کنجکاو بچه ها: چرا ما سگ خیلی ناز ؟

چرا ما سگ مارتا خیلی زیبا هستند ؟ – سام سالخورده نه, انگلستان

سگ یکی از محبوب ترین حیوانات خانگی در جهان – و بسیاری از صاحبان آنها به عنوان یک عضو مهم از خانواده واحد است. فقط به دنبال در سگ ما می توانید با قرار دادن یک لبخند بر چهره ما. اما چرا این است ؟

خوب مختصرا سگ نگاه زیبا. با دور سر بزرگ چشم است که در صورت جلو پوست نرم و گوش فلاپی سگ به سادگی نگاه بسیار جذاب به ما. آنها همچنین رفتار در یک یابم شیوه ای خود دست و پا چلفتی حرکات nuzzling بینی و wagging دم.

بسیاری از مردم معتقدند که مارتا بسیار زیبا است اما او به خصوص به سام. ارائه شده توسط سام mum, CC BY-NC-ND

در بسیاری از موارد بسیاری از این ویژگی ها (به غیر از wagging دم) بسیار شبیه به کسانی که از یک کودک – چیز دیگری که باعث ما را به احساس کمی احساساتی داخل. در واقع برخی از تحقیقات حتی نشان داده است که اگر ما نگاهی به یک عکس از یک کودک و یک عکس از یک توله سگ مغز ما پاسخ را در همان راه جاری شدن سیل در بدن ما با feelgood مواد شیمیایی.

خوشحال مواد شیمیایی

این مواد شیمیایی به نوبه خود کمک به ما را به خلق و خوی خوب و ما احساس محافظ دوست داشتنی و از همه مهمتر ، این می تواند توضیح دهد که چرا بسیاری از مردم جستجو برای سگ تصاویر در رسانه های اجتماعی – آن را می دهد آنها را دوز روزانه خود را از cuteness درمانی است.

نه تنها آن است که عادی برای پیدا کردن ما “خز نوزادان” تعامل با آن نیز بسیار مهم است که ما درک آنها که در راه است. اگر ما پیدا کردن چیزی زیبا و دلفریب, ما خیلی بیشتر احتمال دارد به نگاه پس از آن. زیبا و دلفریب, چیزهایی که معمولا به عنوان آسیب پذیر و نیازمندان – درست مثل بچه ها.

این مهم است که از یک بقا چشم انداز. و به نظر می رسد که جوان تر از یک سگ است که بیشتر احتمال دارد آن است که ما را پیدا خواهد کرد آن جذاب است.


کنجکاو بچه ها یک سری مکالمه است که به کودکان این شانس را دارند سوالات خود را در مورد جهان پاسخ داده شده توسط کارشناسان. اگر شما یک سوال از شما می خواهم یک متخصص برای پاسخ به ارسال آن به [email protected] ما قادر نخواهد بود برای پاسخ به هر سوال اما ما ما بهترین را انجام دهید.


به خصوص یکی از شسته و رفته این مطالعه نشان داد با نشان دادن یک گروه از مردم عکس از سگ در سنین مختلف و درخواست از آنها چقدر ناز آنها در نظر گرفته آنها را. جالب توله سگ پیدا شد به در جذاب ترین بین هشت تا ده هفته سن – فقط زمانی که خود را مادران به طور معمول خواهد بود و از شیر گرفتن آنها و تشویق بیشتر از استقلال است. پیدا کردن این نکات در توله سگ بودن در ژله زمانی که آنها در خود را بیشتر آسیب پذیر است.

خود ما سگ از cutest

در حالی که سگ به طور کلی در نظر گرفته شود زیبا به نظر می رسد که ما از قبل برنامه ریزی شده برای پیدا کردن خود ما سگ به خصوص جذاب چرا که به سرعت تبدیل شدن آنها به یک بخش مهم از این خانواده است. ما آنها را به نام جشن تولد خود را و به اشتراک گذاری عکس های خود را مانند پدر و مادر افتخار.

سگ از گفتگو. از بالا سمت چپ: هابز هالی ادی (و هالی) برشته; وینستون, اتو, بتی; Hyko. CC BY-NC-ND

قوی پیوند دلبستگی است که توسعه بین صاحبان و سگ خود را تعجب آور نیست زمانی که شما در نظر بگیرید که چه می رود شیمیایی هنگامی که شما ارتباط برقرار کردن با حیوان خانگی خود را پوچ. تعدادی از مطالعات نشان داده اند که به دنبال در, و به طور خاص نوازش سگ ما باعث مغز ما به آزادی چیزی به نام اکسی توسین (گاهی شناخته شده به عنوان “عشق” هورمون) به جریان خون.

این به اصطلاح “نوازش شیمیایی” به ما کمک می کند احساس آرامش و اجازه می دهد تا ما را به توسعه یک پیوند قوی محبت با حیوان خانگی ما. این توضیح می دهد که چرا ما در پیدا کردن خود ما سگ خیلی cuter از کسانی که اصلا متعلق به ما است.

اگر چه سگ نگاه زیبا برای یک زمان بسیار طولانی آنها به عمد بودن تربیت انسان به دنبال بیشتر و بیشتر دلربا. امروز محبوب نژاد مانند cockapoo, cavachon و سگ پشمالوی سیاه پومرانیا با خرس عروسکی ظاهر در حال گریه به دور از جد گرگ.

این سخت است برای گفتن فقط چگونه سگ را نگاه کنید در آینده اما یک چیز برای مطمئن شویم که: همه آنها باید ناز عامل.


در هنگام ارسال سوالات به کودکان کنجکاو, مطمئن شوید که شما شامل asker نام و سن و شهر و یا شهرستان. شما می توانید:


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de