فقر در استرالیا سخت شدن مرز با PNG – و نیاز به بهتر کمک استراتژی

کمتر از چهار کیلومتر از استرالیا شمالی جزایر تنگه تورس نهفته جنوب پرواز منطقه پاپوآ گینه نو است.

اگر شما تا کنون شنیده ام هر چیزی در مورد این مرز منطقه – wedged بین استرالیا و اندونزی و پرواز رودخانه در جنوب PNG – این احتمال وجود دارد در مورد حفاظت از استرالیا از بیماری های مهاجرت غیر قانونی مواد مخدر و اسلحه قاچاق.

اما داستان از جنوب پرواز منطقه بسیار پیچیده تر است. این یک داستان از عقب ماندگی مزمن و رشد نا امیدی با مدیریت مرزی رژیم که سوغات برخی PNG اتباع بیش از دیگران است و همیشه در حال محکم کردن محدودیت در تجارت در سراسر استرالیا مرز.

بیش از چهار سال گذشته محققان دانشگاه کوئینزلند بازدید 35 جنوبی پرواز روستاها و پنج جزایر تنگه تورس به درک بهتر رابطه بین دو طرف مرز. یافته بودند فقط منتشر شد به عنوان یک کتاب بیش از حد نزدیک به چشم پوشی از: استرالیا در مرز با پاپوآ گینه نو و اندونزی است.

یک نقشه از جنوب پرواز منطقه در جنوب PNG و همسایه جزایر تنگه تورس. نویسنده ارائه شده

فقر شدید در طرف PNG

بانک جهانی مجموعه بین المللی خط فقر در$2.70 هر فرد در هر روز است اما متوسط درآمد در جنوب پرواز روستاهای کمتر از نیمی از این. بدتر هنوز, کالاهای اساسی مانند آرد و شکر هستند دو برابر آنچه مردم در مناطق دور افتاده استرالیا و هزینه سوخت است 3 تا 4 دلار در هر لیتر.

PNG است که اغلب به عنوان داشتن یک تیم اقتصادی با معدن و دیگر سرمایه گذاری خارجی رانندگی اصلی اقتصاد با پول و امرار معاش باغبانی زیر بنای دیگر. امرار معاش فعالیت (رشد فقط آنچه مورد نیاز است برای بقا) باقی می ماند و ضروری در مناطق روستایی که در آن بیش از 80 درصد از مردم زندگی می کنند.

اما پول نقد نیز به شدت مورد نیاز برای پایه مواد غذایی و خدمات بهداشتی و درمانی و تحصیل. مردم همواره به دنبال بازارهای, اما آنها چهره توانمند موانع با توجه به دور بودن منطقه و بالا بودن هزینه های حمل و نقل.

در حال حاضر سخت شدن استرالیا مرز است اثبات می شود یکی دیگر از سد بیش از حد.

جنوبی پرواز کرد با یک بداهه درب (scavenged از تنگه تورس). نویسنده ارائه شده

سخت شدن از مرز

برای جلوگیری از هر گونه تهدید از coronavirus مرزی سفر به غیر از اورژانسهای پزشکی بوده و ممنوع از اواسط ماه فوریه بیش از یک ماه قبل از PNG, اولین مورد تایید شده.

اما حتی قبل از آن یک مجتمع مرز مدیریت سیستم سوخت و پرکن-ناکامی.

در زیر تنگه تورس پیمان ساکنان 14 نامزد دریافت جایزه “پیمان” روستاهای PNG شده اند مجاز به عبور از مرز تا زمانی که آنها را تصویب و امضا شده توسط یک تنگه تورس جزیره تأیید کند.

عبور محدود است به سنتی مقاصد است که تفسیر توسط مقامات استرالیا به رد تجاری تجارت است. جنوب پرواز ساکنان هنوز هم به دنبال به داد و ستد کالا در سراسر مرز به صورت نقدی و کالا. این تجارت حیاتی برای بقای اقتصادی.


ادامه مطلب: همه چیز اما چین در این جدول در طول PNG و وزیر اطلاعات


به صورت PNG ساکنان دولت استرالیا رویکرد به مرز مدیریت متکی بر یک سلسله مراتب از دارا و ندار — کسانی که در روستاها با پیمان وضعیت و کسانی که بدون.

به عنوان غیر پیمان روستاها نمی تواند از مرز عبور آنها را به فروش محصولات خود به پیمان روستاها که پس از آن بر روی فروش آنها به تنگه تورس. پیمان روستاهای گارد امتیازات خود را, رسمی, کمک به مدیریت مرز.

اما این پیمان روستاهای خود هستند و در حال حاضر نیز در تلاش برای تجارت به استرالیا مرزی نیروی (ABF) و تنگه تورس جزیره مشاوران در سال های اخیر اظهار کنترل بیشتری بر مرز.

