#DefundTheABC? چه مطلق Trumpian جنون

ABC صندلی Ita Buttrose طول می کشد حملات جدی و شخصا به من گفتن در روز جمعه: “این ناامید کننده و دلسرد کننده نیست که نقش ABC به رسمیت شناخته شده برای آنچه در آن است – صدای استرالیا دموکراسی است.

“ما منتقدان به راحتی نادیده می گیرند نقش مهمی ABC پخش در استرالیا راه زندگی – چگونه ما رادیو و تلویزیون های اضطراری خبرنگاران و خدمه خود را تحویل حیاتی با خیال راحت پیام ها و توصیه به مردم متاثر از سیل و bushfires. الفبای زندگی را نجات داد در طول تابستان اخیر bushfires.”

Doggone سیدنی

خال در Bunnings Artarmon صبح یکشنبه گذشته در یک singularly روز شلوغ برای تجارت با خریداران یکهو رفتن در مورد کسب و کار خود را: نخست وزیر اسکات موریسون با دختر در دو چیدن آنچه در ظاهر به تبادل نظر doghouse. دو AFP افسران انتهایی ماند به خوبی پشت این معنی که این ساعت تا به حال به بلند آن خود را. باید عشق این شهرستان است.

این نوع خاموش

خود را فروتن خبرنگار شنیده ام از ما نخست وزیر سابق بری O’Farrell این هفته و کوتاه جمع است او به خوبی می گذرد به عنوان “مرد ما در دهلی نو” پر نقش جدید خود به عنوان کمیسر عالی. اما به اندازه کافی از آن است. چه در مورد یک دیگر جمع بری چیزی برای نقل قول, بنابراین من می توانید بگویید reade . . .

“سلام? سلام? Hellllloooo بری?”

نه یک کلمه. آن را به عنوان معلوم ما مغبون رهبر یکی بصورتی پایدار و محکم در این اردوگاه است که هیچ چیز وجود دارد بنابراین سابق به عنوان یک سابق pollie و او بصورتی پایدار و محکم کاهش می یابد به نقل از در هر چیزی در همه از جمله حتی یک زن و شوهر از خفیف سخنان در زندگی خود را. اما من می گویم جهنم با آن – او به خوبی می گذرد و واقعا لذت بردن از این چالش جدید این واقعیت است که هند تا به آن چشم در این بیماری همه گیر وجود.

Our new man in Delhi, Barry O'Farrell.

ما انسان جدید در دهلی نو بری O’Farrell.اعتبار:SMH

شوخی هفته

چرا جوجه عبور جاده ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: “به من گفته شده است توسط بسیاری از منابع خوب منابع آنها منابع بسیار خوبی – که مرغ عبور از جاده ها است. تمام خبر جعلی می خواهد به انجام است نوشتن چیزهای تند و زننده در مورد جاده, اما آن را واقعا خوب جاده ها است. این یک جاده زیبا. هر کس می داند که چقدر زیبا است.”

جو بایدن: “چرا مرغ را انجام دهید . . . چیزی که در . . . شما می توانید بقیه.”

هیلاری کلینتون: “چه تفاوت در این نقطه آن را چرا جوجه عبور از جاده ها است.”

جورج دبلیو بوش: “ما واقعا نمی مراقبت چرا جوجه عبور از جاده ها است. ما فقط می خواهم به می دانم که اگر مرغ است که ما در کنار جاده و یا نه. مرغ یا با ما یا علیه ما. وجود دارد هیچ میانه در اینجا.”

دیک چنی: “من کجا تفنگ؟”

بیل کلینتون: “من نه عبور از جاده با مرغ.”

Dr Seuss: “آیا مرغ عبور از جاده ؟ او عبور از آن را با یک وزغ? بله مرغ عبور از جاده ها, اما چرا آن عبور من گفته شده است.”

ارنست همینگوی: “مرگ در باران. به تنهایی.”

آلبرت اینشتین: آیا مرغ واقعا عبور از جاده یا جاده حرکت در زیر مرغ ؟

سرهنگ ساندرز: “من از دست داد؟”

به نقل از هفته

“فوری کارشناسان پاپ تا بر روی Facebook مثل قارچ. و رشد آنها در همان سوخت.” – Anthony Albanese در باشگاه مطبوعات ملی, صحبت کردن در استرالیا در پاسخ به طاعون.

