مرگ و میر در کانادا بدترین جرم تیراندازی می تواند به افزایش, هشدار پلیس در N. S.

تورنتو — RCMP می گویند حداقل 17 نفر از جمله یکی از آنها جانباز افسران کشته شده اند در یک توده حادثه تیراندازی در نوا اسکوشیا و آن را بدترین جرم تیراندازی در تاریخ کانادا.

اما پلیس هشدار مرگ و میر می تواند به عنوان محققان باز کردن میزان مظنون خشونت راه در سراسر استان شنبه شب و یکشنبه.

تیرانداز که در یک نقطه در داد و بیداد عینک پلیس و سوار یک ماشین ساخته شده به مانند یک RCMP رزمناو نیز مرده پس از حادثه است.

RCMP کمیسر برندا Lucki تایید کرد 17 مرگ و میر به اخبار CTV یکشنبه شب.

نوا اسکوشیا RCMP همچنین ارائه به روز رسانی در طول یک کنفرانس خبری در Dartmouth, N. S.

“امروز یک ویرانگر روز برای نوا اسکوشیا و آن را به باقی می ماند در ذهن بسیاری از افراد برای سال آینده گفت:” فرمانده RCMP افسر لی Bergerman.

“چه شده است که باز شدن یک شبه و به این صبح غیر قابل درک است و بسیاری از خانواده ها در حال تجربه از دست دادن یک دوست است.”

پلیس تایید کرد که Const. هایدی استیونسون 23 سال کهنه, Nova Scotia RCMP درگذشت صبح روز یکشنبه در حالی که در پاسخ به فعال تیرانداز حادثه است.

“هایدی در جواب ندای وظیفه از دست داده و زندگی خود را در حالی که حفاظت از کسانی که به او خدمت کرده است” گفت: Bergerman. “دو فرزند خود را از دست داده و مادر شوهر خود را از دست داده است. پدر و مادر خود را از دست داده و دیگران بی شماری از دست باور نکردنی دوست و همکار.”

یک مرد RCMP افسر نیز به بیمارستان منتقل غیر تهدید کننده زندگی صدمات. هویت خود شده است منتشر شد.

“او و خانواده اش پشتیبانی خواهد شد و ما در کنار او را به عنوان او شروع به راه خود را به بهبود” گفت: Bergerman.

نخست وزیر استفان مک نیل ارائه تسلیت به خانواده های قربانیان و به نام حادثه “یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان ما سابقه باشد.”

مرگ و میر معینی است که از 14 قربانیان کشته شده در سال 1989 Polytechnique کشتار در مونترال.

اما پلیس در حال هشدار تحقیقات خود را می تواند منجر به پیدا کردن بیشتر قربانیان به دلیل مظنون سفر در سراسر استان در طولانی مدت حمله که به نظر می رسد “حداقل در بخش بسیار تصادفی در طبیعت” گفت: RCMP رئیس Supt. کریس چرم در طول یک کنفرانس خبری پنج شنبه شب.

چرم, گفت:, آن را سخت برای تعیین دقیق تعداد قربانیان “از آنجا که ما در حال ایستاده در اینجا تحقیقات ادامه به مناطقی که ما هنوز به کاوش در سراسر استان است.”

چند نفر مرده یافت در PORTAPIQUE صفحه اصلی

چرم گفت: پلیس برای اولین بار در پاسخ به اقامت در Portapique, N. S. اواخر شنبه شب پس از دریافت چندین 911 تماس در مورد فعال تیرانداز.

وقتی ماموران وارد, چرم, گفت آنها “چند تلفات” در داخل و خارج از خانه است.

“این بسیار به سرعت در حال تحول وضعیت و پر هرج و مرج صحنه,” گفت, چرم, جنایی افسر عملیات برای نوا اسکوشیا RCMP.

افسران امن منطقه در Portapique است که در حدود 130 کیلومتری شمال هالیفاکس و 40 کیلومتری غرب ترورو و شروع به جستجو برای مظنون اما آنها قادر به پیدا کردن او را. متزلزل ساکنان روستایی منطقه در حال حاضر در مستند به دلیل همه گیر شد گفت: به قفل درهای خود را و ماندن در داخل.

چرم گفت: جستجو برای مظنون منجر به چند سایت های در منطقه از جمله سازه بودند که در آتش است.

“جستجو ادامه داد: در طول شب و به صبح” گفت ، “امروز صبح ما به طور فعال به دنبال مظنون از طریق متعدد جوامع در سراسر نوا اسکوشیا.”

