داکا جنوب شهرستان پارسیان مدیر عامل شرکت زیر آتش برای آبپاش نقدی در میان فقرا

به عنوان بخشی از یک DSCC ابتکار در میان خاموش برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر مدیر عامل شاه Md Imdadul Haque رفت و به پایتخت علوم آزمایشگاهی محل برای ارائه کمک به مردم فقیر در روز سه شنبه.

جمعیت رشد بزرگتر و تصادفا بر روی Imdadul و او را به ماشین خود را برای جلوگیری از جمع آوری.

تصاویر نشان داد مردم اطراف ماشین خود را و او را پرتاب نقدی به هوا. این یک راش در میان کمک های اولیه-به دنبال جمعیت به عنوان همه آنها درهم به جمع آوری پول پراکنده.

دولت اعلام کرده است که در سراسر کشور به طور کلی تعطیلات به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر شیوع ویروس ترک تعداد زیادی از مردم بیکار. داکا جنوب شهر شرکت گام خود را برای ارائه کمک به افرادی که خود را دیده اند جریان درآمد ،

Imdadul اعمال شد به موضوع سنگین انتقاد در رسانه های اجتماعی.

Fardeen, یادداشت های یک, پخش, روزنامه نگار, عکس ها نوشته شده از این حادثه خود را در Facebook و گفت: “داکا جنوب شهرستان, شرکت, مدیر اجرایی, شاه, Md Imdadul Haque پرتاب پول در خیابان. فقیر, مردم گرسنه در حال چیدن آن را با تمام متوقف می شود ، ما استعماری بریتانیا در مغز عاشق چنین feudalist رفتار. اگر شما آن را دوست ندارم شما انسان نیست و در برابر بشریت است.”

bdnews24.com تلاش برای رسیدن به Imdadul بر روی تلفن همراه خود را اما تماس های پاسخ داده نشده رفت.

DSCC شهردار Md Sayeed Khokon گفت که او غافل از این حادثه و این که آن را به توجه خود را پس از تصاویر به اشتراک گذاشته شد در رسانه های اجتماعی.

او اصرار داشت که مدیر عامل شرکت قصد خوب بود.

“او رفت و در آنجا برای یک علت خوب است. اما محل رو شلوغ و آن را غیر قابل مدیریت است. آن را ممکن است به خاطر آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im