“ما در یک مهمانی با یکی از دوستان خوب من. و مل گیبسون, سیگار, سیگار برگ, و همه ما در حال صحبت کردن و گفت: به دوست من که گی, ‘اوه من خواهی بیماری ایدز است؟’ و سپس آمد تا در مورد یهودیان و او گفت: “شما نمی فر طفره زن هستید؟'” – وینونا رایدر در یک مصاحبه این هفته است. گیبسون – توقف پرس – آن را انکار می کند.

“در حالی که من اطلاع دارم نیاز به گسترش سیدنی من باقی می ماند به طور کامل مخالف به ردیابی سریع از همه متوسط و بالا-تراکم توسعه در رای دهندگان از Baulkham Hills. نظر من این است که همه متوسط و بالا-تراکم مسکن باید به تعویق افتاد تا تپه شایر میکشد تا در زیرساخت های آن رد شد بیش از 16 سال کار دولت است. متاسفانه این را نمی توان یک شبه انجام شود.” – NSW وزیر کابینه دیوید الیوت مصرف فوق العاده ای ضربه تند وشدید زدن در یکی از دولت های کلیدی برنامه ریزی سیاست های, هشدار او نمی خواهد اجازه می دهد توسعه به عجله در سیدنی رای دهندگان.

“ساخت کیک درس شماره 2 – آیا تمرکز بر روی ساخت کیک نگاه در نسبت با کمی به هیچ توجه به یکپارچگی ساختاری. وجود دارد یک شیشه عدس propping این چیز است.” – NZ نخست وزیر Jacinda protocol wine studio در رسانه های اجتماعی نشان کیک او ساخته شده او را Neve دوم تولد. او پیانو-shapped کیک از the Australian women’s Weekly, کتاب کیک تولد.

“هیچ چیز peeves من بیشتر از دیدن بچه های جوان مانند من خودم با سیگار کردن دهان خود را. من آغاز شده در 13. آن چیزی که انسان را به انجام در آن روز … آن چیزهای بزرگ در نظر گرفته شود ، من سیگار 90 سیگار در روز است.” – John Delaney یک Kamilaroi سالمند که مبتلا به سرطان ریه و شش سال پیش پس از سیگار برای 37 سال قبل از ترک در سن 50. او در حال حاضر تلاش می کند برای بیان بر نسل جوان اهمیت اجتناب از توتون و تنباکو.

“چیزی که در مورد COVID است یک بار آن را می شود به دور از شما آن را بسیار سخت برای قرار دادن جن در بطری.” – WA برتر را علامت McGowan اعلام دقیق کاهش مستند محدودیت.

“این چیزی است که من شوکه شده ترین و چرا من به یاد بیاورید آن را به دلیل که او بود و عنوان خود را. گفتم دوستان من ‘که پسر یک گراب’.” – یک زن سابق دانشگاه کانبرا دانش آموز چه کسی می گوید که او تا به حال برخورد با سابق دادگاه عالی عدالت Dyson Heydon هنگامی که او نشسته در جدول در عملکرد اجتماعی در سال 2013.

“[نام] باید لایههای که با نستله ارزش که ریشه در احترام. این تصمیم اذعان نیاز به اطمینان حاصل شود که هیچ چیز ما را marginalises ما و دوستان و همسایگان و همکاران.” –از یک بیانیه از نستله و گفت که این شرکت خود را با تغییر نام آن به رنگ قرمز پوست و Chicos lollies. Redskin استفاده شده است به عنوان یک derogative مدت برای آمریکایی های بومی در حالی که چیکو استفاده شده است به عنوان یک موضوع موهن برای مردم آمریکای لاتین-آمریکایی تبار.

“سیدنی آب شده است بی اثر در رانندگی از آب حفاظت از محیط زیست طرح های ارائه برنامه ریزی دقیق و تامین مالی برای طرح های در حال انجام و در افزایش سرمایه گذاری خود در حفاظت از آب در خشکسالی. به عنوان یک نتیجه بیشتر سیدنی تامین آب ممکن است کمتر انعطاف پذیر به رشد جمعیت و تنوع آب و هوا از جمله خشکسالی است.” – از گزارش حسابرس کل و گفت که سیدنی را تامین آب خواهد شد در تلاش برای مقابله با رشد جمعیت و آینده خشکسالی به دلیل NSW دولت شکست خورده است و به بررسی پیاده سازی و یا پشتیبانی از صرفه جویی آب اقدامات است.

“من بسیار متاسفم robodebt ایجاد ترس و پریشانی است. راه این سیستم طراحی شده بود و من فکر می کنم در خصوص اجرا در سمت چپ زیادی به دلخواه می شود. نگاه آن شکست خورده است.” – Malcolm Turnbull.

توییتر: @Peter_Fitz

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری