رهبران جهان باید واکنش نشان داد و با شوک و ترس به رئیس جمهور تهمت های اخیر تصمیم به تعلیق ما بودجه عمومی به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

حرکت خود را قطع اکسیژن به مرکز عصبی جهانی coronavirus پاسخ فقط به عنوان بیشتر و بیشتر در کشورهای در حال شمارش را بر روی آن. با رای دهندگان تصویب droppingand ما موارد تا کنون بالاترین در سراسر جهان ناظران دیده می شود یک قربانی در مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم. این حرکت نیز غیر قابل توجیه حقایق است. آنچه باید انجام شود در حال حاضر ؟

دیگر دولت philanthropies و شهروندان به فوریت نیاز به صندوق این سازمان است. فنلاند و ایرلند پا تا بلافاصله برای افزایش سهم خود را با چندین میلیون دلار است. اما صدها نفر از میلیون ها مورد نیاز خواهد بود. در سال های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن پتک رویکرد نهادهای بین المللی باعث شده است تا کشورهای دیگر برای پر کردن به سرعت در حال رشد خلاء رهبری جهانی آمریکا.

برای مثال پس از ما کشیده بودجه برای صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در سال 2016 چند کشور “او تصمیم می گیرد” ابتکار بسیج مقدار معادل آن برای بستن شکاف جنسی و حقوق باروری. در اواخر سال گذشته مقامات آمریکایی نیز به سازمان تجارت جهانی را به دادگاه تجدید نظر به توقف سنگ زنی با مسدود کردن تایید قضات است. در پاسخ و اروپا و چین و دیگر معاملات عمده سازمان ملل را در یک راه حل برای حفظ قوانین مبتنی بر سیستم برای حل و فصل اختلافات تجاری.

در ماه فوریه که برای $675 میلیون دلار برای حمایت جهانی Covid-19 پاسخ به مراتب بیشتر مورد نیاز خواهد بود. اگر یک مبلغ جزئي نسبت به چند بیلیون و تریلیون دلاری نجات بسته دولت ها ممکن است در تلاش برای پیدا کردن پول بیشتر برای کسی که میان خود و بحران اقتصادی است.

پر کردن شکاف

روشن شده است که شهروندان خصوصی و philanthropies همچنین نیاز به کمک. در مواجهه با یک کم خونی پاسخ به اولیه آن بودجه درخواست که راه اندازی Covid-19 همبستگی پاسخ صندوق در ماه مارس است. این اولین بار است که به دادگاه تجدید نظر به طور مستقیم به عموم مردم برای حمایت مالی و مطرح شده است و نزدیک به 200 میلیون دلار تا به امروز است. در حالی که این غلیان احساسات سخاوت تشویق می افتد به مراتب کمتر از بودجه فاصله که ما در حال حاضر گسترده تر شد. که یک درخواست عمومی بود و در همه لازم است نشانه ای از یک عمیقا در سیستم های شکسته.

که ایجاد شده بود به عنوان یک سازمان بین دولتی در نظر گرفته شده برای تامین مالی قابل اعتماد از طریق مالیات-بر اساس سهم آن از کشورهای عضو. مانند یک سیستم تامین مالی بسیار مهم است که توانایی خود را به مستقل بهداشت عمومی قضاوت با حداقل درجه ای از عایق از اجتناب ناپذیر سیاسی و فشارهای اقتصادی از دولت ها و صنایع.

برای نشان دادن که در اعلامیه Covid-19 بین المللی اضطراری برای بهداشت عمومی در اواخر ماه ژانویه بود که بعید است مورد استقبال دولت چین. مداوم آن ارزیابی ده ها تن از مواد مخدر و تشخیص می تواند حرکت قیمت سهام و شکل و اقبال از شرکت های سراسر جهان است.

آژانس بوده است ثابت و منبع قابل اعتماد از اطلاعات و دقت-وزن ارشاد. که ویژگی های دستورالعمل ها اغلب به عنوان “کتاب مقدس” در کشورهای در حال توسعه که در آن همه گیر است epicentre به نظر می رسد به عنوان بعدی.

