بیشتر “سرمایه گذاری جدی” در اشتغال خدمات مورد نیاز هستند.

“ما باید یک ایده خوب از شواهد موجود از آنچه با این نسخهها کار برای افراد بیکار در دراز مدت به شغل: داشتن تجربه کار در یک کار به طور منظم به جای کار برای دل; آموزش مهارت در تقاضا از کارفرمایان به جای استاندارد کار آماده سازی’ دوره های یک در یک پشتیبانی از هر دو برای کسانی که به دنبال اشتغال و کارفرمایان آینده نگر,” او گفت:.

Dr گلدی گفت: این بسیار حیاتی است برنامه ریزی شروع می شود در حال حاضر برای اطمینان از هیچ کس در پشت سمت چپ زمانی که اقتصاد بهبود.

دولت فدرال صرف 1.3 میلیارد دلار سالانه در آن jobactive خدمات اشتغال برنامه اما 42 سازمان که اداره آن اختصاص منابع قابل توجهی را برای اجرای تطابق.

گزارش تماس ها برای سیستم به “اتاق” به صورت فشرده تر کمک برای جویندگان کار.

“شواهد نشان می دهد که افراد بیکار در دراز مدت نیاز به مقدار بیشتر فشرده آماده سازی برای مشاغل و پرداخت کار تجربه مشاوره و پشتیبانی به منظور تشویق کارفرمایان به آنها فرصت” آن را می گوید.

دولت معرفی کرده است در شش ماه “coronavirus مکمل” است که به طور موثر دو برابر نرخ بیکاری پرداخت. اما Dr گلدی می گوید افزایش دائم مورد نیاز است.

مشخصات افراد بیکار شده بیشتر محروم بیش از دهه گذشته است. این گزارش می گوید 41 درصد بیکاری دریافت پرداخت به حال ناتوانی 11 درصد شد تنها پدر و مادر و تقریبا نیمی بودند با سن بیش از 45 سال است.

“یک سهم رو به رشد افرادی که بیکار هستند که” آن را می گوید.

تغییرات به بازار کار نیز ساخته شده است آن را دشوار است برای جویندگان کار به دلیل ورود به سطح شغل “هستند یا سخت تر به ارائه بیش از حد چند ساعت پرداخت می شود و یا سخت تر به حفظ.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو