کاهش مالیات برای ثروتمندان است که به بدترین شکل ممکن پاسخ به این بحران اقتصادی

استرالیا در پاسخ به سلامت اقتصادی و اثرات COVID-19 همه گیر است که به درستی به عنوان یکی از بهترین در جهان است. در بهترین حالت خود ما فدرال و ایالتی سیاستمداران را کنار گذاشته استریل بازی مسلط سیاست برای چند دهه.

به نظر می رسید ممکن است این تلاش ها ممکن است در گذشته به عنوان سیاستمداران به دنبال یافتن زمینه های مشترک و ایجاد پیشرفت واقعی در مورد مسائل مانند تغییر آب و هوا, روابط صنعتی و نابرابری به عنوان بخشی از coronavirus بازیابی.

اما به محض این که این ویروس به نظر می رسید به عقب, سیاست, بازگشت به “عادی”. سیاست دوباره بودن را به جلو بر اساس ایدئولوژیک رفلکس به جای تجزیه و تحلیل مورد نیاز پاسخ ما به وضعیت جدید.

وجود ندارد و بیشتر مثال قابل توجه از دولت فدرال گزارش طرح را به جلو مالیات بر درآمد کاهش فاصله 2024-25. این ایده ظاهرا backbench پشتیبانی می کند.

کسانی که کاهش بهره خواهد برد بالا-درآمد بیشتر است. آنها عبارتند از: جایگزینی 32.5% نرخ نهایی مالیات بر درآمد بین$45,000 و$120,000 و 37 درصد میزان درآمد بین AA$180,000 با تنها 30 درصد رای به$200,000.

این پیشنهاد در حالی که دولت شروع به باد پشت درآمد-حمایت از اقدامات مانند مهد کودک رایگان با مقدار جدی تر “صخره” به سرعت نزدیک.

این بحران اقتصادی متفاوت است

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های استرالیا در پاسخ اولیه به COVID-19 بود و سرعت که در آن موریسون دولت رها شده از یک دهه از شعارهای محکوم راد کار دولت در پاسخ به بحران مالی جهانی.

در اواسط ماه مارس دولت شناور ایده شدیدا محدود پاسخ با بودجه 5 میلیارد دلار. در پایان این ماه رها شده بود در حمایت از کارجویان و JobKeeper طرح برآورد هزینه 14 میلیارد دلار و 70 میلیارد دلار بود. طرح های دیگر به ارمغان آورد و در مجموع به 133 دلار میلیارد دلار.

نخست وزیر اسکات موریسون با (روی صفحه نمایش) سر از جنوب استرالیا در گروه نخست وزیر و کابینه جیم مک داول, NSW برتر Gladys Berejiklian و غربی استرالیا برتر را علامت McGowan در طول یک ملی در جلسه هیئت دولت در مارس 1 سال 2020 است. الکس Ellinghausen/AAP

با وجود شباهت نزدیک به راد بسته های مشوق وجود دارد یکی از تفاوت های مهم.

GFC باعث سقوط در دسترس بودن اعتبار بالقوه خفگی کردن تقاضای مصرف کننده و سرمایه گذاری خصوصی. این کلاسیک مورد نیاز تقاضا محرک.

در مقابل این COVID-19 همه گیر باعث یک شوک به سمت تولید از اقتصاد است که جریان را از طریق به درآمد. میلیون ها نفر از کارگران در صنایع از جمله صنعت گردشگری و مهمان نوازی و هنر شد و دیگر قادر به کار از آنجا که از virus.

این مشکل بسیار مهم بود برای حمایت از این درآمد از آن پرتاب از کار و نگه داشتن کسب و کار به کارگیری آنها را شناور تا زمانی که نوعی از حالت عادی بازگشته است. وجود دارد مشکلات را با جزئیات واجد شرایط و اجرای کارجویان و JobKeeper برنامه های, اما این پاسخ بود که اساسا درست است.

باید پول نقد را به خرید ماشین های لوکس

اولیه منطق اولیه برای کاهش مالیات است که آنها را تحریک تقاضا است. اما اقتصاد را مشکل واقعی است نه تقاضای ناکافی – به ویژه در بخشی از درآمد بالا بگیر.

