بحث بر سر ماسک آشکار عمیق کاخ سفید بخش

“با این ماسک از آن است که برای رفتن به واقعا داوطلبانه چیز” رئيس جمهور گفت: در ابتدای روزانه coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید است. “شما می توانید آن را انجام دهید. شما لازم نیست به آن را انجام دهد. من انتخاب را به آن را انجام دهد. اما برخی از مردم ممکن است بخواهید به آن را انجام دهید و این خوب است. ممکن است خوب باشد. احتمالا خواهد شد — آنها در حال ساخت یک توصیه. آن را تنها یک توصیه آن داوطلبانه است.”

“پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و کوئینز — من نمی دانم,” او اضافه شده است. “من آن را نمی بینم برای خودم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام و به دنبال آن خود را سریع اخراج شد قابل توجه نمایش عمومی از بحث شدید است که بازی کردن در داخل بال غربی بیش از گذشته چند روز به عنوان یک تقسیم دولت استدلال در مورد اینکه آیا به درخواست یک تغییر شدید در آمریکا در رفتار اجتماعی.

دکتر استیون چوی ارشد با کیفیت افسر و کاردانی دین در دانشگاه ییل در نیوهیون نظام سلامت و دانشگاه ییل دانشکده پزشکی گفت: رئیس جمهور رفتار در این جلسه منجر به سردرگمی در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی و آمریکایی ها به طور منظم.

“برای هر کسی و به خصوص رئیس جمهور ایالات متحده به نادیده گرفتن توصیه از CDC است که نه تنها غیر مسئولانه اما خودخواه” چوی گفت.

رئيس جمهور در سخنان آمد در خصوص ستیز جلسه که در آن تهمت و توهین خبرنگاران jousted با اعضای خود اداره و بازگشت به pugilistic فرم پس از چند روز که در آن او به نظر می رسد به درک گریم پیامدهای یک ویروس است که می تواند کشتن صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره اخراج توصیه دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ملی stay-در-خانه سفارش کرد و گفت او را ترک چنین خواسته به فرمانداران. اما او گفت که دولت فدرال خواهد پرداخت بیمارستان برای درمان coronavirus بیماران به جای اجازه دادن به مردم برای خرید به شدت یارانه بیمه در قانون مراقبت مقرون به صرفه بیمه مبادلات به عنوان بسیاری از دموکرات ها را خواست.

ماسک بحث بازی های برگزار شده است در عمومی و خصوصی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها را انتخاب کنید که مطابق با CDC توصیه باید با استفاده از یک پارچه ای اساسی و یا ماسک صورت نه پزشکی – یا فولاد درجه ماسک استفاده می شود که توسط کارگران بیمارستان و اورژانس کارگران است. او همچنین گفت: مردم هنوز هم باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل که او به نام “امن ترین راه برای جلوگیری از عفونت است.”

مقامات ارشد در CDC شده است هل دادن رئیس جمهور برای روز به توصیه همه — حتی افرادی که به نظر می رسد سالم — به پوشیدن ماسک یا شال گردن را پوشش می دهد که خود را به دهان و بینی در هنگام خرید در فروشگاه مواد غذایی و یا در حالی که در دیگر اماکن عمومی.

آغوش چنین سیاستی خواهد بود که یکی از قابل رویت ترین تغییرات به عادات اجتماعی در ایالات متحده در مواجهه با یک بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 1 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و نزدیک به 60 ، 000 — تجلی فیزیکی از ترس است که گریبانگیر میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

این موضوع بیشتر شد فوری پس از CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت که به عنوان بسیاری از یک چهارم از کسانی که در حال حاضر آلوده ممکن است نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند اما هنوز هم به کمک “قابل توجهی” انتقال است. مقامات محلی در نیویورک و لس آنجلس در حال حاضر به نام مردم برای پوشش چهره خود را در. روز جمعه و فرماندار پنسیلوانیا به نام دولت خود را ساکنان به پوشیدن ماسک زمانی که آنها بیرون بروید.

جراح عمومی, جروم, Adams ایستاده بود کنار رئیس جمهور جمعه و خواست آمریکایی ها به پیروی.

“این ویروس می تواند به گسترش بین مردم تعامل در مجاورت نزدیک به عنوان مثال سرفه و صحبت کردن یا عطسه حتی اگر این افراد نبودند برگزاری نمایشگاه نشانه” آدامز گفت. “در پرتو این شواهد CDC توصیه می کند و نیروی کار توصیه می کند با پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات آنها دشوار است.”

