DFAT هشدار سفیر پس از گزارش پلیس یک شکست برای خود جدا

“من صحبت مربوطه به سفیر و تاکید بر جدیت با آن دولت استرالیا و جامعه توجه به این موضوع” Ms لوگان نوشته است. “من خواسته اند سفیر نگه دارید مرا مطلع از عمل گرفته شده برای اطمینان از وجود تکرار نقض.”

این دیپلمات نام نشده است ساخته شده و نه کشور او نشان دهنده.

پنج شنبه شب, NSW Police گفت: ماموران صادر کرده است اولین تخلفات برای نقض بهداشت عمومی عمل می کنند. 65 سال از دریاچه Macquarie منطقه که در بازگشت از بالی در مارس 25 که گفته شکست خورده به دنبال سفارشات به قرنطینه برای 14 روز جریمه شد $1000. پلیس ادعا می کنند او نقض قرنطینه دو بار.

وزیر پلیس و اورژانس خدمات دیوید الیوت گفت: شب گذشته که این قوانین نمی تواند واضح تر و اعمال آنها را به هر کس.

“هیچ کس بالاتر از قانون است. اگر شما تصمیم به چشم پوشی از یک جهت شما خواهد بود و شما به خوبی ممکن است به خودتان پیدا کنید با یک سیلی سنگین خوب است”.

Ms لوگان نوشته است که او می دانست که “اکثریت قریب به اتفاق” از دیپلمات ها و کارکنان کنسولی شد پس دولت مشاوره نزدیک و مسئولانه است.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

این نامه همچنین گردش به سازمان های بین المللی که کارکنان در استرالیا نیز ممکن است نگه دارید برخی از مصونیت از تعقیب.

یک سخنگوی این اداره در روز پنج شنبه تایید کرد که دولت استرالیا به حال مطلع ماموریت های دیپلماتیک نیاز به پیروی از قوانین استرالیا و الزامات مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش COVID-19 از جمله اجباری 14-روز خود انزوا برای کسانی که از خارج از کشور.

نه تمام کارکنان دیپلماتیک دریافت مصونیت از جرائم تحت قوانین استرالیا. کارکنان ارشد مانند سفیران ممکن است دریافت بیشتر مصونیت از پیگرد قانونی از کاربر بیشتر کارکنان است.

DFAT نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا هر گونه نقض رخ داده بود توسط دیپلمات و یا خانواده خود را.

آیا می دانید بیشتر ؟ ایمیل jpower@smh.com.au

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو