شماری از شیر دریایی نگه داشتن شستشو در جزیره ونکوور; کارشناس می بیند یک الگوی

ونکوور — بی سر شیر دریایی شستشو شده اند تا در جزیره ونکوور پس از بهار و یک پستاندار دریایی متخصص می گوید این احتمال وجود دارد که حیوانات به عمد سر بریده توسط انسان است.

آنا سالن یک پستاندار دریایی, جانور شناس در دریا علوم دریایی. او می گوید عکس مرده pinnipeds نشان می دهد یک الگوی صدمات خود را.

“به نظر من این به نظر می رسد عمدی آیا آن را توسط یک فرد و یا یک گروه از مردم” هال گفت. “من صمیمانه امیدواریم که که شیلات و اقیانوس کانادا به دنبال این مورد تعیین شده است که انجام این کار و به آنها را به عدالت است چرا که این یک تخلف از قانون فدرال است.”

ترین عکس ها اخبار CTV نشان داد به سالن گرفته شد توسط نانایمو ساکن دبورا کوتاه که می گوید: او شخصا مواجه می شوند چند مرده شیر دریایی بدون سر در ساحل بین Campbell River و نانایمو.

کوتاه کشف یکی از اولین در حالی که راه رفتن در امتداد ساحل در گردن نقطه پارک در نانایمو.

“من ویران شد به طور کامل ویران کرد. “من نمی توانستم باور است که کسی می تواند قطع سر یک شیر دریایی … این تکان دهنده بود برای من.”

به زودی هر چند او آموخته از دیگری بی سر شیر دریایی است که در نزدیکی Campbell River. و سپس او شروع به مواجهه بیشتر خودش.

در مجموع او می گوید: او آگاه از پنج بی سر شیر دریایی که شسته اند تا در جزیره ونکوور از مارس.

“هنگامی که شما چیزی را ببینید که در آن شما حرکت می کند,” کوتاه گفت. “این حرکت شما در راه که در آن شما می خواهید برای پیدا کردن بیشتر و شما می خواهید به انجام کاری درباره آن.”

او رسیده به گروه حفاظت از جمله چوپان دریا و حیوان داد از کانادا. دومی سازمان او آموخته است, دادخواست علیه یک پیشنهاد جمع اوری مهر و موم و شیر دریایی در کانادا سواحل غرب.

در حالی که هیچ نشانه ای وجود دارد که بی سر شیر دریایی کوتاه کشف شده به هیچ وجه مربوط به این پیشنهاد به جمع اوری کردن مردم محلی او گفت که او مصمم به جلوگیری از کشتار بیشتر پستانداران دریایی.

اخبار CTV جزیره ونکوور رسیده به شیلات و اقیانوس کانادا شد و گفت: آژانس فدرال است که به دنبال بی سر شیر دریایی پدیده است.

سالن پستانداران دریایی, جانور شناس گفت: حداقل یکی از شیر دریایی کوتاه عکس به نظر می رسد Steller شیر دریایی است که یک گونه است که مخصوص حفاظت از محیط زیست وضعیت زیر گونه های در معرض خطر عمل می کنند.

او گفت: همه پستانداران دریایی نیز محافظت از اختلال آسیب و یا آسیب توسط بند در شیلات عمل می کنند.

تالار امید شیلات و اقیانوس کانادا را کالبد گشايی در یکی از متوفی شیر دریایی برای تعیین علت آن مرگ است.

“این کاملا وحشتناک و هولناک است که هر کسی در این خط ساحلی است که احساس می کنید که این مناسب است البته با توجه به یک پستاندار دریایی و یا هر حیوانی در همه” هال گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de