اعتقادات مختلف هستند و تنها سایه های خاکستری در جهان از ایمان

ما repainting خارج از ما 100-plus-سال-ساحل shack. از زمان بسیار قدیم آن شده است یک نوع از زیتون; ما اساسا با شکستن سنت در این زمان و رفتن خاکستری. بنابراین ما زمان زیادی را صرف پدیده هنگامی آشکار شد بیش از رنگ نمودار در فروشگاه رنگ و جزئی در اطراف با نمونه گلدان و روی تکه از پوسته weatherboard.

وجود دارد یک آرایه سردرگم از, خاکستری, و بسیاری از آنها زرق و برق دار. سفید, خاکستری, آبی, خاکستری, سبز, خاکستری, همه نوع. حتی نام – بازالت, کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز, windspray – در حال فریبنده است.

به عنوان شروع کار من رفتن برای من شب راه رفتن در کنار آب و متوجه باشید که در گرگ و میش, همه چیز در لبه اقیانوس است و سایه های خاکستری. آب و تلماسه علف سبز-خاکستری آسمان آبی-خاکستری و مرطوب شن و ماسه طلا-خاکستری و مسوار. خاکستری رنگ استرالیا بوش کام گرفته است من یک مدت زمان طولانی برای قدردانی در همه آن تسکین دهنده, ظریف فوق العاده زیبایی است.

There are many shades of grey in the Australian bush.

وجود دارد بسیاری از سایه های خاکستری در استرالیا بوش.اعتبار:Jutta Synder

خاکستری نیز ممکن است استعاری رنگ برای زمان ما. در عصر COVID-19, ما همه دریافت یک دوره سقوط در عدم قطعیت و امیدوارم در فروتنی و صبر و سخاوت. در حال حاضر بیش از همیشه به من گنج یک ایمان مذهبی می پردازد که در سایه خاکستری نه شتاب به ostracise یا محکوم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de