دختر تامارا عابد چگونه به یاد آقا Fazle خود را صرف نهایی روز برای مردم برک

در یک مراسم برگزار شده توسط برک در داکا در روز سه شنبه, این دختر به یاد آورد که چگونه یکی از بزرگترین توسعه سازمان های غیر دولتی صرف آن روز.

“برای من او یک انسان کامل است. او نشان داد که تا چه حد یک انسان می تواند در زندگی خود و حتی در مرگ او” تامارا گفت.

بر خلاف بسیاری دیگر که شکستن عابد بود و از نظر ذهنی قوی است که او تشخیص داده شد با رای نوع سرطان در لندن یک بیمارستان در دومین هفته از ماه ژوئیه سال گذشته, او گفت:.

“او پولادین خود و از دکتر پرسید: همه نوع از سوالات در مورد درمان برای برخی از نیم ساعت و سپس او تصمیم به ترک این بیماری بدون مداخله که به معنای حدود چهار ماه او را به زندگی می کنند.”

او در یک بیمارستان در داکا در دسامبر 20.

عابد تا به حال سمت چپ کار ارشد اجرایی شرکت و بازگشت به بنگلادش از انگلستان به کار برای مردم در یک تغییر چشمگیر در جهت زندگی خود را پس از سال 1970 سیکلون و 1971 آزادی جنگ.

او در سال 1972 تاسیس چه شد و سپس بنگلادش روستایی پیشرفت کمیته یا برک بعد از تغییر به برک برای حمایت از جنگ زده بنگلادش را بازسازی کردند.

آن را در نهایت به رشد بزرگترین بومی NGO و یک نام تجاری جهانی در توسعه جامعه است.

تامارا گفت: پدر او نیز می خواست به صرف روز گذشته با مردم بنگلادش پس از کار برای همه آنها را از طریق زندگی خود را.

او همچنین می خواستم برای اطمینان حاصل شود که برک رونق گرفت از طریق حکومتداری خوب در زیر راست ساختار و رهبری, او گفت:.

عابد به خانه بازگشت در اواسط ماه جولای سال گذشته آغاز شده و کار به نصب یک رهبری جدید در سازمان است.

“او سه هفته بعد در دفتر کار تا 7 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر در هر روز است. او در پیدا کردن جدید اعضای هیئت مدیره و رئیس برای موفقیت او را” دختر خود را گفت.

آقا Fazle اعلام بازنشستگی خود را در آگوست 6, انتصاب جدید هیئت مدیره از مدیران سابق دولت موقت مشاور Hossain Zillur رحمان به عنوان رئیس. Ameerah الحق سابق سازمان ملل متحد در حال ساخته شده بود رئیس برک بین المللی است.

در 83 سال سن عابد “در حال خروج از مرحله در حالی که هنوز قادر و کار فرد” ارشد مشاور گفته بود در آن زمان.

تامارا گفت: Abed نگران ساحلی مردم حتی در بیمارستان هنگامی که طوفان بلبل دم بود بر روی خلیج بنگال در هفته دوم نوامبر باشد.

“او بسیار نگران است که آن را به نظر می رسید اعضای خانواده خود را نیز تحت تاثیر قرار. او به نظر می رسد یادآوری 1970 بهلا کند. او به ما گفت برای اطمینان از همه نوع کمک در طول طوفان,” او گفت:.

و عابد سفر به زادگاه Baniachong در هبیگنج توسط هلیکوپتر در ماه اکتبر به بازدید از یک مدرسه ساخته شده در یاد برادرش Najmul حسن زاهد هنگامی که آن را دشوار برای او را به, حتی, حرکت, خود, دختر, گفت:.

“او گفت که او می خواست برای دیدن برای خود چگونه دختران و از Baniachong شد و در حال تغییر زندگی خود را,” او گفت:.

عابد نمی خواهید به دست این آثار مورد علاقه خود را litterateurs در بیمارستان است. او ادامه داد: گوش دادن به موسیقی نیز هست.

“یک وقت آمد که او توانایی از دست داده به عنوان خوانده شده. من به عنوان خوانده شده او رابیندرانات TS Eliot شکسپیر و William Wordsworth,” دختر خود را گفت.

“او به ما گفت داستان در مورد مادر و مادر من. او در مورد چگونه تمدن بشری راه می رفت به جلو در چه راه آن است که پیشرفت در حال حاضر آنچه که او می خواهد برای نوه ها و فرزندان و افکار خود را در مورد آموزش و پرورش و برک در دانشگاه گفت:” تامارا, رئیس دانشگاه هیئت امنا.

ایده خود را “کامل زندگی” روشن بود به آقا Fazle, او گفت:.

“Abbu [پدر] به اعتقاد او هر کار و هر لحظه اهمیت داشت. این که چگونه او خود را صرف زندگی” تامارا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net