TYENDINAGA MOHAWK خاک, ONT. — فدرال بومی خدمات وزیر در جلسات شنبه با نمایندگان Mohawk ملت به بحث در مورد راه آهن محاصره است که تعطیل خدمات راه آهن در سراسر شرق کانادا.

مارک میلر نمی خواهم به پیش بینی نتیجه از جلسات و گفت و گو بین دو طرف مورد نیاز است به عنوان اعضای Mohawk ملت بلوک خط در حمایت از ارثی روسای مرطوب’suwet’en در مخالفت خود به گاز طبیعی خط لوله در سراسر قلمرو سنتی خود را در شمال بریتیش کلمبیا.

“این یک وضعیت که بسیار زمان بسیار فرار وجود دارد برخی از مردم شده اند که ایستاده در خارج وجود دارد برای روز امروز فرصتی برای صحبت و بحث واقعی” او گفت:.

“ما یک ملت از افرادی که متوقف صحبت کردن به یکدیگر است. ما صدای جیر جیر ما اظهارات on Facebook, ما در اطراف درخواست محکوم کرد اما ما در حال صحبت کردن است.”

او ملاقات با معترضان در محاصره قبل از سفر بیشتر به اولین کشور برای یک جلسه خصوصی بود که هنوز هم شنبه شب.

محاصره در Tyendinaga Mohawk خاک در نزدیکی Belleville, Ont., شد و در آن 10 روز در روز شنبه.

میلر درخواست جلسه به “لهستانی نقره میثاق های زنجیره ای” که Mohawks می گویند اشاره به یکی از اصلی موافقت نامه بین ملت و تاج و تخت.

مشابه محاصره در سراسر کشور باید قطع هر دو مسافر و حمل و نقل ریلی و خدمات با فشار نصب بر دولت فدرال برای پایان دادن به آنها. اعتراض در راه آهن ملی کانادا را McMillan حیاط درست در شمال تورنتو و یکی دیگر در یک خط راه آهن در شرق ونکوور در روز شنبه در میان کسانی که تحت تاثیر خدمات قطار.

به عنوان او وارد Tyendinaga میلر گفت که محاصره شده اند و تفرقه.

“همه از کانادا است, صدمه زدن به,” او اضافه شده است. “اقتصاد در حال کاهش باشد. هر کس می داند که این گزارش در مورد کمبود عرضه, اما ما نمی توانیم حرکت رو به جلو و بدون گفت و گو است.”

او همچنین اذعان کرد که سازمان ملل باید احساس بیگانه در کانادا.

“من نمی تواند تضمین نماید که چه نتیجه خواهد بود. نیست من به قاضی” وزیر گفت. “و بنابراین من در اینجا به بحث در صلح و دوستی با یک دسته از مردم که احساس نیست بخشی از این کشور است.”

CN به دست آمده از دستور دادگاه برای پایان دادن به تظاهرات در فوریه. 7 اما استان انتاریو پلیس باید اجرا آن است.

یک دستور در B. C. اجرا شد در اوایل این ماه توسط RCMP به ساحلی GasLink دسترسی به یک کار سایت برای این خط لوله که بخشی از $40 میلیارد LNG کانادا صادرات پروژه در Kitimat.

ساحلی GasLink امضا توافق نامه با تمام 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر خط لوله. اما مرطوب’suwet’en ارثی ستاد ادعا به عنوان گسترده ای 22,000-مربع-کیلومتر مساحت و می گویند گروه شوراهای فقط باید اقتدار بر زمین ذخیره.

آلبرتا برتر جیسون کنی خود را حفظ انتقاد از تظاهرات.

“جذاب برای دیدن قهرمانان wokeness ناگهان در آغوش ارثی مردسالاری به عنوان یک ترجیح حکومت مدل” او هنوز توییتی.

تعداد فزاینده ای از رهبران کسب و کار و صنعت گروه به نام دولت یا دخالت پلیس در آتن.

نخست وزیر جاستین ترودو رد یک پیشنهاد از فدرال محافظه کار رهبر اندرو Scheer به امنیت عمومی وزیر با استفاده از اقتدار خود را در زیر RCMP عمل برای پایان دادن به آنچه که او به نام “غیر قانونی محاصره است.”

ترودو گفت: اختلاف باید حل و فصل از طریق گفت و گو در حالی که اذعان به محاصره باعث اختلال برای مسافران و کسب و کار.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. از 15 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو