هالیفاکس — پلیس می گویند حداقل 13 نفر از جمله یک RCMP افسر کشته شده اند در یک توده حادثه تیراندازی در نوا اسکوشیا. مظنون نیز مرده پس از حادثه است.

RCMP ارائه یک به روز رسانی در طول یک کنفرانس خبری در Dartmouth, N. S. یکشنبه شب.

“امروز یک ویرانگر روز برای نوا اسکوشیا و آن را به باقی می ماند در ذهن بسیاری از افراد برای سال آینده گفت:” فرمانده RCMP افسر لی برگمن.

“چه شده است که باز شدن یک شبه و به این صبح غیر قابل درک است و بسیاری از خانواده ها در حال تجربه از دست دادن یک دوست است.”

پلیس تایید کرد که Const. هایدی استیونسون 23 سال کهنه, Nova Scotia RCMP درگذشت صبح روز یکشنبه در حالی که در پاسخ به فعال تیرانداز حادثه است.

“هایدی در جواب ندای وظیفه از دست داده و زندگی خود را در حالی که حفاظت از کسانی که به او خدمت کرده است گفت:” برگمن. “دو فرزند خود را از دست داده و مادر شوهر خود را از دست داده است. پدر و مادر خود را از دست داده و دیگران بی شماری از دست باور نکردنی دوست و همکار.”

یک مرد RCMP افسر نیز به بیمارستان منتقل غیر تهدید کننده زندگی صدمات. هویت خود شده است منتشر شد.

“او و خانواده اش پشتیبانی خواهد شد و ما در کنار او را به عنوان او شروع به راه خود را به بهبود گفت:” برگمن.

چند نفر مرده یافت در Portapique صفحه اصلی

رئیس Supt. کریس چرم گفت: پلیس برای اولین بار در پاسخ به یک سلاح گرم شکایت در یک محل اقامت در Portapique, N. S. اواخر شنبه شب پس از دریافت چندین 911 تماس.

وقتی ماموران وارد, چرم, گفت آنها “چند تلفات” در داخل و خارج از خانه است.

“این بسیار به سرعت در حال تحول وضعیت و پر هرج و مرج صحنه,” گفت, چرم, جنایی افسر عملیات برای نوا اسکوشیا RCMP.

افسران امن منطقه در Portapique و شروع به جستجو برای مظنون اما آنها قادر به پیدا کردن او را.

پلیس خواست ساکنان باقی می ماند در خانه های خود را با درهای خود را قفل شده است در حالی که آنها scoured جامعه است.

چرم گفت: جستجو برای مظنون — بعد از شناسایی 51 ساله گابریل Wortman — چراغ به سایت های مختلف در منطقه از جمله سازه بودند که در آتش است.

این شکستن به روز رسانی اخبار در اوایل داستان زیر:

یک RCMP افسر کشته و دیگری مجروح شده است پس از یک حادثه تیراندازی که شامل چندین قربانیان در Portapique, N. S.

“قلب ما سنگین با غم و اندوه و غم امروز که ما از دست داده اند یکی از خود ما است. افکار ما رفتن ما به اعضای خانواده و دوستان” گفت: Brian Sauvé رئیس پلیس ملی و فدراسیون در بیانیه ای.

“دوم عضو اختصاص داده شده بود مجروح در خط وظیفه امروز. ما همه چیز را ما می توانیم برای حمایت از آنها و آنها آرزوی بهبودی کامل.”

هیچ اطلاعات در مورد قربانیان منتشر شده است در این زمان.

اخبار CTV آموخته است که گمان می خواستم در ارتباط با حادثه تیراندازی در Portapique نیز کشته شد.

منابع متعدد گفته اند اخبار CTV که گابریل Wortman کشته شد توسط پلیس در خارج از ایروینگ ایستگاه گاز و توقف رستوران در Enfield, N. S. واقع حدود 40 کیلومتری از مرکز شهر هالیفاکس است.

پلیس تنها تایید کرد که Wortman گرفته شده بود به زندان صبح روز یکشنبه اما نمی ارائه هر گونه اطلاعات اضافی.

RCMP انتظار می رود به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد تحقیقات خود را در طی یک کنفرانس خبری در 6 بعد از ظهر است.

شاهدان صدای شلیک گلوله شنیده دیدم بدن بر روی زمین

یک راننده کامیون از, Ontario گفت: اخبار CTV او متوقف شده بود در ایروینگ برای حمام و صبحانه زمانی که او شنیده ام یک کارمند فریاد.

“او می رود ‘Oh my God, قفل درب, او را در اینجا! و من زیرچشمی نگاه کردن از پنجره به بیرون و من تو را دیدم برخی از RCMP وسایل نقلیه و وجود چهار یا پنج لباس با اسلحه گفت:” تام Nurani.

شاهدان گفته CTV News آنها را دیدم RCMP وسایل نقلیه در صحنه شنیده چندین شلیک شد و دیدم یک بدن روی زمین.

“همه من می توانم شنیدن بود شلیک شد و به جهنم همسر من, من فکر کردم من که قرار بود به 911 تماس بگیرید چرا که او در حال رفتن به وحشت آن او می ترسم خیلی بد” گفت: گلن Hines که در حال رانندگی بود توسط ایروینگ هنگامی که او را دیدم Emergency Response Team می رسند.

“وجود دارد متعدد بود و احتمالا بین پنج یا 10 (تیر اندازی). آن ثابت بود” به یاد می آورد Deon چاه زندگی می کند که در این نزدیکی هست.

RCMP تا به حال مسدود کردن بزرگراه 102 در خروج 5A و وجود دارد زیادی حضور پلیس در توقف همه روز یکشنبه. منطقه اطراف رستوران و پمپ بنزین بود محاصره پلیس با نوار.

موقت مدیر نوا اسکوشیا را جدی Incident Response Team — است که به بررسی جدی همه حوادث مربوط به پلیس — تایید آنها محققان در صحنه در انفیلد.

وضعیت شروع به آشکار شدن شنبه شب

تیراندازی مشکوک شناسایی شده است که 51 ساله گابریل Wortman.

RCMP می گویند این وضعیت شروع به آشکار شدن در اواخر شنبه شب هنگامی که افسران در پاسخ به یک سلاح گرم شکایت در Portapique, N. S. یک جامعه کوچک واقع در حدود 130 کیلومتری شمال هالیفاکس.

پلیس ارائه به روز رسانی در توییتر یک شبه تایید که آنها در پاسخ به یک “فعال تیرانداز وضعیت” و درخواست از ساکنان برای باقی می ماند در خانه های خود را با درهای خود را قفل شده است.

پلیس را تایید نمی کنند هر گونه اطلاعات در مورد حادثه تیراندازی, اما آنها می گویند آن را شامل “چند قربانی است.”

وجود دارد هیچ کلمه ای در هویت خود و یا چگونه بسیاری از مردم ممکن است کشته شده اند و یا مجروح شدند.

محققان برای اولین بار منتشر شد مظنون هویت قبل از ساعت 9 صبح روز شنبه. گفتند Wortman در نظر گرفته شد مسلح و خطرناک و هشدار داد که او نمی باید بود نزدیک شده.

شک سفر در وسیله نقلیه شبیه RCMP رزمناو

حدود ساعت 10 صبح پلیس هشدار داد که Wortman بود و رفت و آمد در بزرگراه 4 در نزدیکی پنهان تپه اردوگاه در Glenholme, N. S. و خواست ساکنان برای جلوگیری از این منطقه و قفل درهای خود را.

یک زمان کوتاه بعد پلیس گفت که Wortman ممکن است رانندگی چه در ظاهر به یک RCMP خودرو و پوشیدن یک RCMP یکنواخت — هر چند او نیست RCMP افسر.

Wortman ادامه به سفر در سراسر استان صبح روز یکشنبه با هشدار پلیس در 10:21 صبح که او خال خال شده بود در Debert منطقه است.

در 11:04 صبح پلیس گفت: Wortman گذشته دیده می شد سفر جنوب در بزرگراه 102 از بروکفیلد, N. S. منطقه در وسیله نقلیه است که شبیه یک RCMP رزمناو.

در 11:24 a. m. پلیس گفت که Wortman بود در حال حاضر رانندگی با شورلت نقره ای ردیاب و خال خال شده بود در میلفورد, N. S.

در 11:40 صبح RCMP توییتی که Wortman بود در بازداشت است.

این است که در حال توسعه داستان. بیشتر به آمده است.ome.

 

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im