دوچرخه سواران مجبور بر روی جاده شلوغ پس از بریزبن cycleway بسته شدن

اما بریزبن شمالی دوچرخه کاربران گروه co-convenor اندرو Methorst گفت: مجبور سواران بر روی Nudgee جاده معنی صدها نفر از دوچرخه سواران در روز بودند خطر به چالش کشیدن سوار در جاده شلوغ با سنگین وسایل نقلیه تجاری.

The proposed detour requires cyclists to travel along a busy road.

پیشنهاد مسیر انحرافی نیاز به دوچرخه سواران به سفر در امتداد یک جاده شلوغ است.

مسیر انحرافی را طی خواهد شد نیاز به دوچرخه سواران سوار همراه Nudgee جاده حدود پنج کیلومتر قبل از اینکه قادر به اتصال به Ted بروک Bikeway.

آقای Methorst گفت: وجود محدود شد, مسیرهای دوچرخه سواری در جاده ها و برخی بخش ها تا به حال هیچ پیاده رو در تمام ساخت آن را دشوار گزینه برای دوچرخه سواران که بودند کمتر اعتماد به نفس و یا برای خانواده ها برای سوار شدن.

یک بریزبن سخنگوی شورای شهر گفت: شورای “تکمیل مهم نگهداری آثار به پل واقع در جیم Soorley Bikeway, Nundah برای بهبود ایمنی آن برای bikeway کاربران”.

“به عنوان بخشی از این آثار پل بسته است و bikeway کاربران توصیه می شود به استفاده از یک مسیر انحرافی را طی مسیر همراه Nudgee جاده,” او گفت:.

“ایمنی مسیر انحرافی را طی مسیر در خط با دولت کوئینزلند دستورالعمل این شورا در حال حاضر در حال ارزیابی ایمنی بیشتر پیشرفت همراه Nudgee جاده برای دوچرخه کاربران است.”

آقای Methorst از این گفته شده بود “تقریبا دو برابر شدن” تعدادی از دوچرخه سواران با استفاده از bikeways پس از coronavirus همه گیر تعطیل زندگی عادی و مردم را مجبور به نوبه خود به جایگزین برای ورزش روزانه است.

“… مادران, پدران, بچه, بسیاری از مردم شما به طور معمول نمی بینید, دوچرخه سواری, نو جوان, دختر با هم, این یک چیز بسیار خوب برای دیدن” او گفت:.

“من سعی کردم به صحبت با تیم پروژه در مورد این و آنها فرستاده چند بار که Nudgee جاده یک گزینه قابل دوام است که مهره های آن را امن نیست به سوار شدن در Nudgee جاده ها است.”

آقای Methorst گفت: شورا باید با گوش دادن به نگرانی های دوچرخه سواران و سوال که چرا کار رفتن پیش زمانی که آن می تواند با تاخیر در به رسمیت شناختن پررونق استفاده از دوچرخه در سراسر شهر بود.

“تسلیم آثار [و یا] اگر آنها نمی تواند معوق پیدا کردن یک گزینه امن برای مردم به سوار شدن و یا Nudgee جاده امن” او گفت:.

“اگر [شورای] برخی از موانع حفاظتی حتی فقط به طور موقت همه چیز حتی فقط جادوگران” کلاه وجود دارد راه هایی برای آن را امن است.”

سخنگوی شورای گفت: کار بر روی پل بود, انتظار به پایان خواهد رسید اواسط ماه ژوئن, شرایط آب و هوا اجازه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net