کانون توجه خواهد بود بصورتی پایدار و محکم در جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa به عنوان او اجرا می شود دستکش بلند از ارائه سالانه دولت از ملت آدرس از طرف حاکم حزب کنگره ملی آفریقا (ANC) و دولت او در روز پنج شنبه.

این سال را به سخنرانی سال نوری از حذف این وعده از یک شروع جدید به او ارائه شده در اولین دولت از ملت آدرس در فوریه 2018. این تحویل داده شد به زودی پس از او در زمان بیش از جاکوب زوما. به این امید که پس از آن بود که سازنده جدید طرح های سیاست و قطعی تعمیر آسیب دیده و نهادهای دولتی خواهد پدیدار شود.

در مقابل همه نشانه این است که آفریقای جنوبی سیاسی و مالی چشم انداز خشک می باشد. در عین حال از آن است Ramaphosa کار در دولت ملت آدرس برای برجسته کردن لنت نقره ای. آن است که بعد از همه قبل از انتخابات سال است. آفریقای جنوبی به پای صندوقهای رای برای انتخاب جدید دولت محلی در سال 2021.

Ramaphosa را تضعیف می کند خود را در چشم انداز به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از ANC اگر او و حزب حاکم نمی تواند دلیل برای رای دهندگان به حفظ باور است که کنگره قادر به تغییر است.

این آسان نخواهد بود با توجه به شانس چیده علیه دولت داشتن آنچه در آن طول می کشد برای رفع آفریقای جنوبی مشکلات. وجود دارد در حال رشد است بدبینی در میان شهروندان و دلیل خوبی برای despondence.

بسیاری از مشکلات کشور تبدیل شده اند مقاوم به درمان: سیاسی و شرایط اقتصادی در این کشور باقی می ماند استارک. و حوزه عمل و امید شناسایی شده در سال گذشته پاسخ نداده اند favourably به وعده های که ساخته شد و برنامه های آن اعلام شد.

در واقع, شده است وجود دارد عقب.

با وجود این رئیس جمهور نیاز به ارائه رویکردهای جدید و قرار دادن یک چرخش تازه در ANC را stabs در خیره مشکلات. او نیاز به ارائه اطمینان داد که مشکلات هسته در حال رسیدگی در یک مقیاس است که یک تفاوت واقعی.

لیست

مجموعه ای از مسائل مرتبط که التماس به خطاب قطعی در این سال, سخنرانی Ramaphosa چهارم شامل:

  • ضعیف رشد اقتصادی است که تخلیه شغل به جای ایجاد فرصت های جدید

  • یک تعداد انگشت شماری از شرکت های دولتی است که در ادامه به خونریزی samantha و خرابکاری در اقتصاد

  • طرز غیر قابل قبولی سطوح بالایی از جرم و جنایت, کشتار جنسیتی و به طور کلی بی قانونی

  • گسترده خدمات مدنی که می خورد تا حداقل 35 درصد از بودجه ملی

  • یک بحران انرژی که demoralising شهروندان و کاهش کسب و کار, اعتماد به نفس و

  • نگرانی که اصلاحات ارضی درآمد حاصل به صورت اتفاقی و پاره بین ممکن است لغزش در مشروطه و اجرایی است که می خواهد به نمره امتیاز سیاسی – در حالی که بسیاری از شهروندان محروم باقی می ماند.

این مجموعه ای از مشکلات به عنوان حداقل نیاز قطعی اطلاعیه ها است که نشان خواهد داد که ANC دولت قادر به استخراج آفریقای جنوبی از باتلاق.

Ramaphosa و دولت او نیاز به دوباره اختصاص بودجه لازم را مداخلات کار و اطمینان از بهبود امور خارجه کارایی و اثربخشی.

آن نظم بلند است.

اما چه کسی مسئول است ؟

چالش برای ارائه یک سخنرانی قانع کننده می آید اولا در زمینه شدید شک و تردید که آیا Ramaphosa واقعا مسئول ANC. یا چه کس دیگری است که اگر او را نمی.

ANC دبیر آس Magashule و جناح او اقدام به عنوان واقعی مخالفان سیاسی را تنها یک بخش از حمایت مردمی که Ramaphosa است. با وجود اضطراب در برابر Ramaphosa در ANC او باقی می ماند و عامل کشش به ارمغان می آورد که این حزب بیشتر حمایت مردمی از آن را بدون او. او کمک می کند تا ANC حفظ تسلط خود را.


