را تکذیب کرد در زندگی, هند پایین طبقه Dalits مبارزه برای زمین در مرگ

در سال گذشته ویروسی تصویری از Dalit مردان کاهش یک بدن مرده توسط یک طناب از یک پل پس از یک فوقانی-طبقه جامعه در جنوب ایالت تامیل نادو حاضر اجازه می دهد تا در زمان بارداري به عبور از زمین های خود را برانگیخته و یک داد و بیداد.

در کشورهای دیگر Dalits گاهی اوقات باید برای نگه داشتن خود را به بستگان متوفی برای چند روز تا زمانی که آنها می توانند حل و فصل که در آن به دفن یا سوزاندن آنها گفت: Lalit Babar, دبیر فدراسیون ملی Dalit زمین حقوق بشر.

“ما زمین برای مسکن و یا برای امرار معاش. در حال حاضر ما در حال رد زمین برای مرگ,” او گفت:.

“ما باید راه اندازی کمپین در چندین ایالت به تقاضا است که ما سنتی در زمینه دفن بازگردانده می شود و یا جدید زمین اختصاص داده شده باشد,” او گفت: بنیاد تامسون رویترز در حاشیه یک زمین کنفرانس در دهلی نو.

هند ممنوع تبعیض مبتنی بر طبقه در سال 1955 اما صد ساله تعصبات در برابر پایین طبقه از جمله Dalits باقی بماند و آن را سخت تر برای آنها را برای دسترسی به آموزش و پرورش و شغل و خانه.

بیش از نیمی از کشور را پایین طبقه مردم بی زمین آمار داده نشان داد. در حالی که چندین ایالت قوانین با هدف ارائه زمین به Dalits چند انجام داده اند تا با توجه به Dalit فعالان و رهبران.

در ضمن رشد جمعیت و افزایش فشار بر روی زمین برای ساخت خانه ها و بزرگراه ها و فرودگاه ها و صنعت است که باعث درگیری با کشاورزان و پایین طبقه از شهروندان را تحت تاثیر قرار.

در مناطق روستایی که در آن طبقه تعصبات بیشتر تثبیت Dalits خود را از دست داده زمین دفن به روستای نخبگان بابر گفت.

“حتی در جایی که ما زمین وجود دارد هیچ امکانات مانند آب و برق است. یا ما مجاز به عبور از این روستا با بدن برای رفتن به زمین دفن,” او گفت:.

پس از یک های اخیر کمپین توسط Dalit گروه های حقوق مقامات در ایالت مهاراشترا اختصاص داده اند قطعه کوچکی از زمین برای هولوکاست در روستاها با Dalit جمعیت, او گفت:.

گسترده تر مبارزات ملی توسط Dalit فعالان طولانی خواستار برای 5 هکتار (2 هکتار) از زمین برای هر Dalit خانواده – به اندازه کافی برای یک خانه و مزرعه کوچک برای زندگی کردن.

مقامات دولتی در تامیل نادو در پاسخ به یک دادگاه پس از ویروسی تصویری وجود دارد گفت: هیچ تبعیض علیه Dalits.

اما یک مدت طولانی نبرد در دولت به اصطلاح panchami زمین که به خود اختصاص داده بود Dalits در طول استعماری بریتانیا در دوران.

حدود 1.2 میلیون هکتار (486,000 هکتار) از زمین های اختصاص داده شده کمتر از 10 درصد است در دست Dalits به گفته گروه های حقوق بشر.

بدون زمین از خود Dalits مجبور به سوزاندن مرده های خود را در امتداد سواحل و یا در زمین های عمومی گفت: Richard Devadoss یک convenor برای جنوب هند ائتلاف برای زمین های حقوق بشر.

“بدون زمین آنها هیچ قدرت و هیچ شأن و حتی در مرگ” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im