ده بروین منجر مرد قابل توجه شهر باز گشت پیروزی در مادرید

کوین ده بروین نگه داشته شود سرد خود را به ضرب و شتم بلژیک تیمی كورتوآ از نقطه پنالتی در 82 دقیقه به شهر سرب پس از گابریل عیسی به رهبری, صفحه اصلی, عبور از ده بروین به جلو و بازدید کنندگان در سطح 78 دقیقه است.

ایسکو داده بود واقعی سرب بر روی علامت ساعت پس از جارو ضدحمله اما 13-بار قهرمانان اروپا شب به زودی از هم پاشید منجر راموس در حال ارسال برای تخلیه کردن عیسی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از یک سوم شهر هدف است.

راموس معلق خواهد شد برای بازی برگشت در ورزشگاه اتحاد در 17 مارس در حالی که شهر با نفوذ مدافع Aymeric لاپورت مجبور شد خاموش مجروح در نیمه اول یکی دیگر از شکست در یک فصل مشخص شده توسط تناسب اندام مشکلات است.

شهر رفت و به بازی با دو سال محرومیت از رقابت های اروپایی حلق آویز در اطراف گردن خود را برای هجوم یوفا قوانین بازی جوانمردانه مالی اگر چه باشگاه ارائه درخواست تجدید نظر در برابر تحریم در اوایل این هفته.

بازدید از هواداران شعار علیه اروپا را سازماندهی بدن در طول بازی و پس از آنها تا به حال خود را تکمیل گشت تحریم تا به حال تبدیل شدن به یک نشان افتخار برای خوشدل طرفداران.

شهر مربی پپ گواردیولا تصمیم به ترک گلزنان برتر Raheem Sterling و Sergio Aguero از صف شروع با وجود آنها گرفتن یک ترکیب 40 گل در تمام مسابقات این فصل است.

در عین حال او تبدیل به استرلینگ در نیمه دوم و انگلستان رو به جلو به دست آورده پنالتی که از آن ده بروین ربوده برنده نقاشی ناپاک از واقعی دنی کروجل.

برزیل مهاجم عیسی چراغ شهر را از خط شروع و تا به حال دو بهترین شانس در نیمه اول اول نقاشی صرفه جویی از مادرید کورتوا دروازه بان پس از دیدن یک شات با عجله خراشیده کردن خط توسط سه نفر از بازیکنان واقعی و درست قبل از اینکه حاصل کار دو تیم.

واقعی بهترین فرصت نیمه اول زمانی بود که کریم بنزما تا به حال یک هدر ذخیره شده توسط Ederson و توپ سقوط به Vinicius جونیور اما نوجوان کاهش یافت و بیش از فقط به عنوان او در شکل دادن به شلیک به unguarded net.

برزیل نبود fazed را از دست ندهید, اگر چه, و بازی بخش مهمی در شکستن بن بست با تعقیب کردن Fernandinho و تخمگذار روی پاس ایسکو به نمره.

واقعی طرفداران احساس آنها در این مسیر آشنا به پیروزی در مورد علاقه خود را رقابت و شروع به خواندن “ما پادشاهان اروپا’ اما این شهر که آخرین خنده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im