ادامه مطلب: عمومی تصویب Ramaphosa تنها دفاع در برابر دشمنان خود را در ANC


اما این ممکن است نه گذشته. او acrimonious مبارزه قانونی با کشور Protector Busisiwe Mkhwebane می تواند به خوبی این دندانه.

این ANC را factionally زیاده سیاست و جنگ و چه در اصلاحات ارضی و یا سهام-برگزاری و دستور SA بانک مرکزی همچنین پیشبرد برداشت از ANC ضعف و رهبری بی تصمیمی.

شگفتی بزرگ در طول دولت از ملت آدرس نیز به حداقل رسیده توسط این واقعیت است که ANC شده است از طریق کامل داخلی برای شناسایی سیاست های کلیدی مناطق و آنچه در آن می خواهد به تمرکز بر روی.

این روند آغاز شده در ژانویه 8 هنگامی که Ramaphosa تحویل ANC سالانه سالگرد بیانیه. آن را برجسته اولویت های ANC-در-دولت برای سال 2020 است.

این بود که پس از یک جلسه کنگره ملی کمیته اجرایی حزب بالاترین تصمیم گیری بدن در بین آن پنج سالانه همایش های ملی. صحبت در نتیجه Ramaphosa مطمئن آفریقای جنوبی است که حزب مذاکرات بود

جعلی روشن و بتن و برنامهای برای مقابله با چالش های این کشور مواجه است.

او اعتراف کرد که ANC تا به حال “سقوط کوتاه” در اجرای سیاست های خود و به حال “ابداع واقع بینانه اقدامات برای رسیدگی به این”.

گام بعدی در فرایند تصویب مجموعه ای از طرح های پیشنهادی توسط کنگره ملی اجرایی lekgotla. این گردهمایی سالانه قبل از دولت lekgotla و اطلاع از دستور کار دولت برای سال آینده.

برنامه ای که پدید آمده بودند بناست از برنامه های قبلی. این شامل پیشنهاد برای توجیه شرکت های دولتی. برای مثال غیر متمرکز از Eskom مشکل برق در, به نظر می رسید برای به دست آوردن شتاب از ملی کمیته اجرایی و lekgotla مذاکرات.

دقیقا چه نتیجه خواهد بود هنوز مشخص نیست اما به عنوان کار فدراسیون Cosatu کرده است که طرح خود را. این است که در برابر غیر متمرکز Eskom. Cosatu است ANC حاکم شریک اتحاد همراه با آفریقای جنوبی حزب کمونیست. پیشنهاد خود را برای قدرت ابزار به نظر می رسد به دست آوردن شتاب.

علائمی که ANC است که هنوز هم آواز از یک کتاب سرود آمد روز زودتر زمانی که Gwede Mantashe وزیر از مواد معدنی و انرژی و در بالای رهبری ANC شناور این ایده به طور گسترده ای برای ایجاد یک دولت جدید متعلق به شرکت برق و اجازه کسب و کار برای تولید برق.

این همه امتیاز به این واقعیت است که انرژی می تواند انتظار می رود به یکی از سه کشور آدرس محور.

گزینه های محدود

Ramaphosa دولت ملت آدرس گزینه های محدود هستند. کاهش تعداد آفریقای جنوبی بر این باورند که ANC تا به راه حل است که می تواند توجیه اعتماد به دولت است.

یک راه برای ANC در سال 2020 رفتن به 2021 خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که کارمندان دولت باقی می ماند در شغل خود. که خواهد شد یک راه طولانی برای حصول اطمینان از که Cosatu باقی می ماند وفادار به حاکم داد شریک است.

راه دیگر برای حزب حاکم این است که مطمئن شوید که اجتماعی اعطای سیستم که مزایای 17 میلیون آفریقای جنوبی باقی مانده روغن کاری و که Eskom نگه می دارد و چراغ روشن.

اما با توجه به عظمت آنچه باید انجام شود و چه Ramaphosa در واقع می تواند رسیدن به دولت و ملت آدرس بعید است که به رسوا cynics.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو