دیجیتال مالیاتی مبارزه ظهور به عنوان اقتصاد جهانی تهدید

پس از دو سال و اقتصادی خرید اینترنتی از یک جنگ تجاری بین ایالات متحده و چین وزرای دارایی و دیگر مقامات ارشد در گروه 20 نشست در ریاض ابراز هشدار در مورد بن بست طرح توسط دولت های خارجی برای تحمیل مالیات های جدید در ایالات متحده شرکت های فن آوری. اگر یک معامله ثابت گریزان در ماه های آینده کشورهای اروپایی آغاز خواهد شد جمع آوری عوارض که احتمالا مجموعه ای تلافی جویانه تعرفه ها از ایالات متحده است.

“تجارت تنش از امروز می خواهم نگاه آنها بسیار جدی نسبت به عواقب چیزی شبیه به این” فرشته Gurría, دبیر کل سازمان همکاری و توسعه اقتصادی گفت: در مصاحبه ای در حاشیه G-20 در روز شنبه. “انگار صدای ناهنجار و خشن, تجارت تنش است که همواره به دنبال و پس از آن وجود دارد تاثیر در رشد است.”

چندین کشور اروپایی به رهبری فرانسه شده اند نورد دیجیتال خدمات مالیات که آمار شرکت های آمریکایی مانند آمازون و گوگل و Facebook. ایتالیا و اسپانیا و اتریش و انگلستان اعلام کرده اند برنامه ای برای دیجیتال خدمات مالیات که ارزیابی مالیات بر فعالیت های آنلاین است که می گیرد در این کشورها صرف نظر از اینکه این شرکت حضور فیزیکی.

سازمان همکاری اقتصادی و توسعه تلاش شده است به گسترش نامتجانس رژیم های مالیاتی در سراسر جهان منجر شده است مذاکرات در سال گذشته به صورت بین المللی تعمیرات اساسی است که اجازه می دهد کشورها به مالیات خاصی دیجیتال ارائه دهندگان خدمات حتی اگر آنها فاقد فیزیکی عملیات در داخل مرزهای خود را.

مذاکره کنندگان باید تنظیم پایان سال مهلت به واسطه یک معامله است که مجموعه ای از استانداردهای بین المللی برای چه و که در آن فعالیت های آنلاین ممکن است مشمول مالیات. نیز مورد بحث است که آیا برای تحمیل یک جهانی حداقل مالیات از انواع در شرکت های چند ملیتی برای تضعیف شرکت ها از تغییر سود به پایین مالیات در کشورهایی مانند ایرلند و برمودا به حداقل رساندن مالیات خود را به صورت حساب.

ایالات متحده همراه با تکنولوژی صنعت شده است مشتاق برای جلوگیری از گسترش سلاح های جدید دیجیتال مالیات در سراسر جهان و تحت فشار قرار دادند تا برای جهانی رژیم مالیاتی که حکومت تمام کشورهای OECD.

اما این مذاکرات ضربه گیر در اواخر سال گذشته هنگامی که وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت OECD که ایالات متحده می خواستم شرکت های آمریکایی به, اساسا باید این گزینه برای جلوگیری از برخی از مالیات است.

برخی از مقامات دولت به بخش خصوصی ابراز نگرانی می کند که جهانی حداقل مالیات مورد بحث می تواند مانع از کشورها از کاهش بیشتر نرخ مالیات شرکت های بزرگ خود را به عنوان ایالات متحده را در سال 2017. نرخ پایین تر این مقامات استدلال می کنند را از اقتصاد خود را جذاب تر به سرمایه گذاری جهانی و کمک به شرکت های. دیگر اقتصاددانان می گویند رقابت به نرخ پایین تر را تشویق شرکت ها برای تغییر سود حداقل بر روی کاغذ به پناهگاه های مالیاتی.

