به بستری شدن در بیمارستان از بیماران در طول این زمستان ثابت نظر کارشناس درست است که از راه های aedes پشه بیماری های منتقله از تبدیل شدن به یک مشکل که شهروندان را مجبور به تحمل در طول سال.

افراد آلوده به ویروس تب دانگ بوده و نادر در طول دسامبر-ژانویه دوره اما این بار در ژانویه حضور از راه های aedes پشه بود قابل توجه همراه با پنج برابر افزایش پذیرش دانگ بیماران در بیمارستان ها, در سال در سال.

زمستان سرد شروع به عقب رفتن در آغاز ماه فوریه در حالی که پشه نیش رز همراه با جیوه.

شهروندان می گویند گزش پشه فقط قبل از شروع شب پس از حملات پراکنده در طول روز روشن است.

آنها مقصر عدم پشه-دفع تلاشهای شهرستان شرکت ها برای تهدید.

“گزش پشه کاهش یافته و پس از مقامات اسپری دافع سال گذشته پس از بسیاری از گزارش دانگ. اما من نمی بینم تلاش برای پیگیری آن پس از چند روز بیشتر,” شکایت Selina احمد یک Sabujbagh دار.

“در حال حاضر پشه حملات افزایش یافته است. آن را دشوار است برای مقابله با نیش پشه پس از غروب آفتاب” او گفت:.

Mizanur Rahman یک بقال از همان محله ساخته شده مشابه شکایت.

“شما به سادگی نمی توانید در فروشگاه من در شب,” او گفت:.

در Uttara سطح پشه مشکل پایین تر است در بخش های از آن در مناطق مجاور.

در سخنان حسن علی که ساکن در نزدیکی Azampur آشپزخانه بازار ‘پشه ها را پیچ و تاب خوردن بیش از سر خود را اگر شما در منطقه در بعد از ظهر”.

“پشه ها به شما حمله خواهد کرد و حتی در حالی که راه رفتن” او گفت:.

خبرنگار یافت و در حقیقت نظرات خود را در حالی که ایستاده در فرودگاه ایستگاه اتوبوس در روز سه شنبه بعد از ظهر.

دو مرد جوان که به فروش بلیط اتوبوس وجود دارد ساخت دود با سوزاندن روزنامه به نگه داشتن پشه ها به دور است.

“این غیر ممکن است برای کسی که درک چگونه بسیاری از پشه اینجا هستید تنها با کلمات است. نگه داشتن یک مرد در اینجا برای یک ساعت پشه او را نیش می زنند به مرگ” گفت: یکی از آنها شاه عالم.

حضور از راه های aedes لارو پشه بسیار بالاتر بود بیش از دو برابر در اکثر موارد از سطح انتظار می رود در تمام مناطق این شهرستان در ماه ژانویه با توجه به بررسی.

این Jahangirnagar دانشگاه جانورشناسی گروه انجام این بررسی تحت وزارت آموزش و پرورش-تامین مالی پروژه با عنوان دانگ نظارت و پیش بینی. آن را ادامه خواهد داد برای دو سال.

استاد Kabirul بشار گروه گفت: “یکی به راحتی می تواند پیش بینی آنچه در آینده اتفاق می افتد ماه اگر این وضعیت خیلی بدتر در ماه ژانویه است.”

Brig Gen Mominur رحمان Mamun ارشد بهداشت افسر داکا شمال شهر شرکت گفت: آنها نمی اسپری دافع حشرات به باریک تخلیه منبع اصلی پشه کولکس.

“ما نگران این موضوع,” او گفت:.

در مورد خواسته از راه های aedes او گفت: جمعیت حامل ویروس دانگ در حال افزایش است “حتی در شیک مناطق مانند گلشن چرا که این محلات باید بیشتر گل ها و چیزهای دیگر که در آن آب باران جمع آوری و کمک به پشه نژاد”.

“تلاش های ما هستند اما وجود دارد هیچ جایگزینی برای شهروندان تبدیل شدن به آگاه است. بدون آگاهی در میان آنها ما نمی خواهد بود قادر به کنترل از راه های aedes,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو