دیپلمات در مرکز تهمت استیضاح بازنشسته از وزارت امور خارجه

ماری Yovanovitch حرفه ای, دیپلمات بوده است انتظار می رود به ترک خارجی خدمات پس از او دستور بازگشت به واشنگتن از کیف اوکراین جلوتر از برنامه بهار گذشته متهم به بی وفا بودن به مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما اسناد و مدارک و شهادت های بعد نشان داد که او هدف یک کمپین اسمیر برای, در بخشی به دلیل خودداری از اعطای ویزا به مقامات سابق اوکراین که در حال بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن رقبای سیاسی.

در 25 جولای تماس تلفنی با رئیس ولدیمیر Zelenskiy اوکراین مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف Yovanovitch به عنوان “خبر بد” و گفت: ominously “او را برای رفتن را از طریق برخی از چیزهایی.”

او احتمالا در حال حاضر: پیام های متنی بین مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی و همکاران خود را که آزاد شدند علنا در اوایل این ماه نشان داد که Yovanovitch تحت نظارت در حالی که هنوز در کیف — یک ادعا می کنند که وزارت امور خارجه اوکراین و مقامات امنیتی در حال بررسی است.

مقامات وزارت امور خارجه پیشنهاد کرده اند که Yovanovitch کشیده شد از کیف به دلیل نگرانی در مورد امنیت است. اما وزیر امور خارجه مایک Pompeo حاضر به طور علنی حمایت خود را, و یا روشن کردن که چرا او به یاد می آورد به ایالات متحده تنظیم کردن یک شورش داخلی دیپلمات که بسیج برای دفاع.

Yovanovitch شد یک ستاره شاهد برای آمریکا در استیضاح پرس و جو. او توضیح داده که “شوکه شده و وحشت زده را ویران کرد” پس از یادگیری از آنچه رئیس جمهور گفت: در مورد او به Zelenskiy.

سنا است اما مطمئن باشید به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در یک رای گیری برنامه ریزی شده برای روز شنبه که پایان استیضاح محاکمه.

در قلب آن بود که آیا تهمت می تواند مسئول برگزار می شود برای ظاهر شدن به خودداری $391 میلیون در امنیت کمک از اوکراین — پول است که کنگره در حال حاضر تایید شده — تا Zelenskiy اعلام کرد تحقیقات مربوط به یک شرکت است که تا به حال به کار هانتر بایدن پسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که به دنبال نامزدی حزب دموکرات را برای اجرا در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

Yovanovitch بازنشستگی از وزارت خارجه پس از 33 سال خدمت شد و اولین گزارش در روز جمعه با رادیو ملی عمومی. او نمی تواند بلافاصله نظر رسیده و وزارت امور خارجه بازگشت نیست تماس ها و پیام ها به دنبال نظر جمعه شب.

پس از بازگشت به واشنگتن در بهار گذشته Yovanovitch اختصاص داده شده به یک کمک هزینه تحصیلی در دانشگاه جورج تاون موسسه مطالعات دیپلماسی و او برنامه ریزی شده است برای دریافت جایزه در ماه فوریه از دانشگاه دانشکده خدمات خارجی برای “تعالی در رفتار دیپلماسی است.”

© 2019 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو