ما خرده فروشان از جمله macy’s, Inc, Saks Fifth Avenue, Gap Inc موز جمهوری با ارسال اعلامیه به خریداران اواخر روز پنجشنبه گفت: آنها برای باز کردن کسب و کار در یک حرکت بنیادی ضرر و زیان با توجه به شیب تند کاهش ترافیک است.

در اروپا زارا مالک Inditex گفت: در روز جمعه آن را به طور موقت نزدیک فروشگاه ها در مناطق اسپانیا بدترین تحت تاثیر coronavirus از جمله مادرید. در ایتالیا اکثر مغازه ها بودند توقیف در روز چهارشنبه.

در نیویورک فروشگاه در برخی از ترین در جهان به شدت بازدید و خرید مناطق مانند خیابان پنجم و خیابان مدیسون بودند عملا خالی در روز جمعه با وجود درخواست برای مشتریان.

“فروشگاه های ما هستند برای کسب و کار باز و در ادامه به یک مکان امن را برای شما به فروشگاه” ساکس جمهور مارک Metrick گفت: در ایمیلی به خریداران اواخر پنج شنبه.

Kohl’s پارسیان گفت: آن را تا به حال تجربه کرده نرمتر تقاضا به ویژه در مناطق آسیب دیده ترین coronavirus. در پنج شنبه, Gap Inc. گفت: این انتظار از 100 میلیون دلار درآمد آمار این سه ماهه با توجه به شیوع کروناویروس.

LVMH را Sephora زیبایی های زنجیره ای, Ulta Beauty and MAC Cosmetics, متعلق به Estee Lauder Companies Inc اند دستور داد همه کارکنان به انصراف از makeovers از مشتریان برای جلوگیری از دست زدن به چهره با دست که می تواند گسترش ویروس.

در تخصص و مد پوشاک فروشگاه ها در ایالات متحده خرده فروشی معامله, سرعت, اندازه گیری, فروش کاهش یافت و نزدیک به 10 درصد از Feb. 15 مارس 9 از آن سال زودتر سطح با توجه به مشتری رشد Partners LLC گزارش.

در چین بزرگترین پوشاک-بازار خرید مصرف کننده تقاضا همچنان یک نگرانی عمده حتی به عنوان خریداران شروع به سرمایه گذاری در خارج از قرنطینه.

هیچ اشتها

بیشتر تا عرضه زنجیره ای در بنگلادش جهانی دوم بزرگترین تولید کننده پوشاک پس از چین مارک های, درخواست برای کاهش سفارشات تا 30 درصد و به دنبال تخفیف, گفت Rubana Huq سر از بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان.

حتی به عنوان خرده فروشان شروع به تعمیر شکسته زنجیره تامین با توجه به تازگی بسته کارخانه های چینی آنها در حال حاضر باید تقلا برای جلوگیری از اشباع از سهام unsold.

“ما در زنجیره عرضه است نه موضوع و نه نگرانی. آن است که تقاضای مصرف کننده در یک محیط که در آن شما باید 80% از فروشگاه ها در حال بسته” آدیداس اجرایی Kasper Rorsted به گفته تحلیلگران روز چهارشنبه.

آدیداس که باعث می شود نزدیک به یک سوم از فروش آن در آسیا گفت: این امر روشن موجودی اضافی در چین با فروش سهام در تخفیف در فروشگاه های خروجی.

H&M گفت: در روز جمعه آن را در تماس نزدیک با تامین کنندگان و ارزیابی وضعیت همراه با آنها.

“من معمولا فراموش فروشگاه نیمی آنلاین و نیمی در فروشگاه اما من اجتناب از مراکز و فروشگاه های چند هفته گذشته گفت:” سارا P., 42, از راکویل مریلند یک دستیار حقوقی که درخواست شده است که نام خانوادگی او استفاده نمی شود.

A person walks by Saks Fifth Avenue as retailers reported a downturn in sales related to the coronavirus outbreak in Manhattan, New York City, New York, US, March 13, 2020. Reuters

یک فرد پیاده توسط Saks Fifth Avenue به عنوان خرده فروشان گزارش یک رکود در خرید و فروش مربوط به شیوع کروناویروس در Manhattan, New York City, New York, US, مارس 13 سال 2020 است. ایسنا

او گفت که قبل از گرفتن یک استراحت از بیرون رفتن و خرید او صرف بیشتر او دلار در Nordstrom, Inc, macy’s, J. Crew, Banana Republic, Sephora و زارا, فروشگاه ها.

“آن آغاز شده به دلیل آنفولانزا و سرما اما در حال حاضر آن است nonnegotiable با کوروناویروس. بیش از حد مخاطره آمیز است.”

چرم لوکس کالا, ساز, Salvatore Ferragamo, شناخته شده برای آن Vara کفش و Ferragamo استودیو کیسه گفت: از آن آغاز شده بود انتقال محصولات بین مناطق.

“البته زمانی که این ویروس شروع به گسترش در همه جا که می شود بسیار مشکل تر” رئیس امور مالی الساندرو Corsi به گفته تحلیلگران در سه شنبه, اضافه کردن هر گونه تخفیف خواهد بود استراتژیک بنابراین به عنوان نه به لکه دار کردن مهر از ستاره آن محصولات است.

خط پایین این است که رکود در تقاضا برای پوشاک و لوازم جانبی که اتفاق افتاده در چین در حال گسترش به سایر نقاط جهان گفت: Siddiqur رحمان یک داکا مبتنی بر پوشاک صادر کننده که لوازم مارک های مانند H&M, C&A, شکاف خارج شده و انبه.

“وجود دارد هیچ اشتها برای لباس از اروپا و آمریکا علامت های تجاری. شهرستانها در حال قفل شده است. چه کسی خواهد خرید لباس?” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net