اما برخی از مقامات کاخ سفید مقاومت کرده اند و مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه زمان و دوباره گفت: آن داوطلبانه است.

متی Pottinger معاون مشاور امنیت ملی شده است که با پوشیدن ماسک در طول جلسات در کاخ سفید نشان داده است مردم از مطالعات است که حمایت گسترده ای استفاده از ماسک یک مقام گفت. دیگر مقامات بر این باور است که بیش از حد بود.

یکی بالا CDC رسمی که دیده ایمیل از مردم در بال غربی گفت که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران شدند با فشار دادن او به توصیه ماسک پوشیدن تنها در “مناطق گسترده انتقال است.” که نگران CDC مقامات از آنجا که این ویروس در حال حاضر گسترش تا حد زیادی غیر قابل تشخیص به اکثر نقاط کشور است. با پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت در همه جا از جمله در مکان های که در آن وجود دارد چند موارد گزارش شده کمک خواهد کرد که کاهش میزان عفونت آنها بر این باورند.

نتیجه این شده بود یک سیاست ایست که به صورت زنده از تلویزیون.

Dr Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases, and Dr Deborah Birx, White House coronavirus response coordinator, wait for the start of a coronavirus news conference at the White House in Washington, Mach 31, 2020. House advisers and public health officials are engaged in a fierce debate over recommending that all Americans wear masks when they leave their homes, with such a dramatic change in Americans’ social behavior deeply dividing the Trump administration. (Erin Schaff/The New York Times)

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ صبر کنید برای شروع یک کروناویروس در کنفرانس خبری در کاخ سفید در واشنگتن ماخ 31, 2020. خانه مشاوران و مقامات بهداشت عمومی در درگیر یک بحث شدید در بیش از توصیه که همه آمریکایی ها پوشیدن ماسک زمانی که آنها خانه های خود را ترک و با یک تغییر چشمگیر در آمریکایی ها رفتار اجتماعی عمیقا تقسیم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. (ارین Schaff/نیویورک تایمز)

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus پاسخ بیان جدی رزرو پنج شنبه گفت که از تمامی آمریکایی ها به پوشیدن ماسک می تواند سهوا سیگنال است که آمریکایی ها می توانند در رها اجتماعی فاصله و بازگشت به زندگی عمومی به عنوان طولانی به عنوان آنها با پوشیدن ماسک.

“ما نمی خواهیم مردم را به احساس مانند,” اوه, من با پوشیدن ماسک. من محافظت و من حفاظت از دیگران'” Birx گفت: در جلسه توجیهی روزانه. دیگران در کاخ سفید ابراز نگرانی که از تمامی آمریکایی ها به پوشیدن ماسک می تواند تشدید کمبود برای پزشکان و پرستاران و کارکنان اورژانس, حتی اگر آنها اصرار مردم به دنبال بسیار حفاظتی و کمیاب N95 ماسک های مورد استفاده توسط کارکنان بیمارستان.

Fauci گفت: در یک مصاحبه در سی ان ان در این هفته که “شما نمی خواهید به ماسک دور از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در واقعی و در حال حاضر خطر آلوده شدن.”

بیمارستان در سراسر کشور در حال اجرا هستند از N95 ماسک که فیلتر حداقل 95% از ذرات که در حال 0.3 میکرون یا بزرگتر. در یک حرکت برای افزایش در دسترس بودن از ماسک های غذا و داروی آمریکا روز جمعه گفت این امر اجازه می دهد تا استفاده از یک چینی معادل.

منتقدان در داخل دولت نیز مطرح شک و تردید در مورد اینکه آیا مردم در ایالات متحده هرگز احساس راحتی در پوشیدن ماسک در مکان های عمومی اشاره کرد که هنجارهای فرهنگی متفاوت در امریکا از برخی از کشورهای آسیایی که در آن با استفاده از ماسک تر شد مشترک پس از شیوع بیماری های قبلی.

