تحویل کارگران در حال حاضر ضروری است. آنها سزاوار حقوق سایر کارکنان

همراه با تحویل خانه از مواد غذایی و دارو و الکل و تقاضا برای مواد غذایی تحویل پررونق است.

خدمات مانند Uber می خورد و Deliveroo تبدیل شده اند ضروری به کافه ها و رستوران ها است که می تواند در حال حاضر تنها فروش غذای آماده مواد غذایی است.

این خبر خوبی است برای امثال Uber که قیمت سهام افزایش یافته است و پس از آن اعلام کرد که ده برابر افزایش در تعداد رستوران ها امضای خود را تا به حال بارگذاری می خورد.

اما این یک وضعیت است که باعث شده است سوالات جدی. نه تنها در مورد اینکه آیا ارائه خدمات امن هستند اما آیا این اخلاقی به استفاده از آنها.

سیستم عامل های دیجیتال مانند Uber می خورد و Menulog نیست بعد از همه ایده آل کارفرمایان. در واقع آنها اصلا توجه خود را به عنوان کارفرمایان در همه صرفا تسهیل کار توسط “پیمانکاران مستقل”.

تحویل مواد غذایی رانندگان و سواران اغلب به کمتر از حداقل دستمزد و حقوق کارکنان از قبیل مرخصی استعلاجی.

در حال حاضر ما در مجموع با تکیه بر آنها برای ارائه خدمات ضروری اجتماعی در طول فاصله ما نیاز به درخواست چه به عنوان یک جامعه ما مدیون این کارگران در بازگشت.

آسیب پذیر به بهره برداری

ما علاقه مند هستیم که چگونه این بحران اقتصادی تاثیر می گذارد تحویل مواد غذایی رانندگان و سواران با توجه به تحقیقات ما به تجربه مهاجر فرفره کارگران است.

تحقیقات ما نشان داده است مهاجران در حال حاضر “اجتماعی و تعهدی” بدون شبکه های عمیق از خانواده یا دوستان است. آنها در معرض استثمار و تبعیض است.

اکثر مواد غذایی تحویل کار انجام شده است توسط مهاجران از طریق شخص ثالث سیستم عامل های دیجیتال مانند Uber می خورد و Menulog. این سیستم عامل درمان رانندگان و دوچرخه سواران به عنوان پیمانکاران مستقل و نه کارکنان با حمایت و حقوق کارکنان.


ادامه مطلب: بازتعریف کارگران در پلت فرم اقتصاد: درسهایی از Foodora bunfight


یک 2019 بررسی راه اندازی شده توسط دولت ویکتوریا پیشنهاد حدود 7 درصد از نیروی کار استفاده می شود سیستم عامل های دیجیتال برای دریافت فرفره کار مشترک بودن Airtasker (35%) حال بارگذاری (23%) مترجم آزاد (12 درصد) بارگذاری می خورد (11%) و Deliveroo (8%).

تحویل سوار در میلان, ایتالیا, 22 مارس سال 2020 است. Matteo گوشه/EPA

پژوهش های قبلی نشان می دهد بسیاری از را انتخاب کنید فرفره کار به سادگی دلیل آن است که بهتر از اشکال دیگر از پایین پرداخت می شود کار می کنند.

در حال حاضر تحویل مواد غذایی کارگران در صورت فشار از آن آواره از جمله مشاغل در مهمان نوازی یا خرده فروشی است. وضعیت پیچیده است به فقدان شفافیت درباره این که آیا کسانی که در کار موقت ویزا واجد شرایط برای درآمد پشتیبانی اعلام کرد برای سایر کارگران.

سیستم عامل نمی مدیون فرفره کارگران حداقل دستمزد پس از ثبت نام می توانید به عنوان بسیاری از “پیمانکاران مستقل” را به عنوان آنها می خواهم. این بهبود خدمات به مشتریان و افزایش سود برای پلت فرم اما به معنی فردی deliverers پول کمتر.

افزایش خطرات بهداشتی

بسیاری از خدمات در حال اجرای بدون تماس تحویل روش. اما عدم تعریف مسئولیت کارفرما در پلت فرم اقتصاد به معنی تکه تکه با توجه به فوق العاده سلامت جسمی و روانی خطرات فرفره کارگران در حال حاضر چهره.

اتحادیه های کارگری و دیگران خواسته اند که تحویل سیستم عامل به ارائه تجهیزات حفاظتی مانند دستکش و ماسک صورت و sanitisers. پاسخ از سیستم عامل محدود شده است.

این بود حال بارگذاری می خورد’ پاسخ در 17 مارس توسط آن منطقه ای مدیر کل برای منطقه آسیا و اقیانوس آرام, Jodie Auster:

طرح ما برای پرداختن به چالش های متولد توسط COVID-19 شامل ساخت یک 5 میلیون دلار در کمک های مالی در دسترس برای رستوران های مستقل در سراسر استرالیا و نیوزیلند. چند میلیون دلار صندوق اجازه خواهد داد که رستوران برای استقرار تبلیغات برای جذب مشتریان و کمک خواهد کرد رستوران زمان تبلیغات را با توجه به خود فرد کسب و کار نیاز دارد.

چه Auster اشاره نمی شد به طرح موضوع ایمنی دنده هر چند او توجه داشته باشید این شرکت در حال شروع یک کمپین “یادآوری بارگذاری می خورد کاربران که آنها می توانند درخواست تحویل می شود در سمت چپ درب خانه خود”.

جای تعجب نیست که تحویل کارگران می ترسم آنها را گرفتن coronavirus.

بارگذاری می گوید آن را از نظر مالی کمک به رانندگان و سواران “مبتلا COVID-19 یا قرار داده شده در قرنطینه توسط بهداشت عمومی قدرت” برای یک دوره تا 14 روز.

اما اگر یک کارگر با ویروسی علائم می خواهد به خود منزوی به عنوان یک احتیاط? هیچ مرخصی استعلاجی و یا جبران خسارت کارگران و آنها در معرض خطر “از کار افتادگی” اگر کار نمی پذیرفته است.


ادامه مطلب: غرامت کارگران را پوشش نمی دهد فرفره کارگران – در اینجا یک راه برای محافظت از آنها


حمایت قانونی

اجتماعی فاصله اقدامات به معنای تحویل در اقتصاد و سلامت کلی جمعیت در حال حاضر نزدیک مرتبط است.

به امن و حفاظت از این شرکت خدمات ضروری از آن زمان قانون تضمین فرفره کارگران همان حقوق قانونی و حمایت سایر کارکنان.


ادامه مطلب: چگونه برای متوقف کردن کارگران در حال بهره برداری در اجرای اقتصاد


ما نیاز به تحویل رانندگان از آمدن به درب ما سالم باشد. که سلامت بستگی به ایمنی خود را به عنوان به خوبی به عنوان اقتصادی و اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو