DavidsTea تنها بازگشایی 18 فروشگاه آن را به عنوان تعطیل 166 کانادا مکان های

تورنتو — کانادا خرده فروش DavidsTea بسته است اکثریت قریب به اتفاق از فروشگاه خود را در کانادا و همه از آن ایالات متحده در مکان های زیر ماه از مشکلات مالی و تجدید تمرکز بر روی خرید آنلاین.

تنها 18 DavidsTea مکان در کانادا را بازگشایی به عنوان 166 فروشگاه برای همیشه بسته خود را درب. در آمریکا تمام 42 مکان خواهد بود توقیف.

فراگیر تعطیلی پنج شنبه اعلام کرد بیش از دو برابر 82 فروشگاه تعطیلی اوایل این ماه اعلام کرد.

“خرده فروشی های جدید چشم انداز است ما را مجبور به ارزیابی مجدد چگونه می توانیم چای به طرفداران ما بیشتر کارآمد” این شرکت در بیانیه ای گفت. “در حالی که ما معتقدیم در نیاز به تکامل و تغییر می تواند سخت باشد.”

تخصص شرکت چای اوایل این ماه اعلام کرد که این امر تغییر کسب و کار خود را آنلاین و “کاهش” تعداد فروشگاه ها در حالی که بازسازی تحت شرکت طلبکاران ترتیب عمل قانون کانادا را پوشش می دهد که شرکت های ورشکسته.

DavidsTea تاسیس شد در مونترال در سال 2008 و به تدریج گسترش یافت و به مراکز و مستقل مکان در سراسر کانادا است. اما پس از همه گیر مجبور به فروشگاه نزدیک در 17 مارس این شرکت قادر به پرداخت اجاره بها در فروشگاه ها در مه و ژوئن.

تغییر دور از آجر و ملات کسب و کار می آید پس از سالها چالش برای DavidsTea. ماه گذشته این شرکت گزارش شده است که آن را از دست داد $23.2 میلیون دلار 146.5 میلیون درآمد. این تلفات شامل US$4.3 میلیون ضرر مالی خود را در سه ماهه چهارم در US$54.8 میلیون درآمد.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de