Daniel Andrews باید به طور جدی در نظر گرفتن قفل کردن مردم

Daniel Andrews می شود نمرات بالا برای, تلاش, اما متاسفانه مطابق نتایج وجود ندارد. بدون شک او صداقت در تریبون را تنها تا کنون. چگونه او را متقاعد کردن جامعه به دو تلاش خود را?

بدون کل مستند چه امید وجود دارد که دولت می تواند نیروی های گاه به گاه و نا امنی کارگران در دستمزد پایین و اغلب شغل پاره وقت در غیر unionised محل به ماندن خانه از محل کار زمانی که احساس کمی ناخوش?

در نهایت جامعه را به صبر و شکیبایی را کاهش و اعتماد به نفس را شیب. که آیا این منصفانه است که بی ربط است.

این اندروز دولت تیم و کسانی که در coalface اختصاص دارد هر ساعت بیداری خود را به تلاش برای جلوگیری از گسترش. آنها خسته و کمی وجود دارد که نشانه ای از پایان در چشم. اما ممکن است برای حتی بهترین-مجهز ارتش متعهد و محروم از خواب بوروکرات های پزشکی کارکنان اپیدیولوژی و مجریان قانون به چیزهای جادویی اتفاق می افتد.

در حال بارگذاری

هر کسی که فکر می کند این ساده است که نیاز به تامل و در نظر قدر کار. غایب مزخرف از نظریه پردازان توطئه و covidiots; اجماع جهانی است که تنها به روشن ترین پیام ها و دقیقترین انطباق ارائه می دهد هر فرصتی.

قابل ملاحظه و commendably برتر در روز پنج شنبه کاهش یافته است به هر یک از کسانی که توجه به دنبال desperadoes و conspiracists ارتباط آنها طلب به سادگی نادیده گرفتن آنها سمی و خطرناک کمک به اورژانس.

زمانی که ما شروع به قرار دادن کسانی که عمدا و بارها و بارها نقض قوانین به بازداشت ؟ هنگامی که آن را تبدیل به کمتر از نابسامانیهای اجتماعی به کمیسیون مجبور قرنطینه در محل خود انزوا در خانه ؟ آیا ما در حال حاضر نیاز به نگاه به برقراری اجباری بازداشت در امن امکانات بیشتر عمومی خوب است ؟

من به شتاب اضافه کردن هرگز به عنوان یک رفت و آمد مکرر و نه حتی پس از دوم نقض اما اگر به عنوان مدعی وجود دارد فعال حامل در جامعه که بارها و بارها چشم پوشی از این جهت به خود منزوی واقعا وجود دارد تنها یک جایگزین. من سرسخت مدنی آزادیخواه اما من هم کاملا مثل تنفس است.

مگر در مواردی که اجرای بیشتر عضلانی نشت بعید است به توقف تا زمانی که برخی از اعمال تحریک آمیز به شدت برخورد کرده است.

این تحقیق توسط قاضی بازنشسته جنی Coate باید بود از گسترش به دنبال فقط در شکست هتل قرنطینه را نیز مورد مداقه قرار دادن دلایل وحشتناک سالخورده مراقبت خوشه که باعث مرگ غم انگیز و گسترده پریشانی. واضح و روشن وجود دارد هشدارهای از تجربه یک ماه پیش در سیدنی زنگ زنگ که به نظر می رسد نادیده گرفته شده اند.

در حال بارگذاری

اگر گسترش ضوابط ایجاد یک حجم کار بیش از حد دشوار برای او پرس و جو تیم که در حال حاضر به بلند پروازانه و پر تنش تنگ مهلت یک راه حل ساده این است که به گسترش نیمکت. دوم کمیسیون منصوب می شود به مجموعه ای از مشکلات مربوط به آنها ،

به ساحل تا پشتیبانی در سراسر جامعه گسترده تر و برای اطمینان بخشیدن به کسانی که معتقد هستند وجود دارد استادانه درست شده تا در راه مبدل به عنوان یک تحقیق اندروز دولت می تواند یک گام رادیکال و رویکرد سابق سیاستمدار لیبرال مریم Wooldridge به بازی در یک نقش است.

به طور گسترده ای مورد احترام به عنوان یک سیاست wonk او مشارکت می هر سیاست از پرس و جو. به عنوان یک وزیر سابق و وزیر سایه او به طور گسترده ای مورد احترام هر دو طرف برای درک عمیق از مسائل و پیچیدگی های نمونه کارها. او را به من قرض بدهید gravitas و بی تعصب به این تلاش.

در نهایت می توانید به کسی بگویید برت Sutton این بثورات و احمقانه به آشکارا دولت است که اعداد ممکن است به اوج خود رسید. همه ما امیدواریم که پیش بینی های او درست هستند اما به عنوان روز پنج شنبه در این آمار و ارقام نشان می دهد, ما ممکن است در نیمه راه از طریق شش هفته اما ما نیز تنها ممکن است در نیمه راه از طریق به اوج جدید مورد اعداد.

جان Faine سابق مجری در ABC 774.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de