اقتصادی اثر دیجیتال خدمات مالیات در ایالات متحده نسبتا کوچک است اما شرکت های آمریکایی از ترس عوارض تکامل می تواند به آمار یک راه باریک گسترده تر از بخش های فراتر از تکنولوژی. اخیر تجزیه و تحلیل توسط OECD نشان داد که بین المللی تغییرات مالیاتی تحت نظر خواهد افزایش مالیات شرکت های بزرگ جهانی در حدود 100 میلیارد دلار.

FILE -- Employees work at a Facebook office set up to monitor misuse of the platform, in Dublin, May 2, 2019. The world’s top economic leaders warned at the G20 in Riyadh that an international tax fight between the United States and Europe poses a new threat to the global economy if a resolution is not reached this year. (Paulo Nunes dos Santos/The New York Times)

فایل — کار کارکنان در Facebook کار راه اندازی برای نظارت بر سوء استفاده از این پلت فرم در دوبلین, مه 2 2019. برتر جهان اقتصادی رهبران هشدار داد در G20 در ریاض که یک مالیاتی بین المللی مبارزه بین ایالات متحده و اروپا به شمار یک تهدید جدید برای اقتصاد جهانی اگر یک قطعنامه رسیده است این سال است. (پائولو Nunes دوس سانتوس/نیویورک تایمز)

مالیات کشیده شده اند, خشم رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به انتقاد اروپا از تلاش برای جمع آوری مالیات از شرکت های آمریکایی. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده خواهد مقابله به مثل در برابر فرانسه دیجیتال مالیات بر اعمال تعرفه ها تا 100% در محصولات مانند شراب و پنیر و کیف های دستی. ایالات متحده توافق کردند که در ماه گذشته برای به تاخیر انداختن آن تعرفه و فرانسه توافق را به تاخیر مجموعه ای از مالیات به این امید که بیشتر یک توافق جهانی می تواند رسیده است.

وزرای مالی اروپا ابراز فوریت در روز شنبه برای رسیدن به توافق امیدوار به یافتن زمینه های مشترک با ایالات متحده و جلوگیری از گسترده تر اقتصادی جنگ است.

“سال آینده در حال آمدن است به زودی” گفت: اولاف شولز, آلمان, وزیر امور مالی. “وجود دارد نه زمان انتظار برای انتخابات است.”

اما موانع عمده باقی می ماند و قوی مخالفت با هر برنامه که اجازه می دهد شرکت های آمریکایی به انتخاب کردن از مالیات و قابل لمس بود.

“واضح است که نیاز به جلوگیری از هر نوع اختیاری راه حل” گفت: برونو لومر فرانسوی وزیر دارایی. “من نمی دانم که از هر شرکت خصوصی که انتخاب می شود مشمول مالیات به جای نه مشمول مالیات می شود.”

Mnuchin خو انتظارات که چنین پیچیده معامله رسیده باشد می تواند به سرعت.

“ما در برخورد با برخی از مهمترین و پیچیده بین المللی مالیات بر مسائل” Mnuchin گفت: در طی یک میزگرد در ریتز کارلتون هتل. “در ما بسته به آنچه از راه حل های این ممکن است نیاز به کسب موافقت کنگره.”

Mnuchin مجددا نظر خود را که او معتقد است که اروپایی دیجیتال خدمات مالیات شدند “تبعیض آمیز” اما گفت که او متعهد به فرایند چند جانبه در جریان است به طوری که شرکت می تواند به وضوح بیش از مالیات در به طور فزاینده ای در اقتصاد دیجیتالی.

وزیر خزانه داری نیز در برابر این پیشنهاد که ایالات متحده پیشنهاد به مالیات اختیاری توصیف این پیشنهاد به عنوان یک به اصطلاح “بندر امن” رژیم که در آن شرکت های موافق به پرداخت بیشتر در ازای بیشتر یقین خود را بیش از صورتحساب مالیات.

عدم رسیدن به توافق در هر دو دیجیتال مالیات و یا جهانی حداقل مالیات می تواند فرضا کل بسته است. وزرای مالیه کشورهای دیگر را روشن ساخته و به تهمت مقامات دولت که یک نوار زیادی از کشورها نمی خواهد توافق به هر معامله ای که اجازه می دهد تا برخی از شرکت های بزرگ آمریکایی به طور موثر مورد نظر خود را انتخاب کنید سیستم مالیاتی به حداقل رساندن مسئولیت جهانی خود را.

