برش بیکاری نیاز به اضافی $70 $90 میلیارد دلار محرک. اینجا چرا

پس از مدیریت اولین مرحله از COVID-19 بحران بنابراین به طور موثر دولت در حال حاضر در برابر یک چالش بزرگتر: گرفتن ما بازگشت به کار.

رسمی اشتغال آمار و ارقام نشان می دهد که مقیاس از آنچه مورد نیاز است. در دو ماه گذشته تعدادی از استرالیا با یک کار کاهش یافته 835,000. میلیون ها نفر بیشتر در مشاغل نگه داشته و در حمایت از زندگی توسط JobKeeper.

استخدام استرالیایی کل

شامل استرالیا به عنوان هنوز هم شاغل هستند زیرا در JobKeeper. ABS 6202.0

بانک مرکزی آخرین عمومی پیش بینی کرده است نرخ بیکاری اوج در 10% و پس از آن سقوط به 6.5% (سناریو پایه) و یا 5 درصد (سناریوی خوش بینانه) تا اواسط سال 2022.

در Grattan موسسه آخرین گزارش بازیابی کتاب منتشر شد امروز صبح ما استدلال می کنند این است که به اندازه کافی بلند پروازانه.

در مورد جاه طلبی

بانک و دولت باید به هدف به چیزی بهتر و نزدیک به 4.5%.

این است که نرخ آن را قبلا شناخته شده به عنوان “اشتغال کامل” کمترین استرالیا می تواند پایدار بدون رسیدن به stoking تورم است.

این امر به معنی آوردن نرخ بیکاری به پایین 1.5 درصد بیشتر از آن ممکن است در غیر این صورت سقوط بیش از دو سال آینده به جایی بین 4% و 5%.

پیش بینی نرخ بیکاری با و بدون اضافی محرک های مالی

بانک مرکزی پیش بینی های خطی درون یابی بین 6 ماه فواصل. ‘اشتغال’ مربوط به بانک مرکزی را از پیش COVID برآورد به علاوه و منهای یک خطای استاندارد باند. Grattan محاسبات بانک مرکزی ممکن است در سال 2020 بیانیه سیاست پولی; لوسی الیس 2019 Freebairn سخنرانی در سیاست های عمومی

این بانک به تصویب باتون

با این بانک نرخ در حال حاضر قطع 0.25% معمولی سیاست های پولی (برش نرخ نقدی) اجرا شده از بخار.

غیر متعارف سیاست کمک خواهد کرد.

این بانک مرکزی است که پیشبرد ارزان پول به بانک های خصوصی برای onlending برای کسب و کار خرید اوراق قرضه دولتی به سه سال اوراق قرضه با نرخ نزدیک 0.25% و متعهد به حفظ نرخ 0.25% برای سه سال آینده.

بانک می تواند و باید انجام دهد اما بقیه را باید انجام هزینه های دولت و مالیات اقدامات به اصطلاح سیاست های مالی از این نوع است که در حال حاضر ثابت شده است موثر در سرکوب بیکاری است.

ما نیاز به $70 $90 میلیارد

ما تخمین می زنند که کاهش بیکاری 1.5 درصد تا اواسط سال 2022 خواهد نیاز به محرک از 70 میلیارد دلار به$90 میلیارد دلار در طول دو سال آینده معادل 3% و 4% از تولید ناخالص داخلی.

این است که در بالا از بیش از 160 میلیارد دلار متعهد به JobKeeper و دیگر coronavirus پشتیبانی از به روز است.

در اینجا چگونه ما را محاسبه.

برای کاهش نرخ بیکاری که ما تخمین می زنند که تولید ناخالص داخلی واقعی نیاز به رشد حدود 4 درصد بیش از پیش بینی بیش از دو سال آینده.

این برآورد بر اساس کار قبلی توسط اقتصاددان جف Borland. جف با مهربانی به روز رسانی محاسبات خود را با ما در این مقاله برای پیدا کردن که هر یک درصد افزایش در مقیاس سالانه رشد تولید ناخالص داخلی و کاهش نرخ بیکاری در اطراف 0.38 درصد است.


ادامه مطلب: چرا حتی بهترین مورد برای مشاغل خوب نیست. ما باید بیشتر JobKeeper


ما فرض هر دلار از محرک در یک سال خاص را افزایش می دهد تولید ناخالص داخلی در این سال بین 80 سنت و یک دلار (برخی از بقیه ذخیره شده است و برخی از نشت خارج از کشور).

این برآورد مالی “چند برابر” کمی بالاتر استفاده می شود که توسط خزانه داری در طول بحران مالی جهانی است اما در خط با آخرین کار علمی پیدا کردن که محرک اقدامات موثر تر زمانی که سیاست های پولی است که از مهمات است.

اگر مالی چند برابر نیست به عنوان بالا و یا در صورت بهبود بیشتر تنبل تر از حد انتظار بیشتر محرک ممکن است مورد نیاز.

کمی وجود دارد و خطر ابتلا به درد نمیخورد…

چند هفته پیش بانک مرکزی و فرماندار فیلیپ لاو مطرح شده احتمال این که این بحران تا به حال تحت فشار قرار دادند حداقل پایدار نرخ بیکاری بالاتر از 4.5 درصد به نزدیکتر 5% و بر آن ساخت یک مورد کمتر جاه طلبی.

نگرانی او بود “زخم” – خطر است که برخی از افرادی که از دست دادن شغل خود را تبدیل خواهد شد بسیار آسیب دیده و تبدیل شدن آنها به نامناسب برای اشتغال در آینده به این معنی است که کارفرمایان به دنبال کارکنان خواهد بود و نه پیشنهاد دستمزد موجود کارگران نسبت به استخدام آنها دامن زدن به تورم.

اما اگر هر چیزی, نگرانی خود را در یک استدلال قوی برای هزینه های بیشتر و با سرعت بیشتری به منظور جلوگیری از زخم. خوب وجود دارد شواهد پایدار نرخ بیکاری بالا به اقتصاد لطمه می زند در دراز مدت.


ادامه مطلب: این نمودار نشان می دهد که coronavirus هل دادن به یک چهارم از نیروی کار از کار


و اگر هزینه های اضافی را سوخت تورم آن ممکن است نمی تواند مانند یک چیز بد است.

نرخ تورم شده است در زیر این بانک هدف برای سال. اگر آن را می شود در بالای آن و مشکل می شود بانک می تواند تعدیل آن با افزایش نرخ.

…و زمان کمی برای از دست دادن

این محرک های اضافی نیاز خواهد شد به زودی اعلام خواهد شد: در و یا قبل از بودجه فدرال برنامه ریزی شده برای اکتبر. اقدامات مالی را هم به خود بزرگترین اثر است.

ما رو به یک “پرتگاه مالی” در هنگام اقدامات از جمله JobKeeper و افزایش کارجویان پرداخت خارج هستند و در پایان ماه سپتامبر. برای فرار از آن آنها باید به زخم های پایین تر به تدریج به عنوان صندوق بین المللی پول هشدار داد در هفته گذشته.

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای حفظ حمایت بیشتر از جمله پرداخت نقدی به خانوارها در امتداد خطوط از کسانی که در بحران مالی جهانی نشان داد شد موثر در افزایش هزینه و همچنین صرف در چیزهایی مانند مسکن اجتماعی جاده ها و تعمیر و نگهداری.

ترس از بدهی نیاز ما را به عقب نگه

محرک های اضافی را به معنای اضافی بدهی های دولت. اما دولت استرالیا در حال حاضر می تواند قرض گرفتن برای 10 سال در یک نرخ بهره ثابت زیر 1 درصد. تنظیم شده برای تورم که منفی نرخ بهره واقعی, ساخت بدهی مقرون به صرفه تر از آن شده است در حافظه زندگی.

وجود دارد به طور طبیعی بود نگرانی که بیشتر بدهی را به یک بار در نسل جوان. اما آنها این نسل خواهد شد که lumbered با هزینه های بدتر از لازم بیکاری برخی از آن بسیار طولانی مدت بیکاری مگر ما عمل می کنند.

در بدترین حالت آنها را بپرسید که چرا ما نمی بیشتر.


ادامه مطلب: هیچ جهش بزرگ: 2020-21 اقتصادی بررسی نقاط ضعف بازیابی گرفتن ضعیف تر به دلیل کاهش استانداردهای زندگی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de