در زمان حاضر COVID-19 آلوده تقریبا دو میلیون نفر کشته و بیش از 125,000.

فراتر از آن بی سابقه بهداشتی و اجتماعی مفاهیم COVID-19 تا به حال اثرات فاجعه بار بر روی اقتصاد جهانی است.

بین ماه های ژانویه و مارس سال 2020 اقتصاد جهان قرارداد با 12 درصد است. در پاسخ به این بحران اقتصادی G20 دولت ها متعهد شده اند بیش از $5 تریلیون دلار در امداد و پایداری طرح های. یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم هر کشور, موسسه صنعت و بخش کسب و کار منحصر به فرد — و تمام جنبه های اقتصاد جهانی — در حال منفی نهفته COVID-19.

اثرات اقتصادی در کانادا

از 14 آوریل سال 2020 وجود دارد بیش از 26,000 موارد و بیش از 800 COVID-19-مربوط به مرگ و میر در کانادا. میلیون ها نفر از مردم را برای ثبت اشتغال بیمه و کاربردی برای کانادا پاسخ اضطراری بهره مند شوند.

شبیه به دیگر کشورهای G20 دولت کانادا پرده برداری از یک بسته کمک های اولیه 82 $میلیارد دلار است. این بسته شامل 27 میلیارد دلار در کمک های اضطراری طراحی شده است برای کمک به کانادایی ها برای پرداخت ملزومات مانند اجاره و مواد غذایی است. با بیش از چهار میلیون کانادا افراد و خانواده ها زندگی در خواص اجاره دولت کانادا به رسمیت شناخته شده اهمیت از جمله صریح بودجه برای دیدار با نیازهای مستاجرها.

علاوه بر این بودجه چند استان از جمله بریتیش کلمبیا و جزیره پرنس ادوارد را تصویب کرده اند اجاره پشتیبانی از برنامه نویسی. همه دولت ها نشان داده اند که مستاجر مورد نیاز خواهد بود به پرداخت هر و همه اجاره در کامل است.

دولت دستور داده اند صاحبخانه و مستاجر به شرکت در بحث های معنی دار برنامه های پرداخت. صرف نظر از استان یا قلمرو اجاره حمایت از برنامه و یا اجاره بازپرداخت طرح کارشناسان اصرار مستاجران و صاحبخانه ها در ارتباط منظم.

اگر گفت و گو شده است آغاز شده بین موجر و مستاجر در حال حاضر زمان است. دولت های فدرال و استانی پیام آمده است از طریق صدای بلند و واضح نشان می دهد که هیچ کس است “قلاب” برای پرداخت اجاره خود را.

نیازهای مقابل می خواهد

COVID-19 آورده است مورد بی سابقه بیکاری و ناامنی مالی, اما, این اولین بار نیست مردم باید در مواجهه با چالش های انجام برخی از آنها اساسی ترین نیاز دارد.

در زمان بحران ضروری است برای افراد به افتراق نیازهای مقابل می خواهد. با توجه به آبراهام مزلو یکی از برجسته ترین روانشناسان قرن 20 یکی از اساسی ترین نیازهای فیزیولوژیکی. نیازهای فیزیولوژیکی تعریف شده به عنوان یک نیاز انسانی بقا از جمله بهداشت و غذا و آب و سرپناه. این نیازهای اولیه و ضروری و غیر قابل مذاکره است.

مصرف کننده رفتار تغییر شدت در زمان بحران از جمله رکود. هزینه های مصرف کننده در مواد غذایی, سرپناه و مراقبت های بهداشتی به طور کلی افزایش می یابد در طول رکود اقتصادی. چرا که کسانی که هر دو شاغل و بیکار هستند و به طور معمول در رابطه با پوشش اصول اولیه مانند اجاره پرداخت وام مسکن, مواد غذایی, آب و برق و داروها. به این ترتیب رکود تحریک نیاز محور صرف.

مصرف کنندگان در طول تاریخ شده است استراتژیک با تمرکز بر روی هزینه های خود را از منابع مالی محدود در این ملزومات است. به طور خاص مردم خوردن در خانه, بیشتر, خرید کمتر اقلام بزرگتر و تمرکز خود را به پرداخت اجاره و یا وام مسکن در رکود. این پشتیبانی از مزلو نظریه ای که نشان می دهد مصرف کنندگان به خود را به انجام برسانند نیازهای اولیه و بالاتر از همه چیز.

مردم تمایل به خوردن در خانه بیشتر در دوران رکود. همه گیر نیز ساخته شده و در خانه ناهار خوری یک ضرورت است. (Unsplash)

یک مطالعه مشابه از 27,740 خانوار در ایالات متحده نشان داد که با وجود طاقت فرسا خود را مزایای بیکاری, آمریکایی ها اقدام به صرف همان مقدار از پول کالاهای ضروری و بیمه و آب و برق و غیره. به طور کلی و به حق پس از مصرف کنندگان محتاط تر spenders در رکود. مصرف کنندگان نیز در نظر بگیرید که در دراز مدت پیامدهای هزینه های خود را و اختصاص بودجه به نیازهای فیزیولوژیکی.

مسیر رو به جلو

COVID-19 به احتمال زیاد کاتالیست پایدار مالی جهانی بحران. اگر چه دولت در حال حمایت از افراد و خانواده ها و کسب و کار و جوامع مصرف کنندگان خواهد بود پاسخگوی اعمال خود در این بی سابقه بار. دولت به رسمیت شناخته اند نقش خود را به عنوان یک سیستم پشتیبانی برای کسانی که نمی توانند خود را به انجام برسانند نیازهای اساسی.

در اوایل صاحبخانه مانند مرور باید مطمئن مستاجران که نمی توان آنها را به موضوع اجاره بها را افزایش می دهد در طول این بحران است. خیابان زندگی جوامع (که صاحب و عمل چند خانواده مسکن در سراسر چمن زار) را حتی با توجه به ضروری کارکنان افزایش نامحدود برای اطمینان از خواص خود را و مستاجر هستند به اندازه کافی خدمت کرده است. صاحبخانه باید همچنان به ارائه امن و پاک و صلح آمیز فضاهای.

مصرف کنندگان باید انجام بخشی خود را به عنوان به خوبی, ساخت دقیق هزینه های تصمیم گیری و تشخیص بین نیاز دارد و می خواهد. به عنوان تاریخی شواهد تجربی نشان می دهد مصرف کنندگان هوشمند بوده است و در دراز مدت استراتژیک تصمیم گیری در مورد هزینه های خود را در طول قبلی بحران اقتصادی است.

به عنوان قدیمی, روانشناسی, ضرب المثل می گوید: “بهترین پیش بینی از آینده رفتار گذشته رفتار.” ما می تواند عاقلانه به تقلید از ما گذشته تصمیم گیری و حرکت رو به جلو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im