پلیس ارائه به روز رسانی در توییتر یک شب و به صبح روز یکشنبه به عنوان آنها به دنبال مظنون در سراسر استان. پلیس تایید کرد که آنها در پاسخ به یک “فعال تیرانداز وضعیت” و خواسته ساکنان باقی می ماند در خانه های خود را با درهای خود را قفل شده است.

آنها همچنین نشان داد که مظنون ممکن است لباس پوشیدن و به عنوان یک RCMP افسر در یک lookalike RCMP خودرو.

محققان برای اولین بار منتشر شد مظنون هویت قبل از ساعت 9 صبح روز شنبه. گفتند 51 ساله گابریل Wortman در نظر گرفته شد مسلح و خطرناک و هشدار داد که او نمی باید بود نزدیک شده.

شک سفر در وسیله نقلیه شبیه RCMP رزمناو

پلیس گفت که در یک نقطه مشکوک رانندگی بود آنچه به نظر می رسد یک RCMP خودرو و پوشیدن یک RCMP یکنواخت — هر چند او یک RCMP افسر.

چرم گفت: واقعیت این است که Wortman حال RCMP و یک وسیله نقلیه شبیه یک رزمناو پلیس نشان می دهد که این حادثه ممکن است برنامه ریزی شده است.

“است که یک عنصر مهم از این تحقیقات گفت:” چرم. “واقعیت این است که این فرد تا به حال یک ماشین پلیس و یکنواخت در اختیار او قطعا صحبت می کند و به آن به عنوان یک عمل تصادفی.”

آنها بعدا گفت که او رانندگی با شورلت نقره ای ردیاب.

پلیس در ادامه به پیگیری Wortman در سراسر استان هشدار عمومی در مورد رؤیت در Glenholme, Debert, Brookfield و میلفورد.

قربانیان ‘پراکنده در سراسر استان’

چرم گفت: این تحقیقات شامل “چندین صحنه های جرم و جنایت” و قربانیان وجود دارد “پراکنده در سراسر استان است.”

“وجود دارد مکان های مختلف در سراسر استان که در آن افراد کشته شده اند.”

او گفت: محققان بر این باورند که تنها مظنون است که تصور می شود مسئول قتل.

“او به تنهایی نقل مکان کرد و در سراسر بخش شمالی استان و متعهد آن به نظر می رسد چندین قتل گفت:” چرم.

او مشخص نیست که در آن صحنه های جرم و جنایت قرار دارد گفت: تحقیقات در مراحل اولیه است. او همچنین گفت: ممکن است پلیس می تواند یاد بگیرند که در مورد اضافی در صحنه های جرم و جنایت و قربانیان در روزهای آینده.

“برخی از این صحنه های جرم و جنایت ما حتی شروع به فرایند … آن است که در حال انجام تحقیقات است که می تواند به فاش کردن جزئیات بیشتر در روزهای آینده” گفت ،

“این تحقیقات همچنان ادامه دارد به مناطقی است که ما هنوز به کاوش در سراسر استان است.”

در Shubenacadie, N. S. متعددی وجود دارد سوخته وسایل نقلیه ای که از نظر پلیس موبایل در امتداد بزرگراه. شاهدان عینی همچنین گزارش جلسه بین هفت و 10 شلیک شد.

“من از شنیدن این عکس و من نگاه کردن و … وجود دارد یک مرد در حال اجرا به عقب و جلو در کنار آنچه به نظر می رسد به یک وسیله نقلیه پلیس” به یاد می آورد یک شاهد در صحنه است. “سپس پس از کمی من دیدم آتش است.”

چرم تایید کرد که Wortman آیا تبادل آتش با پلیس در یک نقطه در طول تعقیب و گریز اما نمی گویند که در آن.

مظنون به ضرب گلوله کشته و در ENFIELD

ماموران در نهایت دنبال Wortman به ایروینگ ایستگاه گاز و توقف رستوران در Enfield, N. S. حدود 90 کیلومتری از Portapique جایی که او به ضرب گلوله کشته شد در اواخر صبح روز یکشنبه.

چرم انرا تایید می کنند که Wortman بود به ضرب گلوله توسط پلیس, اما او می گویند: “ماموران درگیر شدند در پایان این تهدید است.”

او همچنین تایید کرد که نوا اسکوشیا را جدی Incident Response Team — است که به بررسی جدی حوادث مربوط به پلیس — در حال بررسی مرگ این مرد است.

شاهدان صدای شلیک گلوله شنیده دیدم بدن بر روی زمین

یک راننده کامیون از, Ontario گفت: اخبار CTV او متوقف شده بود در ایروینگ برای حمام و صبحانه زمانی که او شنیده ام یک کارمند فریاد.

“او می رود ‘Oh my God, قفل درب, او را در اینجا! و من زیرچشمی نگاه کردن از پنجره به بیرون و من تو را دیدم برخی از RCMP وسایل نقلیه و وجود چهار یا پنج لباس با اسلحه گفت:” تام Nurani.

شاهدان گفته CTV News آنها را دیدم RCMP وسایل نقلیه در صحنه شنیده چندین شلیک شد و دیدم یک بدن روی زمین.

“همه من می توانم شنیدن بود شلیک شد و به جهنم همسر من, من فکر کردم من که قرار بود به 911 تماس بگیرید چرا که او در حال رفتن به وحشت آن او می ترسم خیلی بد” گفت: گلن Hines که در حال رانندگی بود توسط ایروینگ هنگامی که او را دیدم Emergency Response Team می رسند.

“وجود دارد متعدد بود و احتمالا بین پنج یا 10 (تیر اندازی). آن ثابت بود” به یاد می آورد Deon چاه زندگی می کند که در این نزدیکی هست.

مشکوک

یک گابریل Wortman ذکر شده است به عنوان یک denturist در دارتموث با توجه به Denturist جامعه نوا اسکوشیا سایت. مشکوک عکس های صادر شده توسط RCMP مسابقات فیلم از یک مرد در حال مصاحبه در مورد دندان مصنوعی توسط CTV اطلس در سال 2014.

برخی از Portapique ساکنان که صحبت با کانادا مطبوعات گفت: آنها می دانستند که او در حال عبور به عنوان پاره وقت ساکن که تقسیم زمان بین Halifax منطقه و خواص در جامعه است. Portapique جمعیت تعداد حدود 100 در ماه های تابستان اما متورم به حدود 250 در طول تابستان کلبه فصل است.

دیوید جورج Crockett که زندگی سه دقیقه رانندگی از Portapique, ساحل, جاده, منطقه ای که در آن اولین 911 تماس سرچشمه گفت: Wortman یک بار ثابت دندان خود را در خانه اش در Portapique.

“من بسیار شگفت زده” Crockett گفت: در یک مصاحبه کوتاه خود را در خارج از خانه های روستایی. “من هرگز فکر نمی کردم او را به انجام چیزی شبیه به آن.”

“از آنچه من می دانستم که از او آرام آرام و بسیار آسان به صحبت کردن …. او بسیار خوب بود. او kidded در اطراف یک کمی. او به نظر می رسید عادی نیست مانند کسی که چیزی شبیه به این.”

کمی دورتر پایین جاده روستایی یکی دیگر از همسایه گفت که او و Wortman شد دوستان تا زمانی که این دو در حال سقوط بود بیش از یک قطعه از نزدیک اموال.

همسایه که کاهش یافته است را به نام خود گفت: Wortman تا به حال سوخته یک پیر ریختن که شامل برخی از اموال که متعلق به همسایه. مرد گفت که او بیش از حد غلبه با احساسات می گویند بیشتر در مورد رابطه اش با Wortman یا چه ممکن است انگیزه خود را از داد و بیداد.

کریستین میلز یکی دیگر از ساکنان گفت: آن را به حال شده است ترسناک شب برای جامعه بود که ناگهان پر مسلح با ماموران گشت زنی در خیابان. در صبح, هلیکوپتر, پرواز سربار جستجو برای شک دارم.

او گفت که او بود که ترس تیرانداز رفته اند ممکن است از طریق جنگل و در تلاش برای ورود به خانه اش.

“این nerve-wracking زیرا شما نمی دانید که اگر کسی خود را از دست داده و ذهن در حال رفتن به ضرب و شتم در درب جلو خود را,” او گفت:.

تام Taggart, یک عضو شورا که نشان دهنده Portapique منطقه در شهرداری کولچستر گفت: آرام جامعه در شوک است.

“این فقط یک کاملا شگفت انگیز, صلح آمیز, آرام, جامعه, و این ایده است که این می تواند اتفاق می افتد در جامعه ما غیر قابل باور است,” گفت: Taggart با تلفن از خانه اش در باس رودخانه حدود سه کیلومتری از Portapique.

Taggart گفت: او نمی دانست که Wortman اما به او صحبت کرد و چند بار زمانی که او در تماس تلفنی در مورد مسائل شهری و توصیف دانستن Wortman را “دختر خانه” در Portapique جاده ساحلی.

با فایل های از هالی مکنزی-ساتر مایکل Tutton و جیم Bronskill.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im