که توسعه یافته بیش از 40 جمله دستورالعمل از ژانویه Covid-19 به تنهایی پوشش مجموعه ای گیج کننده از موضوعات که در آن کشورها به فوریت نیاز به مشاوره. به طور معمول, این اسناد را در سال برای نهایی کردن بقیه در پایه شواهد و منعکس کننده پیشرو در جهان متخصص views. در مواجهه با شواهد محدود و عظیم علمی و عدم اطمینان در مورد رمان coronavirus کارشناسان به مخالفت با برخی که توصیه و بعدا ثابت شود اشتباه است. اما این علم نیست انگاری.

چه کاهش معنی

چه ما کاهش بودجه چیست ؟ در 16.4% که اخیر دو سال بودجه دولت آمریکا به این سازمان بزرگترین حامی مالی در حدود 450 میلیون نفر در هر سال. (در مقایسه با چین بودجه 1.6% که بودجه.) اما آنچه مهم است این است که نه تنها مقدار بلکه ساختار بودجه است. تنها 25 درصد است اجباری سهم با باقی مانده سه چهارم داوطلبانه بودجه اختصاص داده شده توسط بسیاری از های مختلف سازمان های دولت ایالات متحده برای خاص آمریکا اولویت است. هنوز کاملا روشن است که جریان بودجه معلق خواهد شد و زمانی که نه چه حقوقی یا سیاسی چالش های ممکن مطرح شده در داخل کشور. چرا که با این نسخهها کار بر روی طیف گسترده ای از بیماری ها و دیگر تهدیدات سلامت یک در سراسر-هیئت مدیره قطع کمک های مالی خواهد پیامدهای فراتر از Covid-19.

کمتر از 20 درصد که در بودجه تضمین شده است – باقی مانده است کمکهای داوطلبانه از دولت philanthropies آژانس های سازمان ملل شرکت ها و سازمان های غیر دولتی. برای خیلی از افرادی که سابقه حداقل نیمی از بودجه خود را تضمین شده بود اما امروز بیش از 80 درصد نامشخص است از سال به سال. دولت ها نیز به طور منظم تاخیر یا خودداری مورد نیاز خود را کمک وسیله ای به دنبال نفوذ بیشتری آژانس.

که بودجه گلایه دارند آمریکا ریشه. در 1990s دو حزبی کنگره مسدود تلاش ما کمک به آژانس های سازمان ملل, در نتیجه یک کلاه در بودجه تضمین شده است که مجبور است که به اتکا بر بودجه داوطلبانه در چندین دهه است که به دنبال.

امروز سازمان های مالی شکنندگی ترجمه به محدود سیاسی گریز vis-à-vis آن عضو. این سازمان به سختی می توانید استطاعت به توهین به هر یک از کشورهای عضو آن اجازه دهید به تنهایی دو تا از قوی ترین آن. که مدیر کل دکتر Tedros است متعجب و متحیر برخی از ناظران برای پرخرج ستایش رئیس جمهور چین را از دست داده و Covid-19. اما او تا به انجام همین کار را برای رئیس جمهور ایالات متحده صرف نظر از محاسن هر دو کشور را پاسخ.

کمک به دیگر کشورها آماده سازی و پاسخ

که کارکنان مشغول به کار در سراسر ساعت به سرعت همه گیر و کمک به کشورها برای آماده سازی و پاسخ. آنها معاشرت خستگی. از اواسط ماه مارس بیشترین ستاد کارکنان مشغول به کار شده اند از خانه تحت مستند شرایط در ژنو که به خودی خود دارای یکی از بالاترین سرانه Covid-19 نفر در سراسر جهان است. در حال حاضر زمان برای منحرف کردن اذهان است که رهبری با یک جستجو از جان گذشته برای پلاگین حفره های بودجه است.

زمانی که این بحران پشت سر ما حساب برای همه دولتها و چه کسی می تواند و باید شروع. سوال چگونه برای اطمینان از قابل اعتماد و انعطاف پذیر و پاسخگو بودجه که باید در لیست بالا. در حال حاضر هر یک از ما – افراد و موسسات خیریه و دولت – می توانید یک تفاوت بتن و ارسال یک سیگنال قوی با بودجه ای که. وقتی که می آید به شیوع بیماری های عفونی بیشتر از نظر مالی امن و سیاسی قوی که بهتر قادر به محافظت از همه ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de