تهدیدات سایبری در خانه: چگونه به نگه داشتن بچه ها امن در حالی که آنها در حال یادگیری آنلاین

قبل از COVID-19 فرزندان را صرف مقدار زیادی از روز در مدرسه است. وجود آنها آموزش داده شود در مورد امنیت اینترنت و محافظت در هنگام رفتن آنلاین توسط سیستم های که فیلتر و یا محدود کردن دسترسی به محتوای آنلاین.

مدارس ارائه حفاظتی محیط برای محدود کردن دسترسی به محتوا از جمله هرزه نگاری و قمار. آنها همچنین محافظت از کودکان از ویروس ها مانند ویروس ها و نامناسب رسانه های اجتماعی.

این است که معمولا انجام می شود با استفاده از فیلترها و لیستهای سیاه (لیست از وب سایت ها و یا منابع دیگر که مجاز نیست) اعمال شده به دستگاه های مدرسه و یا از طریق مدرسه به اینترنت.

اما با بسیاری از کودکان یادگیری از خانه پدر و مادر ممکن است آگاه از نیاز به همان پادمان.

بسیاری از والدین نیز کار از خانه که ممکن است محدود به زمان اکتشاف و راه اندازی امن محیط آنلاین برای کودکان خود.

پس چه تهدید هستند و کودکان در معرض و آنچه که می تواند پدر و مادر را به نگه داشتن آنها را امن است ؟

چه تهدیدات ممکن است کودکان ،

با افزایش استفاده از ابزار مبتنی بر وب, دانلود برنامه های جدید و وابستگی به ایمیل, کودکان در معرض می تواند به یک دسته جدید از تهدیدات نرم افزارهای مخرب در غیاب مدرسه مبتنی بر کنترل.

این می تواند شامل ویروس – برای مثال CovidLock (یک نرم افزار ارائه coronavirus اطلاعات مربوط) که اهداف سیستم عامل آندروید و تغییر پین کد برای قفل صفحه نمایش است. اگر آلوده کاربر می تواند از دست دادن دسترسی کامل به دستگاه خود را.

کودکان کار در خانه معمولا حفاظت شده توسط فیلترهای ارائه شده توسط مدرسه خود را.

به ظاهر فعالیت های آموزشی مانند استفاده از یوتیوب می توانید در معرض کودکان به خطرات غیر منتظره با توجه به وسعت نامناسب محتوای در دسترس است.

ترین فیلم پایان با لینک کلیک کنید برای تعدادی از منابع مرتبط انتخاب است که کنترل نمی شود ، حتی با استفاده از یوتیوب کودکان و نوجوانان زیر مجموعه ای از سرپرستی محتوای YouTube فیلتر برای تناسب برخی از خطرات است. شده اند وجود دارد گزارش از محتوای این برنامه شامل خشونت خودکشی تم و مراجع است.


ادامه مطلب: شما می توانید نگه داشتن بچه های خود را امن تماشای یوتیوب ؟


بسیاری از مدارس با استفاده از ویدئو کنفرانس ابزار برای حفظ تعامل اجتماعی با دانش آموزان است. شده اند وجود دارد گزارش مواردی از کلاس ربایی از جمله زوم-بمب گذاری که در آن مهمانان ناخوانده وارد ویدئو کنفرانس در جلسه.

اف بی آی در بوستون زمینه دفتر و مستند به نظرات نامناسب و تصاویر معرفی به کلاس آنلاین. یک مورد مشابه در کانکتیکات منجر به یک نوجوان که پس از دستگیری بیشتر زوم-بمب گذاری حوادث.


ادامه مطلب: ‘Zoombombers’ می خواهید به ترول خود را در جلسات آنلاین. در اینجا این است که چگونه به آنها را متوقف کند


چون ویدئو کنفرانس در حال تبدیل شدن به normalised مخرب بازیگران (از جمله paedophiles) ممکن است به دنبال بهره برداری از این سطح از آشنایی. آنها می تواند متقاعد کردن کودکان به شرکت در اقدامات است که می تواند تشدید نامناسب جنسی و رفتارهای.

این eSafety دفتر گزارش شده است افزایش قابل توجهی در طیف وسیعی از حوادث آنلاین آسیب از اوایل ماه مارس.

در خصوص مشمئز کننده مثال eSafety دفتر محققان گفت:

در یکی از فروم paedophiles اشاره کرد که انزوا اقدامات باید افزایش فرصت ها برای تماس با کودکان از راه دور و شرکت خود را در “شور” برای سوء استفاده جنسی از طریق سیستم عامل های مانند YouTube, Instagram و تصادفی گفتگوی اینترنتی خدمات.

