لذت امداد و احتیاط: پنج کارشناسان در نیوزیلند حرکت به سهولت آن coronavirus مستند

نیوزیلند آغاز خواهد شد کاهش آن ملی مستند از روز سه شنبه اما تنها پس از پنج روز تمدید برخی از جهان دقیقترین COVID-19 محدودیت.

نیوزیلند خواهد شد و سپس در باقی می ماند هشدار سطح 3 به صورت دو هفته قبل از دولت بیشتر بررسی و تصمیم گیری در مارس 11 مورد اینکه آیا برای استراحت محدودیت بیشتر.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرد که نیوزیلند خواهد ماند در سطح 4 تا نیمه شب روز دوشنبه.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: قربانی جدید زلاند ساخته شده تا به امروز بوده است اما کوتاه گسترش سطح 4 شرایط – برای پوشش یک تعطیلات طولانی آخر هفته – قفل در سود ساخته شده فراهم می کند و اضافه یقین است.

انتظار برای حرکت به سطح هشدار در هفته آینده هزینه ما فقط دو روز کسب و کار اما به ما می دهد بسیار بیشتر سلامت طولانی مدت و بازده اقتصادی پایین مسیر. این بدان معنی است که ما کمتر به احتمال زیاد باید برای رفتن به عقب.

او همچنین تصریح کرد نیوزیلند هدف از بین بردن COVID-19.

حذف معنا صفر موارد به این معنی تحمل صفر برای موارد. به این معنی که یک مورد ظهور و آن را تست کردیم ما تماس ردیابی ما منزوی و ما که در هر زمان تنها با جاه طلبی است که زمانی که ما می بینیم COVID-19 ما از بین بردن آن است. این است که چگونه ما ما را حفظ خواهد کرد نرخ انتقال کمتر از 1 است و چگونه ما را حفظ خواهد کرد موفقیت.

از جمعه مارس 20, نیوزیلند تا به حال 1,440 موارد COVID-19. 12 نفر فوت کرده اند از COVID-19 در نیوزیلند در حالی که 974 نفر بهبود یافته اند.

زیر نیوزیلند کارشناسان بهداشت عمومی, روانشناسی, اقتصاد و سیاست خود را بر تصمیم دولت.

جدید خوشه ظهور خواهد کرد اما COVID-19 تحت کنترل است

به عنوان نخست وزیر protocol wine studio اظهار داشت: امروز موثر تولید مثل تعداد در حال حاضر کمتر از 0.5 (~0.48). اگر شما در مقابل این وضعیت تقریبا یک ماه این تعداد در حدود 2 و عفونت بود و گرفتن در یک رشد نمایی.

در صورت عدم وجود واکسن و نیوزیلند شده اند موفقیت آمیز در مهار این بیماری همه گیر با استفاده از قوی بهداشت عمومی اقدامات است. هنگامی که شما ترکیب این با افزایش تعداد آزمایشات و تماس با ردیابی این ادعا که جامعه انتقال تحت کنترل است و نرخ انتقال کم است به طور کامل توجیه می شود.

تماس با ردیابی این نسخهها کار میکند بهترین در “دم” اپیدمی یا در مرحله اول زمانی که این بیماری همه گیر است که “افزایش” یا شرایطی مانند این در نیوزیلند در هنگام عفونت است که “مرگ”است.

ما ramped تا ما تماس ردیابی در این مرحله و این خواهد بود که مطمئن شوید که برای قطع زنجیره انتقال از شیوع بیماری های جدید به عنوان تماس با ردیابی و جداسازی را به سرعت به ارمغان بیاورد موثر تولید مثل شماره تحت کنترل است. ما ممکن است ادامه, برای دیدن برخی از خوشه های ظهور, اما آنها می تواند به سرعت رسیدگی و کاهش.

– دانشيار اپيدميولوژی و بهداشت محیط در دانشگاه Canterbury Arindam باسو


ادامه مطلب: این ‘گله ایمنی مسیر به مبارزه با کروناویروس غیر اخلاقی است و به طور بالقوه خطرناک


امداد و احساس تازه ای از هدف

بسیاری از زلاند نو به احتمال زیاد احساس امداد در مورد دولت اعلام کرد که ما خواهد شد از سطح 4 مستند بعدی دوشنبه شب. بیشتر به نظر می رسید به امید این پاسخ و به مانده اند در سطح 4 برای دیگر ممکن است باعث خستگی و نا امیدی.

اما ما در حال حاضر روی صفحه اصلی راست و خط پایان نزدیک است. حرکت از سطح 4 با کمی بیش از حد هشدار می تواند افزایش یافته و وحشت دوباره با مدارس و کسب و کار عجله خود را آماده و در انجام این کار خطر دام تا قبل از مسابقه به اتمام است.

کمک هزینه برای کسب و کار و مدارس به restocked و تمیز در این هفته ممکن است به افراد حس هدف و سطح کنترل بر وضعیت خود شاید هوشمندانه انحراف هر بی انرژی به چیزی تولیدی. جدول زمانی برای زمانی که ما ممکن است حرکت از سطح 3 بیشتر ما کمک می کند تا از نظر روانی به انتظارات روشن و مرزهای ما کمک به احساس آرامش و چوب به محدودیت برای بیشتر از یک هفته.