با صدور عبور مشاوران محدود کردن تعداد روز برای بازدید کنندگان و حتی موضوع ممنوعیت کامل به تمام روستاها. آنها این کار را برای محافظت از خود و منابع محدود در طول زمان از کمبود آب برای جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی و یا ویروس ها (مانند COVID-19) و یا به عنوان مجازات برای overstaying در سفر قبلی مبارزه و یا دیگر نقض شد.

دولت استرالیا متکی بر نمایندگان به طور رسمی خط مقدم دفاع از مرز. بنیاد برومند افسران نیز اعمال محدودیت های سخت بر کسانی که موفق به عبور از جمله محدودیت در دسترسی به دستگاههای خودپرداز به صورت PNG بازدید کنندگان در تلاش برای جمع آوری پول های ارسالی از خانواده.

PNG بازدید کنندگان دیگر قادر به فروش کالاهای خود و یا سود خود را از خدمات پزشکی به حدی است که آنها یک بار بود ،

مرز مدیریت trumping کمک کمک

این سیستم به نوعی از منطق برای کنترل مرز اما آن را می سازد هیچ حس وقتی که می آید به مسائل دیگر مانند بهداشت و درمان.

استرالیا کمک کمک در جنوب پرواز منطقه تا حد زیادی محدود به پایتخت دارو و 14 پیمان روستاها. در این مناطق استرالیا بودجه در سطح جهان پاسخ به سل از جمله یک بیمارستان در دارو و مرکز بهداشت در Mabuduan یک پیمان ایجاد کرد.

اصلی نظام سلامت در بقیه منطقه در حال شدت understaffed و تحت ذوات. مردم از جنوب پرواز روستاها اغلب در سفر به کلینیک بهداشت در بیرونی جزایر تنگه تورس که در آن پزشکان اتخاذ انسانی در موقعیت های اضطراری پزشکی.


ادامه مطلب: جمعه مقاله: این Chauka پرنده و اخلاق ما در جزیره مانوس صفحه اصلی


اگر بیماران مبتلا به TB آنها فرستاده می شود برای درمان در دارو بیمارستان. اما سلامت سیستم حمل و نقل بسیار محدود و بیشتر PNG ساکنان نمی توانیم هزینه های گزاف سوخت به صورت خصوصی dinghies.

زمانی که آنها می توانند جمع آوری پول برای سفر به دارو آنها اغلب همراه با اعضای خانواده و ماندن در کثیف, بهم, مسکن, که در آن آنها را اجرا خطر بیشتر پخش یا ابتلا به TB.

یکی از دارو شهرک که در آن بسیاری از بازدید کنندگان از جنوب پرواز روستاها باقی بماند. نویسنده ارائه شده

عادی سازی کمک هزینه برای تاثیر بیشتر

با وجود این سابقه طولانی روابط متقابل بین جنوب پرواز و تنگه تورس یک سخت شدن مرز بدتر شدن فقر و PNG طرف و تشدید تهدید امنیتی به استرالیا.

و به عنوان استرالیا مرز سخت اندونزی مرز خواند که در آن تجارت در بیشتر ماهی خشک شده محصولات شده است تاسیس شده است. در مقایسه با استرالیا, مرز, PNG-اندونزی مرز نسبتا متخلخل و غیر قانونی از مرز عبور و صید بی رویه در حال فراگیر.

اجازه می دهد تجارت در سراسر PNG–استرالیا مرز قطعا کمک کند. برای مثال خرچنگ تجارت شده است توسط چینی صاحبان فروشگاه در دارو که خرید همه چیز تا زمانی که سهام در حال تخلیه به فروش بعد به سنگاپور.


ادامه مطلب: بحران ؟ چه بحران ؟ نخست وزیر جدید در PNG ممکن است سیگنال تغییر معنی دار برای شهروندان خود


ساختمان یک خرچنگ شیلات در جنوب پرواز می تواند یک شرکت سودآور برای تنگه تورس جزیره کسب و کار با زنده صادرات به فروش می رسد برای رستوران در استرالیا بهتر و قیمت پرداخت شده به PNG زنان که به طور سنتی آنها را بگیرد. استرالیا قرنطینه افسران در جزایر تنگه تورس می تواند به کنترل گرفتن اندازه.

گسترش همکاری های دوجانبه کمک برنامه به نفع همه روستاها در منطقه نه تنها پیمان روستاها نیز کمک کند.

در این زمان نیاز به پول پراکنده بیشتر به طور مساوی برای تاثیر بیشتر با توجه به اصول کمک های اولیه اثربخشی و سلامت جامعه و نه بازی دوم “کمانچه” به مرز مدیریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im