اخلال ‘گرتا,’ عکس برگردان تحمل علتا. میدان نفتی آرم شرکت نقشه کشی انتقاد

ادمونتون — هشدار: تصویر زیر ممکن است ناراحت کننده به خوانندگان

مرکزی آلبرتا-بر اساس شرکت نفت است که lambasted آنلاین برای گرافیک که به نظر می رسد به تصویر کشیدن تجاوز به 17 ساله سوئدی گرتا Thunberg.

این تصویر نشان می دهد یک جفت دست نگه داشتن نوارهای یک شکل زن از پشت. “گرتا” است ناخوانا در سراسر پشت او. به طور مستقیم در زیر نشسته آرم X-سایت خدمات انرژی.

یک پروفایل LinkedIn برای شرکت به همین نام که مقر آن در گوزن قرمز آلتا., تبلیغ مدیریت آب و راندمان بالا frac سیالات و حرارت در آلبرتا و B. C.

داگ گنجشک ذکر شده به عنوان مدیر کل است در پاسخ به اخبار CTV ادمونتون درخواست برای نظر. یک Facebook صفحه برای شرکت در دسترس عموم نیست.

Rocky Mountain House ساکن میشل نرنگ گفت: او منزجر بود پس از پیدا کردن این پست و به نام اسپارو.

او می گوید: او را رد کرد و نگرانی خود را.

یک گوزن قرمز گرافیک شرکت است که می گوید آن کار کرده است با X-سایت خدمات انرژی که قبلا بود و غافل از “گرتا” برچسب.

“این مهم است که به نگاه بسیار جدی و رسیدگی خواهد شد بر این اساس اگر ما پیدا کردن آنها آمد از ما” بیانیه ای با سرعت گرافیک می خواند.

“این یک زمان بسیار طولانی از آنجایی که من دیده می شود برچسب ترک فروشگاه ما برای آنها. این حال گفت: هر کار آینده/درخواست مربوط به این شرکت متوقف خواهد شد بلافاصله!”

آن است که نه تنها زمان X-سایت به نظر می رسد به مراجعه به نوجوان تغییر آب و هوا فعال. یکی دیگر از پست های رسانه های اجتماعی شامل یک عکس از یک نیمه تریلر که خرس X-لوگوی سایت. گرافیک در این تریلر را کنار می خواند: “گرتا eco edition superheater. آن را می شود جیغ داغ!”

و نه آن است که اولین بار Thunberg شده است دریافت کننده سولفات در آلبرتا.

مقابله با معترضان ملاقات Thunberg-سرب مارس زمانی که او بازدید ادمونتون در ماه اکتبر گذشته. مدت کوتاهی پس از یک نقاشی دیواری از او را در مرکزی ادمونتون بود مخدوش با یک پیام در گفتن Thunberg کانادا را ترک کنید.

این است که در حال توسعه داستان اخبار. اطلاعات به روز خواهد شد آن را به عنوان در دسترس می شود.

با فایل های از اخبار CTV ادمونتون دن Grummett

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>