پایان مهلت تعیین شده برای توافق در مورد بازگشایی مجلس عوام

COVID-19 ادعا کرد یکی دیگر از 160 زندگی در سراسر کانادا روز شنبه به عنوان سیاستمداران در اتاوا در ادامه به استدلال می کنند بیش از چگونه به انجام کسب و کار در مجلس عوام در طول بیماری همه گیر.

لیبرال ها و احزاب مخالف هنوز در حال مذاکره با اینکه عوام را دوباره باز کنید دوشنبه و تحت چه شرایطی.

اگر آنها موفق به رسیدن به یک توافق قبل از فردا عوام را, رزومه, کسب و کار به طور معمول با همه 338 نمایندگان مجلس و کارکنان خود را پشت در محل کار.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت که او امیدوار به توافق خواهد رسید که حفظ دستورالعمل های جاری به صورت فیزیکی فاصله.

ترودو است پیشنهاد یک فرد نشسته در هر هفته با تعدادی از نمایندگان مجلس و زمان طولانی برای سوال دوره است. لیبرالها نیز پیشنهاد یک جلسه اضافی برگزار می شود, هر هفته با یکی دیگر از طولانی سوال دوره اما این یکی خواهد شد تقریبا.

تنها به نظر می رسد محافظه کاران مخالف این طرح با رهبر اندرو Scheer خواستار سه فرد در نشست هر هفته به دولت را به حساب خود را برای پاسخ به بحران بهداشت و درمان. Scheer است که قرار است یک کنفرانس خبری به صورت 1:30 بعد از ظهر امروز به بحث در مورد این موضوع.

به جز دو واحد-روز نشست به پاس کمک های اضطراری لوایح مجلس موکول شده است از اواسط ماه مارس. و آن روز جمعه اعلام کرد که مجلس سنا بود که به رزومه شنبه باز نخواهد گشت تا ژوئن 2 در اولین.

در حالی که نشانه هایی وجود دارد که برخی از مناطق کشور ممکن است نزدیک به دوباره باز کردن بخش هایی از اقتصاد از دیگران احتیاط باقی ماند شعار کانادا و ایالات متحده نقل مکان کرد و دیروز به گسترش مرز بسته شدن به همه اما ضروری ترافیک برای 30 روز.

“اجازه بدهید ما بسیار روشن در حالی که ما می خواهیم خوشبین باشیم ما باید کاملا محتاط” خزانه داری هیئت مدیره رئیس جمهور ژان-ایو Duclos گفت.

تعداد کل تایید و presumptive COVID-19 مورد در کانادا افزایش یافت 1,456 به 33,383 دیروز با کبک و انتاریو حسابداری برای اکثریت قریب به اتفاق.

غمگین یادآور COVID-19 مرگبار تهدید شنیده می شد در طول روز به تعداد مورد ادامه داد: برای صعود در کانادا خانه های سالمندان و زندان.

در کبک 125 نظامی پرسنل با تخصص های پزشکی بشود برای اعزام به ویران خانه های سالمندان در منطقه مونترال پس از برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت صدور درخواست اتاوا برای کمک از نیروهای مسلح کانادا.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 19 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de