– روانشناس بالینی در Te Herenga Waka — دانشگاه ویکتوریا ولینگتون Dougal ساترلند


ادامه مطلب: روانشناسی مستند نشان می دهد چسبیده به قوانین سخت تر می شود دیگر آن همچنان ادامه دارد


چگونه هر کیوی می تواند کمک به گرفتن شیوع آینده

یکی از جنبه های کلیدی از پاسخ ما به COVID-19 همچنان به درک که در آن ویروس منتقل می شود. بدون در نظر گرفتن چگونه تصمیم گیری می شد امروز ما واقعا نیاز به پیگیری از ما حرکات.

این بدان معنی است که ما باید با نگه داشتن یک دفترچه خاطرات که در آن بوده ایم که ما شده ایم با برای آینده قابل پیش بینی. اگر ما تا به حال تبدیل شدن به آلوده به COVID-19 یا تماس از کسی که این ویروس را ردیابی 80% از همه نزدیک ما تماس ظرف سه روز است که “استاندارد طلا”.

همه ما می تواند کمک به سرعت این با پیگیری ما حرکات. به ما یادآوری می کنند که در آن ما تمام شده است ما می تواند با استفاده از رسانه های اجتماعی check-ins, گوگل, تاریخچه محل سکونت و یا اگر شده اند, خرید, ما می توانیم نگاهی به ما رسید یا کارت اعتباری و EFTPOS سوابق.

شده است وجود دارد همچنین بحث در مورد فن آوری و نرم افزار به عنوان یک راه حل برای کنترل این بیماری همه گیر. اما اجازه دهید فراموش نکنید ما نیاز COVID-19 تست برای هر برنامه به کار می کنند. بدون آزمون, هیچ نقطه ای در برنامه چرا که این نرم افزار تکیه بر تست. این برنامه تنها پشتیبانی به کار سخت تست و تماس با ردیابی.

– دانشيار گروه بهداشت و پزشکی جغرافیا در دانشگاه Canterbury مالکوم کمپبل

حفاظت از زندگی و همچنین معیشت

من خوشحال هستم با تصمیم دولت ما به گسترش سطح 4 محدودیت های اعمال شده توسط تنها پنج روز است. نخست وزیر اشاره کرد که برآورد ما از نرخ انتقال ویروس کاهش یافته و به 0.48. این است که نه تنها به مراتب کمتر از جاهای دیگر در جهان بلکه کمتر از پیش فرض های ساخته شده توسط برخی از کلید قفل. آن را برجسته چگونه با دقت بیشتر کیوی پایبند به سطح 4 محدودیت.

واقعیت های سیاسی را کنار گذاشته و اشاره کرد که کلید شریک ائتلافی بدیهی است که تا به حال گرفته شده در هیئت مدیره – تصمیم گیری به ما می دهد توانایی را به اندازه کافی خوب کنترل بیماری قبل از اجازه دادن به برخی از 400,000 زلاند نو به بازگشت به نوعی از اشتغال پرداخت می شود که ضروری است برای رفاه خود.

من به خصوص خوشحال نخست وزیر بود دوباره قادر به پیدا کردن میانه روی و تعادل حمایت از ما زندگی و معیشت.

– استاد اقتصاد کلان در دانشگاه مسی Martin Berka


ادامه مطلب: حفاظت از زندگی و معیشت: داده ها در چرا نیوزیلند باید آرامش خود را coronavirus مستند از شنبه


سیاست متحد یک دولت ائتلافی

نخست وزیر روشن ساخته است امروز تصمیم گیری شد و بر اساس پیشنهاد مدیر کل سلامت. بنابراین علم در اینجا – اما وجود دارد این است که سیاست بیش از حد.

Jacinda protocol wine studio سران ائتلاف دولت شامل وزرا از سه حزب مختلف. چالش های برگزاری یک دولت چند حزبی با هم در بهترین زمان و توانمند است و برای طیف وسیعی از مهارت های رهبری سیاسی است که همیشه مورد نیاز از یک حزب و دولت. این بهترین زمان البته تا واقعیت هیچ کس در protocol wine studio دولت است – تا کنون – عموم شکسته رتبه در دولت رویکرد به COVID-19 بحران صحبت می کند حجم برای راه دولت در حال اجرا است.

یکی دیگر از مزیت ائتلاف دولت است که آنها می توانند طیف وسیعی از دیدگاه ها و صداها به سیاست های تصمیم گیری از گاهی ممکن است تحت یک حزب دولت است. هنگامی که سه طرف حکومت هم آنها را لزوما قابل توجهی قنداق کردن افکار عمومی به این روند است. گیری از این رو به احتمال زیاد پشتیبانی و تحمل در راه است که همیشه رخ می دهد که وجود دارد این است که فقط یک حزب در کابینه جدول.

اما مهم نیست که چگونه بسیاری از احزاب وجود دارد در دولت وجود دارد تنها می تواند یک دولت و یک پیام. نخست وزیر کار امروز به اطمینان حاصل شود هر یک از احزاب حاکم’ دیدگاه کمک به تصمیم نهایی برای بیرون آمدن از هشدار سطح 4.

آن است که هنوز خیلی زود به بگویید, اما نشانه های اولیه که او تلفن کردم درست است.

– استاد سیاست در دانشگاه مسی ریچارد شاو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im