مرگ و ناامیدی کوه در اکوادور کانون بیماری همه گیر کوروناویروس در آمریکای لاتین

بدن مرده در حال دروغ گفتن در خانه و در خیابان گوایاکیول اکوادور یک شهرستان خیلی سخت-برخورد با کروناویروس که لبریز از بیمارستان ها در حال چرخش به دور و حتی بسیار بيماران بد حال و خانه های مراسم تشییع جنازه در دسترس نیست برای کفن و دفن.

داده های مرگ و میر و عفونت ناقص است در اکوادور به عنوان آن را در سراسر منطقه است. همانطور که در آوریل 22, اکوادور – یک کشور از 17 میلیون نفر – گزارش شده بود تقریبا 11,000 موارد که بر اساس سرانه خواهد آن را پشت سر تنها پاناما در آمریکای لاتین است. اما تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

دولت Guayas استان که در گوایاکیول واقع شده است می گوید: 6,700 ساکنان فوت در نیمه اول ماه آوریل نسبت به 1000 در حالت عادی سال است. نیویورک تایمز تحلیل برآورد اکوادور واقعی coronavirus مرگ و میر ممکن است 15 بار 503 مرگ و میر رسما شمارش آوریل 15.

در یک بیماری همه گیر است که تا حد زیادی آمار کشورهای ثروتمند اول اکوادور یکی از اولین کشورهای در حال توسعه به صورت یک مبرم شیوع.

ثروت است و هیچ تضمینی برای ایمنی در یک بیماری همه گیر. ایتالیا و ایالات متحده هر دو اجرا از تجهیزات لازم پزشکی مانند هواکش و دیالیز ماشین آلات. اما کارشناسان معتقدند کشورهای فقیر هستند به احتمال زیاد برای دیدن نرخ مرگ و تشدید سرعت.

خود ما تحقیقات علمی در Ecuadorean سیاست
و امنیت انسانی در گذشته بیماری های همه گیر نشان می دهد که coronavirus ممکن است ایجاد بیشتر سیاسی و بحران اقتصادی در کشور است که در حال حاضر مبارزه با بی ثباتی است.

اکوادور سویفت پاسخ

از شیوع کروناویروس در گوایاکیول اکوادور بزرگترین شهر اقتصادی و موتور در ماه فوریه آغاز شد ظاهرا با افراد آلوده از بازگشت از اسپانیا.

یک دکتر برای چک کردن COVID-19 علائم در یک خانواده در گوایاکیول اکوادور, مارس 14 سال 2020 است. خوزه سانچز/خبرگزاری گتی ایماژ

سریع آن باعث تشدید پاچه مقامات برای تحمیل انزوای اجتماعی به سرعت به عنوان یک مهار استراتژی است. اکوادور محدودیت در حرکت هستند دقیق و سختگیرانه تر.

Ecuadorians ممکن است ترک خانه های خود در همه بین ساعت 2 بعد از ظهر و 5 صبح در خارج از مقررات منع رفت و آمد آنها ممکن است تنها به دریافت مواد غذایی ضروری برای محل کار و یا به دلایل مرتبط با سلامت پوشیدن ماسک و دستکش. حمل و نقل عمومی لغو شده است.

در کویتو اکوادور, سرمایه, مردم ممکن است فقط درایو یک روز در هفته به عنوان تعیین شده توسط خود پلاک.

این دومین بار در یک سال کیتو ساکنان پیدا کرده اند خود را تحت مستند. در اکتبر 2019 یک شب حکومت نظامی تاسیس شد سرکوب تظاهرات گسترده علیه سیاست های ریاضتی که تحمیل شده بود در ازای زیادی وام از صندوق بین المللی پول.

این تظاهرات به رهبری گروه های بومی از بین می رود پس از رئیس جمهور Lenín مورنو حمایت از ریاضت – اما نه قبل از حداقل هشت نفر کشته شدند.

آمریکای لاتین بلندی اپیدمی

اکوادور دارای بیش فعال بوده در پاسخ به این بیماری همه گیر از بسیاری از کشورهای همسایه.

در برزیل رئیس جمهور Jair Bolsonaro تا حد زیادی عنوان به شدت از coronavirus با وجود هزاران COVID-19 عفونت گزارش شده در هر روز است. در ونزوئلا مبارزه قدرت بین دولت ونزوئلا و مخالفان دولت ژوئن Guaidó مانع هر گونه هماهنگ همه گیر پاسخ.

اکثر سران کشورهای آمریکای لاتین که گرفته اند اقدام قاطع در برابر coronavirus دیدن stay-at-home سفارشات به عنوان تنها راه برای جلوگیری از فروپاشی خود را شکننده با کمبود بودجه روبرو سلامت سیستم است.

پاناما محدود کردن گردش بر اساس جنسيت و اجازه دادن به مردان و زنان به ترک خانه های خود سه روز هر. همه باقی می ماند خانه در روزهای یکشنبه.

ال سالوادور را به رئیس جمهور ارسال سربازان به اجرای 48 ساعت کامل مستند از شهرستان لا لیبرتد ممنوع است که ساکنان از خروج از خانه به هر دلیلی – از جمله برای به دست آوردن غذا یا دارو.

معلوم نیست چگونه این محدودیت ها می تواند باقی بماند در یک منطقه قابل توجه فقر و نابرابری های اجتماعی. تعداد زیادی از آمریکایی لاتین زندگی می کنند روز به روز در پول آنها را از خیابان های تجاری و غیر رسمی دیگر کار است که در حال حاضر تا حد زیادی ممنوع. گرسنگی را تهدید می کند در سراسر منطقه است.

کلمبیایی تحت قرنطینه اجباری آویزان پارچه قرمز خود ویندوز به درخواست غذا کمک سچا, مارس 15 سال 2020 است. لئوناردو Munoz/VIEWpress via Getty Images

محدودیت اکوادور پاسخ

در اکوادور که در آن به طور متوسط سالانه درآمد US$11,000 این مورنو, دولت به اورژانس کمک های مالی از $60 به خانواده هایی که درآمد ماهیانه کمتر از $400. آن را باز کرده پناهگاه به افراد بی خانمان کردن خیابان ها و فرماندهی هتل ها برای منزوی کردن آلوده.

یک فعال شبکه ای از سازمان های اجتماعی نیز به ارائه مواد غذایی اساسی و سرپناه برای نیازمندان که شامل بیشتر از یک چهارم میلیون ونزوئلا پناهندگانی که وارد اکوادور در سال های اخیر است.

با وجود آن فعال coronavirus پاسخ اکوادور بعید است که برای مقابله خوب اگر این بیماری به سرعت گسترش می یابد از گوایاکیول به بقیه کشور است.

اکوادور دارای سه ماهه به عنوان بسیاری از فن های هر فرد به عنوان ایالات متحده است. تست برای COVID-19 کمیاب است و تا حد زیادی شده برون سپاری به شرکت های خصوصی ساخت آن گران است.

فروشندگان خیابانی در گوایاکیول اکوادور, مارس 17 سال 2020 است. ادواردو Maquilón/Agencia مطبوعات جنوب/گتی ایماژ

رئیس جمهور مورنو را اخراج 400 کوبا پزشکان از اکوادور در سال گذشته – بخشی از خود را قاطعانه shift راست برای اکوادور – اتحاد چپ سوراخ بزرگ در آن در حال حاضر understaffed بیمارستان.

اکوادور اقتصاد در بحران پس از سقوط قیمت نفت و گردشگری. و در حالی که سال گذشته مرگبار تظاهرات بیش از سیاست ها و ناآرامی های سیاسی – همچنان به شکل ملت است.

در 7 آوریل اکوادور بالاترین دادگاه محکوم محبوب است اما تفرقه رییس جمهور سابق رافائل کوریا به هشت سال زندان به اتهام فساد مالی. کوریا که در حال حاضر زندگی در بلژیک می گوید این اتهامات ساخته شده برای اطمینان حاصل شود او نمی تواند اجرا شود دوباره. اعتقاد خود را افزایش می دهد احزاب سیاسی در یک بحران است که خواستار وحدت است.

اکوادور مرگ و میر شروع به آهسته پس از بیش از یک ماه از مستند. اما شبح COVID-19 قربانیان دروغ خاک سپرده نشده بودند در خانه, در بیمارستان راهرو و در خیابان آویزان به عنوان یک شبح در سراسر امریکا لاتین.

گوایاکیول است تیره و تار پیش بینی چگونه این همه گیر جان در کمتر ثروتمند جهان است.

[دریافت حقایق در مورد کوروناویروس و آخرین تحقیقات. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو