حداقل 138 نفر اخراج از ایالات متحده به ال سالوادور از سال 2013 کشته شده اند, با توجه به یک گزارش جدید توسط سازمان دیده بان حقوق بشر که به بررسی نقض حقوق بشر در سراسر جهان است.

117 صفحه گزارش همچنین می گوید حداقل 70 از بیش از 200 اخراجی ردیابی توسط محققان sexually assaulted شکنجه و یا ربوده شده است. بسیاری از قربانیان پناهندگی پناهجویان حمله کشته و یا توسط باندهای آنها در اصل فرار کرد.

این یافته ها نشان می دهد که “این آمریکا است که بارها و بارها نقض تعهدات خود برای حفاظت از اهالی السالوادور از بازگشت به جدی خطر آسیب” دیده بان حقوق بشر می گوید.

این گروه با استفاده از مدارک دادگاه و پلیس, گزارش, مصاحبه با قربانیان و خانواده های آنها و اخبار به سند سرنوشت این اخراجی. این اولین سیستماتیک تلاش برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است به اهالی السالوادور که ادعای پناهندگی رد شد در ایالات متحده دادگاه مهاجرت زیرا آنها قادر به نشان دادن “معتبر ترس” از خشونت در السالوادور.

بین المللی پناهندگی قوانین ایجاد شده پس از هولوکاست نیاز کشور را در افرادی که مورد آزار و اذیت خود و نژاد و مذهب و ملیت و عضویت در یک گروه خاص اجتماعی و یا سیاسی ،

ال سالوادور دارای یکی از بالاترین قتل نرخ. آن را یکی از منابع اصلی مهاجرت به آمریکا

به عنوان بخشی از آن مهاجرت سرکوب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه سپتامبر امضا توافق نامه با السالوادور نیاز به این کشور آمریکای مرکزی را به نگه داشتن پناهجویان وجود دارد در حالی که آنها در انتظار نتایج پناهندگی خود را ادعا می کند.

اما قتل 138 اخراجی تكذيب هر گونه مفهوم که ال سالوادور می توانید محافظت از شهروندان که در معرض خطر هستند.

ریشه مصونیت از مجازات

تقریبا به اندازه نیوجرسی السالوادور است پرجمعیت و بسیار متصل شده خدمات تلفن همراه و رسانه های اجتماعی. گروه های آسیب پذیر تحت حفاظت بین المللی پناهندگی قانون نمی تواند به راحتی تحت رادار و یا نقل مکان اگر هدفمند توسط باندهای فاسد پلیس و یا داخلی معتادان است.

صدها نفر از اهالی السالوادور کشته شدند در هر ماه است. قتل و ناپدید شدن و شکنجه تقریبا همیشه حل نشده در السالوادور. مجرمان به ویژه کسانی که با دسترسی به قدرت به ندرت مجازات برای تخلف است.

من مستند این فرهنگ مصونیت از مجازات در سراسر آمریکای مرکزی و مکزیک با تمرکز بر مردم بومی زنان و مخالفان سیاسی که اغلب قربانیان خشونت سیاسی.

مهاجران که به نوبه خود در به گشت مرزی ایالات متحده و درخواست پناهندگی در حال حاضر فرستاده شده به ال سالوادور در حالی که خود ادعای پناهندگی پردازش می شوند. رویترز/لورن الیوت

این خشونت قدمت قرن ها به اسپانیا را فتح خونین از آمریکا است. به عنوان در ایالات متحده استعماری دوران خشونت ماندگار اثرات در منطقه نژاد و طبقه و جنسیت بخش.

در سال 1932 قتل عام بومی اهالی السالوادور و چپ که شورش علیه دیکتاتور Maximiliano Hernández Martínez چپ 10,000 30,000 مرده است.

حزب کمونیست عضو Farabundo مارتی که منجر السالوادور کشاورزان روستایی در شورش خود را در برابر فساد سیاسی و ناعادلانه منابع تخصیص ترور شد و پس از قتل عام. اما مبارزه ادامه داد.

توسط 1970s مخالف جناح دوباره سازماندهی شده علیه دولت ظلم و ستم. ایران به عنوان Farabundo مارتی ملی جبهه آزادی این گروه در نهایت برپا جنگ حاکم آرنا که آنها مقصر برای سرکوب السالوادور طبقه کارگر.

پس از آن جنگ داخلی السالوادور کشته 75,000 مردم است. در سال 1992 با فشرده پشتیبانی نظامی از ایالات متحده, آرنا شکست شورشیان.

1992 ال سالوادور صلح, توافق, نظارت سازمان ملل متحد قرار بود به آشتی ملی. یک حقیقت کمیسیون مستند گسترده نقض حقوق بشر متعهد توسط دولت و نیروهای شبه نظامی در طول جنگ. اما روز بعد از این گزارش منتشر شد در سال 1993 ال سالوادور آرنا-کنترل کنگره با تصویب یک قانون عفو که معاف ترین دولت و مقامات نظامی.

ال سالوادور را Farabundo مارتی ملی جبهه آزادیبخش تبدیل به یک جناح چپ حزب سیاسی پس از جنگ داخلی. AP Photo/لوئیس رومرو

به عنوان یک نتیجه علل ریشه ای ال سالوادور جنگ – به خصوص دسترسی نابرابر به منابع کافی – هنوز هم طاعون جامعه است. بنابراین بسیار ضعیف حکومت قانون اجازه داده است که جنگ داخلی مجرمان به مجازات.

نه rightist یا چپ دولت که از قدرت برگزار شد پس باید موفق به تغییر این.

ال سالوادور وزیر دفاع به تازگی ارزیابی وجود دارد که بیشتر اعضای باند از سربازان در کشور است. پلیس در السالوادور بسیار تهاجمی در آنها را دنبال و شهروندان می توانند در تیراندازی گرفتار دیده بان حقوق بشر می یابد.

در نتیجه خطرناک بی نظمی ارسال 46,800 ساکنان به دنبال پناهندگی در ایالات متحده در سال گذشته است. خطر ناشناخته خشونت از مهاجرت بیش از تضمین خشونت در خانه است, برای بسیاری از اهالی السالوادور یک تصمیم منطقی.

امنیت انسانی

جرم و جنایت و خشونت در ال سالوادور کاهش یافته است رئیس جمهور پس از نایب Bukele زمان در ژوئن 2019, با توجه به دولت است.ec: لینک ؟ **

رئیس جمهور اعتبارات خود را سخت در باندهای پلیس با بهبود امنیت در کشور است. اما برخی از جرم و جنایت تحلیلگران می گویند ظاهری رها در قتل است که در واقع یک دستکاری داده های جرم و جنایت. دولت به تازگی تغییر چگونه آن فقره قتل از بین بردن مرگ و میر حاصل از رویارویی با نیروهای امنیتی – قتل پلیس – از قتل دسته.

رئیس جمهور السالوادور نایب Bukele در مجمع عمومی سازمان ملل متحد سپتامبر. 26, 2019. Retuers/لوکاس جکسون

در هر صورت سطح خشونت در ال سالوادور هنوز هم در میان جهان بالاترین.

پلیس به طور منظم به نوبه خود چشم به خشونت توسط اعضای باند از جمله هر دو MS-13 و Barrio 18 باندهای یا به دلیل فساد و یا نگرانی برای ایمنی خود را. به عنوان یک نتیجه السالوادور پلیس غالبا شکست به معنی محافظت از مردم از باند خشونت است.

در این شرایط اخراج السالوادور پناهندگی پناهجویان را نقض یک قانون بین المللی به نام “عدم اجبار.”

با توجه به سال 1954 کنوانسیون ملل متحد در مورد وضعیت پناهندگان که هر دو ایالات متحده آمریکا و السالوادور امضا متحده نمی تواند اخراج پناهندگان به سرزمین “که در آن زندگی و یا آزادی خواهد بود در معرض تهدید است.”

مهاجران می دانم که ال سالوادور نمی تواند از آنها محافظت کند. که البته به همین دلیل آنها فرار. در حال حاضر دولت ایالات متحده است بدانید که بیش از حد.

این یک نسخه به روز شده از یک مقاله در اصل منتشر Oct. 10, 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو