سد رود به شکست ساکنان گفت: برای فرار Talgai سیل

پس از تعمیرات اضطراری ناموفق, رسانه های اجتماعی پست و 5000 پیام های متنی ارسال شد سفارش ساکنان 250 خانه در کم ارتفاع نقاط Talgai به تخلیه بلافاصله.

شورای گفت: مناطق بین Talgai غرب جاده و Dalrymple جاده کریک انتظار می رود که آسیب دیده باید 430-megalitre سد است که در ظرفیت کامل پشت سر هم.

یک تخلیه مرکز راه اندازی شده است در وارویک کالج مسیحی در 70 Horsman Rd وارویک. یک مهندس بود و در حال ارسال به بازرسی خسارت در نور برای اولین بار در روز شنبه.

شورای گفت کوئینزلند آتش و خدمات اضطراری در حال توسعه یک نقشه از منطقه پایین دست Dalrymple نهر جاده بود که به احتمال زیاد هولناک با نه خواص در آن منطقه تخلیه شده است.

جنوب فراز شهردار تریسی dobie شرکت بود با اعتماد به نفس زندگی مردم پایین دست از شکست سد می توانید در زمان و که سیل خواهد پراکنده به سرعت.

Cr dobie شرکت گفت: این سد نشده بود به طور کامل شکست خورده بود و او با اعتماد به نفس کسانی که در مسیر سیلاب ها قادر خواهد بود به خارج شدن.

“زمین واقعا صاف تا آب را فقط بیرون رفتن بیش از آن که زمین و زمان از آن رو کمی پایین دست آن را از بین می رود,” او گفت: این وقایع اواخر در شب جمعه.

“من اعتماد به نفس در افرادی که زندگی می کنند وجود دارد. این است که زمین های خود را, آنها می دانند که چه اتفاقی می افتد و آنها را از انجام کار درست و می دانید که به کجا برود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im