برجسته بنگلادشی تماس برای پایان دادن به خشونت در دهلی نو

“ما عمیقا نگران بیش شورش در هند دوستانه ما همسایه آزمایش و شریک کلیدی در ارائه کمک در طول جنگ آزادی” آنها در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

“ما همچنین نگران بیش از امکانات بی ثباتی در کشورهای همسایه که از بین بردن صلح و دموکراسی و توسعه و هماهنگی جمعی در منطقه اگر این وضعیت این است که پنجه به طور مشترک” آنها اضافه شده است.

امضا کنندگان این بیانیه عبارتند از: ملی استاد Anisuzzaman مقاله نویس Abdul Gaffar Choudhury نویسنده حسن Azizul Huq پروفسور Anupam Sen رهایی موزه جنگ امنا سرور علی Mofidul Hoque و Ziauddin Tariq Ali, درام, شخصیت سید حسن امام Ramendu Majumder, Mamunur رشید Nasiruddin یوسف Bachchu و Sammilita Sangskritik Jote جمهور گلم Quddus.

بنگلادش نویسندگان و فعالان فرهنگی خواست دولت و مردم هند به گام سریع برای متوقف کردن خشونت به عنوان تلفات افزایش به 38 در روز از هندو و مسلمان درگیری در پایتخت هند بیش از یک تابعیت قانون است.

آنها همچنین به نام بنگلادشی به هشدار به طوری که خشونت نمی تواند نشت به داخل کشور.

“ما می خواهیم مردم را به رعایت سنت هماهنگی جمعی. ما معتقدیم که وحدت ما در برابر خشونت خواهد بود قادر به جلوگیری از شور و شوق” در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>