اما دولت چهره در رقابت با فشار در خانه را از کسب و کار و قانونگذاران. برخی از شرکت های چند ملیتی از جمله بسیاری از تکنولوژی غول مشتاق هستند برای یک توافق که سر عوارض مطابق با های مختلف دیجیتال مالیات خدمات در طیف گسترده ای از کشورها است. شرکت های دیگر از ترس توافق خواهد افزایش مالیات خود را به طور غیر منتظره.

هر معامله ممکن است نیاز به تصویب مجلس سنا که در آن تصویب دشوار خواهد بود در هر صورت اما اگر یک گروه بزرگی از شرکت قدرتمند در مخالفت با آن.

هنوز هم کشورهای دیگر را تحت فشار تهمت و دولت به رها کردن آن به اصطلاح “بندر امن” مطالبات و گرفتن نقش فعال تر در سوق دادن مذاکرات به سمت توافق با شروع نشست وزرای دارایی این آخر هفته.

به تقل بین المللی بیش از مالیات می آید که اقتصاد جهانی در حال ظهور است از یک سال از رشد تنبل بدتر عدم اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین و اختلال جهانی در زنجیره تامین ناشی از آمریکایی تعرفه ها. در حالی که اقتصاددانان پیش بینی ارتجاعی در این سال در میان تسهیل تجارت تنش coronavirus شیوع در چین نشان دهنده یک متغیر جدید که تهدید خروجی.

Kristalina Georgieva مدیر عامل صندوق بین المللی پول گفت: او در حال حاضر فکر می کند که این ویروس می تواند V شکل اثر در اقتصاد چین باعث افت شدید رشد اقتصادی و به دنبال آن بهبود سریع با متوسط سرريز به بقیه جهان. اما او اذعان کرد که مسیر ویروس روشن بود.

“ما می دانیم که دیگر حالات می تواند به طور قابل توجهی بیشتر تاثیرگذار,” Georgieva گفت: در شام در ریاض با حمایت مالی موسسه مالی بین المللی.

صندوق بین المللی پول در روز شنبه کاهش داد و پیش بینی خود را برای رشد اقتصادی چین در این سال با 0.4 درصد به 5.6 درصد و کاهش آن جهانی چشم انداز رشد 0.1 درصد به 3.2 درصد.

کارشناسان مالیاتی که پیگیری مذاکرات ترس از احتمال رسیدن به یک توافق فراگیر تا پایان سال باریک هستند با توجه به مجموعه سیاست های داخلی درگیر در مبادله مقابله با بسیاری از کشورها است.

“سازمان همکاری اقتصادی و توسعه فرایند است که همه در خطرند و عواقب ناشی از شکست جنبهی توسط حکمرانان اروپایی گفت:” Itai Grinberg بین المللی و سیاست های مالیاتی استاد در دانشگاه جورج تاون مرکز قانون.

اگر مذاکرات انجام موفق و کشورهای اروپایی جلوتر حرکت با دیجیتال خود را مالیات گرینبرگ گفت: این پاسخ از ایالات متحده خواهد بود پرقدرت به خصوص اگر تهمت است مجددا انتخاب در نوامبر است.

“وجود دارد در معرض خطر است که سازمان همکاری اقتصادی و توسعه فرایند در حال رفتن به دهانه و این چیزی است که رانندگی ساختمان دو حزبی تمایل به در نظر گرفتن آنچه که اقدامات تلافی جویانه توسط ایالات متحده خواهد بود,” او گفت:.

Mnuchin آیا ارائه یک گزینه برای جلوگیری از چنین سرنوشت در روز شنبه.

“اگر همه تصویب آمریکا پیشنهاد من 100% اعتماد به نفس ما آن را انجام داده” Mnuchin گفت: استخراج برخی از خنده از همتایان خود.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im