برخی از محافظه کاران گفته اند آنها بر این باورند که آمریکایی ها هرگز قبول گسترده ای استفاده می شود. Michael Dougherty, یک محافظه کار نویسنده در ملی بررسی نوشت که آمریکایی ها خواهد بود “به سرعت احساس می کنید که ماسک مسخره شوم یا یک تحمیل بر زندگی و سپس نتیجه گیری آنها باید موقتی باشد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی hesitance همچنین تأکید سوال در مورد اینکه آیا سیاستمداران دیگر و یا شخصیت های رسانه ها را انتخاب کنید برای پوشیدن ماسک در حالی که ظاهر می شود ،

در خارج از کاخ سفید حرکت به سمت ماسک شتاب به سرعت در این هفته. روز جمعه پس از رژیم صهیونیستی است. تام گرگ پنسیلوانیا از حزب دموکرات خواست ساکنان دولت خود را به پوشیدن ماسک اگر آنها جرأت از خانه های خود دولت است وزیر بهداشت تصریح کرد که ماندن در خانه و دور از گروه های از مردم باقی مانده است موثر ترین راه برای اطمینان حاصل شود که این ویروس نمی خواهد گسترش یافته است.

“ماسک نیست یک پاس به بازگشت به کار و یا رفتن به دیدار دوستان و یا به معاشرت و گفت:” وزیر بهداشت راشل Levine.

در سازمان جهانی بهداشت جلسه روز جمعه Dr Michael Ryan مدیر اجرایی بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت که هنوز هم توصیه می شود ماسک فقط برای خط مقدم سلامت کارگران و کسانی که بیمار هستند و یا مراقبت از کسی است که “ما قطعا می توانید ببینید شرایطی که در آن استفاده از ماسک هر دو در خانه و یا پارچه ماسک در سطح جامعه کمک ممکن است در یک کلی و جامع پاسخ به این بیماری است.”

سناتور. پاتریک Toomey R-Pa. شده است یکی از مهمترین و آوازی حامیان با پوشیدن ماسک. در یک مصاحبه از زیرزمین خانه اش جایی که او جدا از آنجا که از های اخیر در تماس با نمایندگان مجلس که تست مثبت برای این ویروس گفت: با پوشیدن ماسک می تواند کمک به محدود کردن اثر آن است.

“این فقط باعث می شود حس به نوعی مانع فیزیکی را کاهش دهد که این قطرات که منتشر می شوند که مردم صحبت می کنند و نفس کشیدن” Toomey گفت. “ایده این است برای محافظت از هر کس دیگری. من ماسک شما محافظت می کند. ماسک خود را محافظت می کند مرا.”

Toomey گفت که او صحبت کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه به اصرار او به توصیه ماسک برای همه. او گفت: رئیس جمهور به نظر می رسید “بسیار خوب” به این ایده اما آشکار نیست ،

“او اذعان کرد که آن را بسیار جدی در نظر میگیرد و موضوع نسبتا شدید بحث در میان تیم های” Toomey گفت.

او گفت: آن را “نارس” به این نتیجه است که آمریکایی ها نمی خواهد به پوشیدن ماسک. “چه کسی می گویند که مردم نمی پاسخ در راه است که این می شود قابل قبول و عادی است ؟” او پرسید.

شواهد استدلال برای استفاده از ماسک صورت برای محدود کردن گسترش coronavirus همچنان به کوه. یک مطالعه منتشر شده در مجله طبیعت یافت که تخت فولاد ماسک صورت به طور قابل توجهی کاهش تعداد ویروس-حمل قطرات که ماسک استفاده کنندگان منتشر شد به هوای اطراف.

اگر چه مطالعه نیست نگاهی به کروناویروس جدید, محققان بر اساس تجزیه و تحلیل خود را در نزدیک فصلی coronaviruses است که باعث سرماخوردگی هستند و در اندازه شبیه به ویروس عامل این بیماری COVID-19. آنها همچنین نگاه ویروس آنفلوانزا و rhinoviruses که به طور معمول در فصل زمستان است.

محققان خواسته 246 نفر مشکوک به عفونت های تنفسی ویروسی برای نفس کشیدن به یک ماشین برای 30 دقیقه برای اندازه گیری مقدار ویروس آنها بیرون رفته. نیمی از شرکت کنندگان عینک, ماسک صورت, در حالی که نیم دیگر انجام آزمایش بدون هر صورت پوشش. در میان 111 افرادی که عفونت شد و بعد از تایید با یک آزمایشگاه, آزمون, ماسک متوقف گسترش همه فصلی coronavirus و بیش از 70 درصد از ویروس آنفلوانزا عفونت مطالعه نشان داد. ماسک بودند نه به عنوان موثر در کاهش انتقال rhinoviruses یا سرماخوردگی.

برای زمان بیماری همه گیر کوروناویروس همه مقامات بهداشتی از جمله کسانی که در WHO و CDC معتقدند که ماسک باید توان توسط هر کسی که با علائم مانند سرفه یا تب و هر کسی که مراقبت از کسی که با تایید و یا مورد مشکوک به.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im