تورنتو — آزمون COVID-19 ارائه وعده بازگشت به مراقبت های بهداشتی کارگران به خط مقدم هستند یک موضوع داغ در میان کانادا, پزشکان, اما برخی می گویند که وجود دارد باید بیشتر تست قبل از این آزمایش خون می تواند به طور گسترده ای استفاده می شود.

“ما باید برای دیدن چگونه این آزمایشات عملکرد در کانادا زمینه با ما در حال حاضر شيوع و ما برای تست این, اینجا,” گفت: دکتر مایکل سیلورمن, یک متخصص بیماری های عفونی در لندن, علوم سلامت در مرکز لندن, Ont.

در حالی که سنتی COVID-19 تست استراتژی های به طور معمول شامل یک بینی گرد و خاک برای تشخیص عفونت فعلی, آزمایش خون به دنبال آنتی بادی های در حال توسعه به سرعت در حال.

برخی از آنها در حال حاضر در حال استفاده در اروپا و آمریکا آنها با استفاده از نمونه خون برخی از به عنوان کوچک به عنوان یک خراش انگشت به دنبال آنتی بادی بخش هایی از سیستم ایمنی بدن تولید می شود پس از بدن در مبارزه با یک ویروس.

آنتی بادی ها معمولا تشخیص داده می شود پنج تا هفت روز پس از عفونت است.

یکی از شرکت های رقابت برای فروش Markham, Ont.-بر اساس بیوتکنولوژی شرکت BTNX. تست آن به نظر می رسد مانند یک نوار کوچک با ویندوز که در آن بیماران قرار داده و یک قطره کوچک از خون به دنبال یک ماده شیمیایی به فرایند نمونه.

“آزمون خود را متفاوت از آنچه که بسیاری از مردم با آن آشنا هستند و در حال حاضر با تست آزمایشگاهی است که در آن یک آزمایش خون و این جزئیات بسیار مشابه به تست حاملگی بنابراین نتایج در واقع در 15 دقیقه” میچل Pittaway شرکت رئیس امور مالی گفت: CTV News.

توسط تست برای آنتی بادی پزشکان قادر خواهد بود برای گفتن اگر کسی به طور بالقوه توسعه ایمنی به COVID-19 با Pittaway و گفت اولیه آزمون خود شرکت کیت نشان می دهد 97 درصد دقت در میان مردم با علائم.

“ما دقت بسیار بالا هنگامی که ما نزدیک به یک هفته علامت که در آن بدن قادر به تولید آن آنتی بادی,” او گفت:.

اما Pittaway گفت: بهداشت و درمان کانادا به او گفت این آزمون نمی تواند فروخته شده در کانادا تا زمانی که یک “استراتژی ملی” در تست آنتی بادی می تواند به توسعه یک رویکرد مبتنی بر سازمان بهداشت جهانی توصیه به دقت و توجه در استفاده از آنتی بادی آزمایش تا دقت این آزمایشات تایید شده است.

اوایل این ماه دولت در پادشاهی متحده اعتراف کرد که COVID-19 آنتی بادی آزمایش به طور کلی کار نمی کند.

سیلورمن موافق با مقامات بهداشتی در انگلستان و خواستار دقت آزمون “کمتر از حد مطلوب.” او معتقد است مطالعات بیشتری باید انجام شود قبل از این نتایج می تواند پذیرفته شده به خصوص وقتی که می آید به گفتن کسی اگر آنها در روشن هستند یا نه.

سیلورمن بخشی از یک تیم کانادا تست دیگر خون آزمایش پادتن برای دیدن چگونه بسیاری از مراقبت های بهداشتی کارگران در حال حاضر آلوده شده است با COVID-19.

“اگر چه آزمایش پادتن ممکن است به اندازه کافی دقیق برای یک فرد به می گویند:” شما قطعا آلوده شده است ” یا “شما قطعا نه” هنگامی که ما این کار را در تعداد زیادی از مردم ما می توانید یک ایده از چه مقدار عفونت در جامعه,” او گفت:. “است که می تواند کمک به می دانم که در آن ما در نظر این بیماری همه گیر.”

“اگر شما درخواست برای انجام آزمایش بر روی یک فرد و تصمیم گیری برای یک نفر که بر اساس آن آزمون ما هنوز وجود دارد,” او گفت:. “امیدوارم ما خواهد بود و وجود دارد مقدار زیادی از تلاش برای دریافت وجود دارد در نزدیک به اواسط ماه آینده, اما, ما وجود دارد تا به امروز.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیز روز سه شنبه گفت که آزمایش های بیشتری نیاز است.

“چند کشور گرفته اند آنتی بادی آزمایش و پیدا کردن پس از خرید میلیون ها نفر از آنها را که آنها در واقع کار نمی,” او در مصاحبه با آسوشیتد پرس. “بنابراین من می دهد که به عنوان یک نکته از آنجا که ما نیاز به یک تست است که کار می کند و این تکرار.”

هنوز هم برخی از پزشکان بر این باورند کانادا تست آنتی بادی استفاده می شود باید به صورت محلی به جای اینکه حمل به ایالات متحده و اروپا که در آزمون نیست رسما تایید شده اما مجاز است برای استفاده از.

دکتر ژان Carruthers, یک استاد بالینی چشم پزشکی در دانشگاه بریتیش کلمبیا به تازگی به قلم یک نامه به دولت فدرال خواست آن را اجازه می دهد تا تست استفاده می شود در اینجا. این نامه شده و امضا شده توسط بیش از 80 پزشکان.

“من واقعا نگران است چرا که ما باید بدان معنی است که این آزمون در دسترس کانادایی در کانادا ساخته شده این است که در حمل و صدها هزار نفر به ایالات متحده,” او گفت:. “آنچه در مورد کانادایی ها?”

Carruthers اضافه شده است که حتی دانش اولیه که ممکن است باید در حال حاضر coronavirus عفونت می تواند کمک به کانادا سیستم بهداشت و درمان و اقتصاد کانادا.

“اگر آنها ایمنی بدن و می دانستم که آنها سیستم ایمنی آنها می تواند به بازگشت به کار در مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم می دانم که آنها سیستم ایمنی به ویروس” او گفت:. “این امر می تواند شگفت آور مفید برای کانادایی ها.”

Pittaway می گوید: او می داند کندتر از روند تصویب در کانادا و استقبال مطالعه بیشتر به این محصول است.

“از دیدگاه ما, ما می خواهیم برای رسیدن به این بازار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما در همان نقطه اگر مقامات می خواهید را به زمان کمی بیشتر به منظور انجام این مطالعات و به بخش” Pittaway گفت. “در پایان روز, ما فقط می خواهیم دولت به اعتماد به نفس در محصول و تست پروتکل های که آنها در جای خود قرار داده,” او گفت:.

در یکشنبه, Alberta برتر جیسون کنی توییتی که او ممکن است شکستن رتبه با بهداشت و درمان کانادا موقعیت و کارگردانی کرده است کارکنان را در نظر بگیرید با استفاده از آزمایش یا درمان “است که تصویب شده توسط استانداردهای بالا از حداقل یکی از معتبر نظیر کشور را اداره مبارزه با مواد مخدر.

بهداشت و درمان کانادا نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر از اخبار CTV.

با فایل های از آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im