رقص, ملت, نقد و بررسی: یک ظالمانه تصویر از دختران بتواند خود را در حال ظهور تمایلات جنسی و قدرت

نقد و بررسی: رقص, ملت, کارگردان Imara وحشی. دولت تئاتر شرکت جنوب استرالیا و بلویر برای جشنواره آدلاید

رقص در قلب نمایشنامه نویس کلر بارون رقص ملت از مصمم خوش بین گروه شماره ای که باز می شود نشان می دهد به تند و تلخ, انفرادی که در آن به پایان می رسد.

ما در بیش از حد رقابتی بی روح و مبتذل قبل از زهاری رقص, فرهنگ مجموعه های تلویزیونی رقص بچه خوشبختانه اکثرا غایب از استرالیا صحنه رقص.

لاریسا McGowan را choreography بیرحمانه بازسازی برش گلو جهان از آمریکا مسابقه رقص است و به عنوان محوری در انتقال روایت کمان از شخصیت های آن به عنوان بارون اسکریپت و Imara وحشی را جوشان جهت.

فینالیست برای جایزه پولیتزر برای درام در سال 2019 رقص ملت نشان می دهد بارون شهامت و بی باکی در مقابله با تحت کاوش چشمگیر خاک دختران جوان از ورود به دوران بلوغ است اما نه بدون نقص است.

معلم رقص پت گروه رقص راه اندازی یک کمپین برای پیروزی ملی در مسابقه رقص و پت ادعا می کنند به شکوه رقص روال فک انداختن cheesiness: جاز باله paean به مهاتما گاندی است. رقصندگان در decked فلزی نقاشی با مداد رنگی unitards disport خود را در اطراف گاندی نشسته بر پر تلالو دیسکو نسخه طلایی لوتوس را با آغوش باز.

جدا از آوردن این خانه را با آن مفهومی ناهمخوانی این خنده دار تعداد نشان می دهد پت با هذیان هنری بود به توان بی اعتنا به آسیب او در حال انجام است تا خود را از اتهامات عنوان شده علیه.

پت خواستار او رقصنده به کانال درونی خود گاندی و تعمق در درد و رنج از جهان در حالی که کاملا نابینا به رنج میبردند و خود بینی. با یک تنش doggedness توسط Mitchell باتل خود را در نقش اول خود را پس از مصرف در کارگردانی از تئاتر دولتی شرکت پت تجسم کلیشه-spouting مربی که vicariously متوجه جاه طلبی های خود را با فشار دادن دانش آموزان خود را برای برنده شدن مهم نیست که چه هزینه.

آن است که هزینه این رقابت است که میشود به عمل است.

تنها یک رقصنده را می توان انتخاب و به صورت انفرادی. زمانی که پت به طور غیر منتظره ومى نقش در Zuzu (همیشه دوم به bestie آمنه) او باز می شود تا یک سرکوب رقابت. دختران رویای تبدیل شدن به رقصندگان اما آمنه تر است, استعداد و بلند پروازانه تر. وقتی که فرصت ناشی میشود usurps Zuzu محل و برنده جایزه است که راه اندازی حرفه ای حرفه ای.

راز زندگی دختران

یکی از conceits از این بازی است preteen دختران بازی های برگزار شده توسط رشد زنان است. Chika Ikogwe صاحب نقش Zuzu, توانایی انتقال او آسیب پذیری و insightfulness.

Chika Ikogwe نقش Zuzu با آسیب پذیری و insightfulness. کریس Herzfeld/STCSA

اگر چه او باعث می شود بسیاری از بخش ایوت لی آمنه به کار با ضعیف ترین جنبه از اسکریپت. با توجه به بارون برنامه یادداشت این بازی را فمینیستی قصد این است که به اعتبار زن جاه طلبی اما unlikeability از تنها “موفق” شخصیت تضعیف این.

در حالی که دختران دیگر اظهار آنها “عشق” آمنه بدیهی است که آنها نمی مانند او بسیار است. در فلش-به جلو در پایان آن روشن یکی واقعا بلند پروازانه که می رود “برنده شدن و برنده شدن” است و مقصد برای یک زندگی تنهایی.

بارون نوشتن از شخصیت است که به طور کلی توسعه نیافته و آمنه موفقیت تایید بازی پیام. اما این نقص است و متعادل کننده شده توسط بازی را ظالمانه توصیف دختران دست و پنجه نرم کردن با ظهور تمایلات جنسی و قدرت.


ادامه مطلب: جمعه مقاله: قرمز مایل به زرد روبان – بزرگ تاریخ از مو بزرگ کمان


در, درست, نوجوان, مد, شش دختر و یک dorky پسر لوقا (به سادگی بازی های برگزار شده توسط تیم اورتون) در حال تثبیت در رابطه جنسی.

کلامی شوخی قاعدگی خون آمیخته با جدیت تمام بحث و ختنه. زبان ئی خام. به عنوان اشلی, کهربا, مک ماهون ارائه یک مونولوگ در مورد خود او قدرت جنسی (ریاضی و درخشندگی) شکلگیری به تقریبا در اختیار داشتن شیطانی. این یک صحنه-stealer که در آن مک ماهون کاملا فوق العاده است و اوج این بازی قدرتمند جشن از قدرت است.

وجود دارد undercutting واقعی در چندین نوبت از حال به آینده دختران حمل پیروزی و صدمات خود را از سن بلوغ به بزرگسالی است. این انتقال است که به سادگی محصور به عنوان کانی (اما Harvie) و صوفیه (Tara Morice) اعتراف مادام العمر خود را مبارزه با افسردگی است.

جاناتان اکسلاد مجموعه شامل یک استودیوی رقص با آینه دیوار که در آن واقعیت روزانه ادغام با فانتزی توالی. آینه تبدیل ویندوز: آشکار ارقام مادر (همه بازی های برگزار شده توسط النا Carapetis) اصرار بر فرزندان; آشکار غنائم و پیروزی های گذشته تیم است.

رقص ملت است unsubtle و ناقص اما یکنواخت فوق العاده بازیگران و فراوان انرژی از این تولید آن را به خوبی به ارزش دیدن.


رقص ملت در اسکات تئاتر آدلاید تا مارس 7. سپس بلویر St تئاتر سیدنی 14 مارس – آوریل 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>