با وجود همه گیر کشور بدانند راه های مختلفی را برای جشن روز کانادا

درست در شمال باقی مانده است فقط به عنوان قوی اما ممکن است احساس کاملا رایگان با کانادا جشن روز بودن کمی ساکت تر و جسمی دور از دسترس مردم نگه داشتن گارد خود را در برابر COVID-19.

از ساحل به ساحل به ساحل معمول جشن رژه و آتش بازی است که همراه با روز کانادا لغو شده اند در بسیاری از جوامع این سال به دلیل COVID-19 اما کانادایی ها هنوز در حال پیدا کردن راه هایی برای علامت گذاری در این کشور ،

در بریتیش کلمبیا رهبر ارکستر استوارت مارتین گفت که او می دانست که خود را همسایه کنجکاو در مورد آنچه که او انجام شده بود در حیاط خلوت خود را هنگامی که یک peered بیش از نرده ها به او اشاره کرد و او باتون و wildly نقل مکان کرد سلاح های خود را.

همسایگان نمی دانم اما مدیر موسیقی از شهرستان ساری اركستر انجام یک نسخه مجازی از “O کانادا” در حالی که ایستاده در چمن.

محصول نهایی یک نسخه منحصر به فرد از سرود ملی بازی های برگزار شده توسط 28 نوازندگان که از دست رفته هر یک از دیگر با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“در این روز خاص من تا به حال یک همسایه اوج بیش از نرده ها در تلاش برای کشف کردن آنچه که من انجام شده بود گفت:” مارتین. “این یک چیز سرگرم کننده به تماشای اما هنگامی که تصویری را همه با هم آن را در واقع به نوع به نظر می رسد مانند یک ارکستر. بسیار شسته و رفته بود.”

ارکستر صورتحساب به انجام در ساری در کانادا روز, اما به همه گیر لغو جشن روز چهارشنبه گفت:.

ارکستر اعضای پیشنهادی تولید مجازی ضبط و هر عضو ثبت “من و تو کانادا” با قطعات همه با هم دوخته شده برای تولید نهایی گفت: مارتین. این ویدئو نشان می دهد برخی از مردم ضبط خود را از بالکن اتاق نشیمن و متری.

“در ابتدا من شک و تردید بود که ما می تواند به جلو و این چیز با هم در یک زمان کوتاه و یا اینکه آیا یا نه آن را به هر” مارتین گفت. “من فکر می کنم آن را واقعا بزرگ است.”

او گفت: این اولین بار است که او بخشی از یک ضبط “O کانادا است.” این تجربه به خصوص در طول یک بیماری همه گیر را برای به یاد ماندنی کانادا روز مارتین گفت.

“به طور کلی به عنوان مشخص به عنوان روز کانادا در حال رفتن به در این سال من فکر می کنم اتصال تقریبا چیزی است که همه ما واقعا شروع به لذت بردن و واقعا شروع به گرامی داشتن” او گفت:.

“این است که فقط از یک نوع نسخه توسعه یافته از یک زوم نشست.”

در مونترال, خواهر و برادر خواننده-ترانه سرایان روفوس و مارتا Wainwright خواهد بود در میان هنرمندان به یک خانه خالی در این شهر را یاد استادیوم المپیک.

در 60 دقیقه از قبل ضبط شده نشان می دهد ترویج به عنوان یک “همهجانبه تجربه” هنرمندان را به مرحله در مرکز میدان عظیم چند منظوره محل.

صف همچنین شامل کبک-بر اساس هنرمندان شارلوت Cardin هوبرت لنوار و Patrick Watson, به عنوان به خوبی به عنوان Inuit خواننده عامیانه Elisapie.

آمیخته با موسیقی اعمال خواهد شد سخنرانی از سیاستمداران از جمله مونترال شهردار والری پلانت و فدرال میراث وزیر استیون guilbeault را از دست همراه با هر روز Montrealers توصیف چشم انداز خود را از شهر و کشور است.

مروج آن را یک “رویداد تاریخی” خواستار آن را “اولین نمایش خود را بدون مخاطبان در مرکز ورزشگاه المپیک زمینه.”

در حالی که بسیاری از شهرداری ها باید لغو آتش بازی خود را نشان می دهد برخی از کانادایی ها هنوز در حال برنامه ریزی خصوصی خود را نمایش می دهد اگر آنها را زنده در مناطق جایی که مقررات اجازه می دهد آن را.

جان Adria صاحب عمو جان آتش بازی که در عمل چهار فروشگاه در آلبرتا گفت: یک گروه نزدیک به ادمونتون در حال برنامه ریزی نشان می دهد اما نمی گفتن هر کسی در پیش که در آن آتش بازی راه اندازی خواهد شد از. که در راه او توضیح داد که آنها را جلوگیری از یک جمعیت از جمع که نقض اجتماعی-دورى قوانین.

“این یک نمایش بزرگ. شما قادر خواهید بود به آن را ببینید از بسیاری از مکان ها در ادمونتون? بله” گفت: Adria که نمی خواهد فاش کردن نام این سازمان است.

“من احتمالا در گفت بیش از حد در حال حاضر.”

Hudson Bay, Sask., در ضمن راه اندازی خواهد شد تنها آتش بازی که منفجر بالا هستند و به راحتی قابل مشاهده از دور به طوری که ساکنان شهر نمی خواهد که به جمعیت در یک منطقه جمع آوری آنها را مشاهده کنند.

عضو شورا Betty Lou Palko گفت: نمایش راه اندازی خواهد شد از دبیرستان زمین فوتبال و مردم اجازه خواهد داشت برای جمع آوری در وسایل نقلیه — پارک پنج متر از هم جدا — در چندین نزدیکی پارکینگ اما او گفت که این شهر به اندازه کافی کوچک است که مردمی قادر خواهد بود به تماشای صفحه نمایش از خانه های خود.

“من خانواده های جوان از دیدن من بنابراین من قادر خواهید بود به” آه ” و ” اه “با آنها” Palko گفت.

تورنتو, اما نقل مکان کرد تا به آن روز کانادا جشن های آنلاین شروع با یک کلوچه صبحانه در ساعت 9 صبح

شهردار جان حزب محافظه کار را به شرکت در یک روز کامل جشن که شامل Jully سیاه با kardinal Offishall و گوردون Lightfoot, در میان دیگران.

در ضمن در همیلتون کانادا هواپیمای جنگی موزه میراث ممکن است انجام یک روگذر آب و هوا اجازه.

در نیوبرانزویک را RB بنت یادبود مرکز در Hopewell کیپ جشن تولد 150 از 11 نخست وزیر کانادا روز چهارشنبه.

در کانادا روز 150 کیک داده خواهد شد و برای اولین بار 150 مهمان در مرکز.

در سواحل غرب در ویکتوریا شهردار لیزا کمک می کند گفت: مجازی برنامه در این سال با هدف منعکس کننده تنوع تجارب در کشور و شهرستان.

جمعیت-منابع مطالب را پاشیده در سراسر نشان می دهد با اعضای جامعه نشان دادن “آنچه در آن به معنی به من به کانادا” و آواز “O Canada,” او گفت:.

“با همه چیز ما را تجربه کرده اند به صورت محلی و به عنوان یک کشور با توجه به جهانی COVID-19 گیر این است که یک روز کانادا ما به زودی فراموش نخواهد کرد” می گفت.

“حتی اگر ما نمی تواند از نظر فیزیکی با هم در قوه مقننه چمن ما هنوز هم می تواند گرد هم می آیند تقریبا به جشن کانادا تنوع و نقاط قوت آن است.”

با فایل های از خنجر Meissner در ویکتوریا و غارت Drinkwater در ادمونتون.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شده 28 ژوئن سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net