برخی از خانواده ها ممکن است با استفاده از مسن تر و یا دستگاه های قرض گرفته شده و اگر وجود ندارد به اندازه کافی برای فرزندان خود را به استفاده از. این دستگاه ها ممکن است ارائه همان سطح از حفاظت مشترک در برابر تهدیدات اینترنتی (مانند ویروس) به عنوان آنها ممکن است دیگر پشتیبانی شده توسط فروشنده (مانند مایکروسافت یا اپل) و توان از دست رفته حیاتی به روز رسانی.

آنها همچنین ممکن است قادر به اجرای آخرین محافظ نرم افزار (مثل آنتی ویروس) با توجه به ناسازگاری و یا به سادگی تحت طراحی شده است.

پیام خطا در هنگام تلاش برای نصب یک برنامه جدید در یک دستگاه. نویسنده ارائه شده

چه چیزی می تواند به والدین برای محافظت از کودکان?

آن را به ارزش صحبت کردن با مدرسه برای تعیین آنچه در پادمان هنوز هم ممکن است تابع در حالی که به دور از سایت مدرسه.

برخی از راه حل های عمل در دستگاه سطح و نه بر اساس موقعیت خود را پس از آن ممکن است استاندارد حمایت هنوز هم قابل استفاده در خانه.

برخی از دستگاه های پشتیبانی از فیلتر و کنترل بومی. برای مثال بسیاری از دستگاه های اپل ارائه pup. coupon drop in کنترل برای محدود کردن دسترسی به برنامه های کاربردی و وب سایت ها و اعمال محدودیت زمانی برای استفاده از دستگاه (آخرین دستگاه های آندروید ممکن دیجیتال تندرستی ویژگی با قابلیت های مشابه).

سنتی مکانیسم مانند فایروال ها و آنتی ویروس-ابزار هنوز هم ضروری بر روی لپ تاپ و سیستم های رومیزی. مهم این است که اینها نه فقط نصب شده و فراموش شده است. درست مثل سیستم عامل آنها باید به طور منظم به روز شده.

وجود دارد تعداد زیادی از مشاوره در دسترس برای حمایت از کودکان با استفاده از فن آوری در خانه.

استرالیا eSafety کمیسر وب سایت به عنوان مثال فراهم می کند دسترسی به:

اما اگر شما احساس ضعف این مواد برخی از پیام های کلیدی عبارتند از:

  • حصول اطمینان (که در آن مناسب) دستگاه است که به طور منظم به روز شده. این می تواند شامل به روز رسانی سیستم عامل مانند ویندوز, آندروید و یا مک

  • با استفاده مناسب از نرم افزار آنتی ویروس (و حصول اطمینان از آن را نیز به روز نگه داشته شود)

  • استفاده از کنترل والدین برای محدود کردن زمان روی صفحه نمایش برنامه خاص استفاده کنید (مسدود کردن و یا محدود کردن استفاده کنید) و یا وب سایت های خاص بلوک (مانند مسدود کردن دسترسی به یوتیوب)

  • در برخی از دستگاه های کنترل والدین می تواند به محدود کردن استفاده از دوربین و میکروفون برای جلوگیری از ارتباطات خارجی

  • اعمال محدودیت سنی برای محتوای رسانه ها و وب سایت ها (ارتباطات داد تا به یک لیست از معتبر خانوادگی و دوستانه فیلتر)

  • اختصاصی کودک شما استفاده از برنامه ها یا مرور وب فعالیت

  • در هنگام نصب نرم افزار برای کودکان, چک کردن آنلاین و صحبت کردن به پدر و مادر دیگر در مورد آنها

  • پیکربندی مرورگرهای وب به استفاده از “امن جستجو”

  • حصول اطمینان از کودکان با استفاده از دستگاه های در نزد پدر و مادر

  • صحبت کردن با کودکان خود در مورد آنلاین رفتارها.


ادامه مطلب: کودکان می تواند در معرض شکارچیان جنسی آنلاین, پس چگونه می تواند پدر و مادر آنها را به امن است ؟


در حالی که فن آوری می تواند بخشی حصول اطمینان از کودکان کار در یک محیط که در آن وجود دارد (حداقل در دوره ای) نظارت توسط پدر و مادر است که هنوز هم یک عامل مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de