از جان گذشته برای جلوگیری از ویروس’ گسترش کشورهای محدود کردن سفر

پکن – پلیس سرنشین دار پست های بازرسی در قرنطینه شهرهای, دولت, صادر, سفر هشدار و بیشتر پروازها متوقف شد سه شنبه به مقامات به شدت به دنبال جلوگیری از به ظاهر اجتناب ناپذیر گسترش یک ویروس جدید است.

خوشه هایی از این بیماری ادامه داد: به بالون خارج از سرزمین اصلی چین و سوخت دلهره در سراسر جهان است که منعکس شد در تضعیف بازارهای مالی است.

بحران تحت فشار قرار دادند به مناطق دیده می شود که در میان بدترین مجهز برای مقابله با شیوع به عنوان به خوبی به عنوان برخی از ثروتمندترین کشورها از جمله کره جنوبی و ایتالیا. آن را به عنوان proliferates ویروس است که آوردن یک حس فوریت برای مقامات محلی تعیین و به آن داشته باشد اما اغلب مطمئن نیستید که چگونه.

“این ماده از سرعت و زمان: ما باید روشن ایجاد نقطه عطف در این هفته گفت:” رئیس جمهور مون جائه از کره جنوبی که در آن caseload رشد 144 با مجموع 977 نفر بیمار.

موارد از افرادی که می تواند آلوده به بسیاری از دیگران موجب ترس است.

کره ای هوا گفت: یکی از خدمه آزمایش مثبت اما شرکت هواپیمایی فاش نمی, پرواز, کارمند کار کرده بود ، در یک پایگاه نظامی آمریکا در دائگو مرکز عفونت در کره جنوبی گفته است که یک servicemember همسر نیز آلوده شده است. و در کوچک خلیج فارس ملت بحرین یکی از کسانی که آلوده شد یک راننده اتوبوس مدرسه که در حال انتقال دانش آموزان به تازگی به عنوان یکشنبه.

در ایتالیا به غرب, که در آن بیش از 200 نفر بیمار یک دوجین شهرهای مهر و موم شد و پلیس با پوشیدن ماسک صورت گشت.

کرواسی و مجارستان و ایرلند در برابر توصیه سفر به ایتالیا را تحت تاثیر قرار, منطقه, یکی از تعدادی از دولتی حرکت می کند به دنبال محدود کردن قرار گرفتن در معرض بیشتر. بحرین به حالت تعلیق پروازها به مقصد دبی در حالی که آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری صادر بالاترین سفر هشدار در کره جنوبی ارائه مشاوره به شهروندان برای جلوگیری از سفرهای غیر ضروری. ژاپن خواست شهروندان برای جلوگیری از بیمورد سفر به کره جنوبی سخت ترین ضربه از مناطق.

هنوز قطعیت باقی مانده در مورد چگونه به طور موثر محدود کردن بیماری همه گیر.

ایتالیا گرفته بود, اروپا, دقیق ترین اقدامات پیشگیرانه در برابر COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس و در عین حال خانه تبدیل شد به بزرگترین شیوع خارج از آسیا است. کارشناسان در ژاپن با یکی از پیچیده ترین سیستم های بهداشتی اذعان کرد این کشور دست زدن به ویروس زده الماس شاهزاده کشتی کروز ناقص بود و می تواند اجازه داده اند این مشکل برای بزرگ کردن.

فرهنگ روز طولانی در دفتر در ژاپن آمد به نظر با شیوع با دولت ترغیب کارفرمایان به کارکنان اجازه می دهد تا ارتباط از راه دور و بیشتر ساعت های انعطاف پذیر و ساده حرکت می کند نخست وزیر ژاپن اعلام کرد ابراز امیدواری کرد می تواند کمک به کنترل گسترش یافته است.

“ما در بسیار مهمی در پایان دادن به گسترش عفونت در مراحل اولیه” آبه گفت: در جلسه نیروی کار در شیوع.

چین گزارش 508 موارد جدید و دیگری 71 مرگ 68 از آنها در مرکز شهر ووهان جایی که این بیماری برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر. این به روز رسانی را سرزمین اصلی چین در مجموع به 77,658 موارد و 2,663 مرگ و میر.

اما در حالی که چین باقی مانده است به اکثریت قریب به اتفاق جهان مورد توجه جهان به طور فزاینده ای نقل مکان کرد که در آن به وقوع خواهد گسترش بعدی. ایران چشم به عنوان یک منبع جدید برای انتقال در خاورمیانه از جمله در عراق و کویت و عمان شد دست و پنجه نرم با گسترش گذشته مرزهای خود را.

در کره جنوبی شرقی شهر Daegu و مناطق اطراف آن ترس و وحشت بیش از این ویروس به ارمغان آورده شهرها به وهم آور متوقف. کشور گزارش خود را 11th مرگ و میر از COVID-19 در میان نشانه های بزرگ و کوچک از مشکل این است که بزرگ شده تقریبا 15 برابر در یک هفته.

مقامات بهداشت گفت: آنها کار را به پایان برساند تست صدها نفر از اعضای یک کلیسا است که این کشور بزرگترین خوشه ای از عفونت. کلیسای توافق به دست بیش از یک لیست از 200 ، 000 عضو در سراسر کشور پس از نمایش فیلم می تواند گسترش.

کره جنوبی و حرفه ای بسکتبال لیگ گفت: آن را به بان کی مون تماشاگران تا زمانی که شیوع این بیماری تحت کنترل است در حالی که بوسان شهرستان گفت: جهان تیم تنیس روی میز قهرمانی این برنامه ریزی برای میزبان در ماه مارس خواهد بود تا ماه ژوئن به تعویق افتاد.

کره جنوبی نظامی تایید 13 به حال نیروهای قراردادی به این ویروس منجر به قرنطينه برای بسیاری از دیگران و توقف زمینه آموزش است.

——

Sedensky گزارش از بانکوک. آسوشیتد پرس نویسنده ماری یاماگوچی در توکیو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im