در مقابل این مشکل برای درآمد بالا بگیر است که با داشتن یک درآمد ثابت و حتی به عنوان بسیاری از چیزهایی که آنها معمولا صرف (high-end رستوران وعده های غذایی بین ایالتی و تعطیلات خارج از کشور) تبدیل شده اند unobtainable.

در میان این نتایج شده است ریخت و پاش در اتومبیل های لوکس است. در مقایسه با ژوئن 2019 فروش Mazdas, Hyundais, Mitsubishis, Kias, Nissans و Hondas ماه گذشته تمام شد پایین. اما مرسدس بنز و بی ام و و آئودی و لکسوس و MG تمام شد ،

به عنوان Jason مورفی, یادداشت های این عجله به خرید خودروهای تجملی نیست قطعی اثبات ثروتمند به دنبال راه هایی برای صرف تمام پول آنها صرفه جویی در. “اما آن است که مطرح است. در نهایت این پول به جایی بروید.”

لوکس فروش خودرو رونق گرفت و در ژوئن سال 2020 است. دیو شکار/AAP

به بدترین شکل ممکن عمل

ادامه مشکل با این بیماری همه گیر است و از دست دادن درآمد مواجه شده توسط میلیون ها نفر از کارگران. تعریف هر کسی در یک موقعیت برای بهره مندی از یک high-end کاهش مالیات ندارد این مشکل است. حقوق صاحبان سهام نشان می دهد که تا کنون از دریافت درآمد بیشتر آنها باید های بیشتر از بار اگر نه در حال حاضر و پس از آن در دوره بهبود.


ادامه مطلب: برش بیکاری نیاز به اضافی $70 $90 میلیارد دلار محرک. اینجا چرا


زمانی که دولت فدرال وضع قانون مالیاتی آن-قطع برنامه در پیشبرد منتقدان از جمله بانک مرکزی و فرماندار فیلیپ لاو و دسترسی به اقتصاد شریک Chris Richardson با اشاره به خطر آینده امیدوار کننده کاهش مالیات بر اساس پیش بینی رشد. همان سیاست شکست خورده بود ignominiously در 1990s زمانی که Keating دولت با وضع قانون کاهش مالیات به معرفی می شود پس از سال 1993 انتخابات. پس از اعلام کاهش “L-A-W” پل کیتینگ بود مجبور به خروج از نیمی از کاهش مالیات زمانی که بودجه بدتر شده است.

این انتقادات در حال حاضر توجیه شده است.

دهه رشد اقتصادی قوی شروع این سال که قرار بود به کاهش مالیات مقرون به صرفه ناپدید شده است. ما خوش شانس خواهد بود اگر سرانه تولید ناخالص داخلی را به خود 2019 سطح 2024-25 زمانی که کاهش مالیات ها میله میله kick بدون در نظر گرفتن شرایط.

هنگامی اتفاق می افتد که ما باید تمام درآمد مالیاتی ما می توانیم به بودجه بازگشت به تعادل و مقابله با ادامه مصرف نیاز همه گیر ایجاد کرده است.

دولت در حال حاضر به نظر می رسد رهبری برای بدترین شکل ممکن عمل برش حمایت از کسانی که در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر در حالی که ریختن پول به حساب های بانکی از خوبی کردن.


ادامه مطلب: فراموش نکنید کارجویان. در پست ما-COVID اقتصاد, استرالیا نیاز به یک ‘قابل زیستن درآمد تضمینی’ به جای


نتیجه اجتناب ناپذیر چنین سیاست خواهد بود موجی از شخصی و کسب و کار و ورشکستگی وام مسکن به صورت پیش فرض و اخراج. که به ارمغان خواهد آورد در مورد نوع تقاضا-کمبود رکود اقتصادی کاهش مالیات قرار است برای جلوگیری از برآمدگي در ادامه محدودیت های ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.

تا کنون ما تمام شده است در این با هم. برای درآمد بالا بگیر که به معنی صرف نظر کردن از وعده کاهش مالیات در شادتر و کمک بیشتر به رهایی از کسانی که به آن نیاز دارید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de