توافق برای کاهش اجاره 75 درصد برای کسب و کارهای کوچک PM ترودو می گوید

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است که توافق رسیده با تمام استان ها و مناطق برای اجرای وعده داده اجاره برنامه کمک برای کسب و کار. از آن خواهد شد کاهش اجاره بها تا 75 درصد واجد شرایط برای کسب و کارهای کوچک شده اند که نهفته COVID-19 اگر خود را صاحبخانه موافقت برای شرکت.

اولین رونمایی در هفته گذشته با چند جزئیات دولت فدرال همکاری با استان ها و مناطق برای راه اندازی یک کانادا اضطراری تجاری اجاره برنامه کمک. به معنای آن است که برای کمک به کسب و کارهای کوچک پوشش خود را برای اجاره, آوریل, مه و ژوئن.

صاحبان ملک تجاری ارائه می شوند بخشایش وام برای پوشش 50 درصد از سه اجاره ماهانه پرداخت. وام بخشوده خواهد شد و اگر صاحب ملک موافقت خود را با کاهش واجد شرایط کسب و کار اجاره حداقل 75 درصد برای سه ماه. این بخشایش وام به طور مستقیم به وام دهنده.

کسب و کار واجد شرایط این اجاره امداد کسانی هستند که مجبور به پرداخت کمتر از 50000 دلار در هر ماه در اجاره داشته اند به طور موقت توقف عملیات و یا تجربه کرده اند حداقل 70 درصد افت در قبل از COVID-19 درآمد. این برنامه نیز در دسترس ساخته شده به غیر انتفاعی و خیریه.

“اگر شما تا به حال به جلو فروشگاه به دلیل بهداشت عمومی توصیه اگر شما لازم نیست که مقدار زیادی از پول در آینده از آنجا که مردم نه به عنوان هزینه بسیار این روزها, شما ممکن است نگران از دست دادن فضای دفتر خود را, و یا داشتن یک کافی شاپ برای بازگشایی پس از این بحران” ترودو گفت.

استان ها و مناطق توافق کرده اند که تا 25 درصد از کل هزینه و تسهیل اجرای برنامه. که بدان معنی است که کسب و کار اجاره فضای خود را هنوز هم نیاز به پرداخت 25 درصد از آنها ماهانه اجاره ملک مالک را مجبور به پرداخت 25 درصد و دولت فدرال و استان هزینه-به اشتراک گذاری باقی مانده 50 درصد است.

دولت می گوید وام مسکن کانادا شرکت را اداره برنامه است که به “عملیاتی” در اواسط ماه مه. قصد این است که صاحبان ملک تجاری اجاره پایین تر برای مستاجران خود را در حال حاضر و پرداخت می شود عطف به ماسبق برای آوریل و مه.

‘جان BUSINESSESS وجود دارد’

“نظر نهایی” هنوز در حال مرتب کردن اما صاحبخانه بودن خواست به “انعطاف پذیری” در میان است.این طرح همچنین شامل یک “اجاره بخشش توافق” که شامل یک مهلت قانونی برای اخراج با توجه به یک دولت آزاد است.

ترودو نیز متعهد است که به کمک بیشتر در این نسخهها کار برای کسب و کارهای بزرگتر.

با اجاره ممکن است در آینده به یک هفته زمان است که از ذات برای بسیاری از کوچک و متوسط کسب و کار شده اند که قادر به کار در بهداشت عمومی محدودیت شده اند و بدون هر گونه درآمد قابل توجهی برای حداقل یک ماه. برخی از صاحبخانه ها در حال حاضر صادر اخراج اعلامیه برای کسب و کار است که پرداخت نمی کند در ماه آوریل است.

“وجود دارد یک دسته از ناامید کسب و کار وجود دارد که باید دیده خود درآمد کسب و کار زمین به صفر یا نزدیک به صفر و در عین حال لوایح در ادامه به شمع گفت:” کانادا فدراسیون از کسب و کار مستقل جمهور Dan کلی در یک مصاحبه در اخبار CTV کانال صبح روز جمعه قبل از ترودو اظهارات.

او گفت: حتی با یارانه دستمزد نرم افزار باز کردن در روز دوشنبه و توانایی برای برخی از کسب و کار برای دسترسی به, دولت, حمایت, وام به اجاره یک “غول” هزینه و بسیاری از کسب و کار قادر و یا علاقه مند در رفتن به بدهی در حالی که انتظار از این بیماری همه گیر است که تا کنون هیچ پایانی در چشم. هر گونه کمک در اجاره خواهد بود خوش آمدید, اندازه کلی گفت.

فدرال NDP نیز فشار برای اجاره برای کمک به هفته, گفته, کمک مورد نیاز است بلافاصله.

“ما بر روی صخره در حال حاضر با نیمی از کسب و کار قادر به پرداخت اجاره خود را گفت:” NDP منتقد برای کسب و کار کوچک گرد جانز, در بیانیه ای. “اگر مردم نمی ساخت هر گونه درآمد چگونه می توانید آنها پرداخت اجاره ؟ آن را به صاحبخانه’ تقصیر یا آنها همچنین مجبور به پرداخت صورتحساب. تعهد باید در دولت به مرحله و قبل از کمک به مردم باید به طور دائم خود را کسب و کار است.”

به بحث در مورد خط مقدم کمک

ترودو است به صحبت با هنرپیشه ی برجسته ی بعد در روز جمعه هنگامی که آن را به احتمال زیاد دیگر هنوز-به-می شود-بیان مشترک فدرال و استانی طرح به بالا حقوق برخی از کارگران خط مقدم بحث خواهد شد.

همچنین وعده داده شده در هفته گذشته مذاکرات شده است در ادامه چاپ خوب به عنوان بسیاری از این ضروری کارکنان به ادامه کار انتظار و تعجب زمانی که این اندازه گیری را به ثمر می آیند.

ترودو گفت: بسیاری از کانادایی ها در دراز مدت مراقبت از خانه روبرو هستند دشوار و پیچیده شرایط, اما نه همه استانها در حال تجربه همان مسائل و بنابراین تمایل و نیاز به کمک در این جبهه متفاوت است.

آنچه شناخته شده تا کنون است که در همکاری با استان ها و مناطق و دستمزد در حال رفتن به افزایش برای کارگران ضروری است که در حال ساخت کمتر از 2500 دلار در ماه است.

جزئیات بیشتر در مورد که کارکنان را ضروری و خواهد بود واجد شرایط برای این بودجه جدید است که هنوز هم در حال کار می کرد اما دولت فدرال برآورد آن می تواند کمک به “چند میلیون کارگر است.”

این طور موقت بالا توزیع خواهد شد از طریق انتقال به استان ها با هزینه های به اشتراک گذاشته شده و در نظر گرفته شده برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از این کارگران در کار خود به عنوان امکان پذیر است.

کبک و بریتیش کلمبیا در حال حاضر اجرا مستقیم دستمزد برنامه های حمایتی برای کارگران کم درآمد ضروری در بخش خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو