کنجکاو کودکان و نوجوانان: چه اتفاقی خواهد افتاد اگر گرانش بود نصف کاهش می یابد ؟

چه اتفاقی می افتد اگر گرانش بود نصف کاهش می یابد ؟ – قمر سالخورده 13, لندن, انگلستان

جاذبه نیرویی است که نیش ترمزی میزند همه چیز نسبت به یکدیگر است. به همین دلیل است که ما راه رفتن بر روی سطح زمین و نمی شناور کردن به فضا است. کشش گرانشی زمین نگه می دارد و ما را در آن سطح می کند و اشیاء سقوط نسبت به آن – مانند یک سیب در حال سقوط از یک درخت.

راه جاذبه کار می کند این است که آن را می کشد در فضا و نه در شما. یک شی است که به صورت انبوه ساخته شده است که از مسائل – تغییر شکل فضای اطراف آن است. این باعث ایجاد یک شکل کمی مانند یک کاسه معنی همه چیز به طور طبیعی رول به سمت وسط آن جسم با جرم است.

گرانش خم فضای اطراف یک شی. canbedone/شاتر

اگر شما حرکت یک وری به اندازه کافی سریع اگر شما نمی افتد اما سفر در اطراف کاسه را در یک دایره. به همین دلیل زمین می رود دور خورشید یک بار در سال به جای غوطه وری را به آن.

میپرد بالا

اگر گرانش زمین شد تنها نیمی به عنوان قوی به عنوان آن در حال حاضر شما می توانید پرش بالاتر و شاید لمس سقف. شما نمی تواند پرش تقریبا به عنوان بالا به عنوان شما می توانید در ماه هر چند که در آن گرانش است که شش بار ضعیف تر از روی زمین است.


ادامه مطلب: کنجکاو کودکان و نوجوانان: چگونه بالا می تواند به من پرش بر روی ماه ؟


ما را در پیدا کردن آن را آسان تر برای بلند کردن همه چیز. به جای یک چمدان سنگین شما در حال حاضر می تواند حمل ، اما نه یک اسب یا یک قطار حمل و نقل – شما نمی خواهد تبدیل به یک ابرقهرمان همه از ناگهانی.

کمتر جاذبه معنی خواهد بود که قادر به بلند کردن چیز سنگین بیشتر به راحتی. anythings/شاتر

همه چیز به نظر می رسد سبک تر و سبک تر همه چیز در حال نقل مکان کرد و بیشتر به راحتی. شما خواهد نیاز به نیروی کمتر و یا انرژی برای به دست آوردن یک هواپیما برای رسیدن به سرعت مورد نیاز خود را به پرواز.

از سوی دیگر میکروسکوپی نیروهای که همه چیز را خشن و مهم اصطکاک خواهد بود ضعیف تر به دلیل کاهش وزن است. این را به راه رفتن بر روی سطوح لغزنده مشکل تر و باد را منفجر برگ ماشین ها و مردم در مورد بیشتر به راحتی.

کم فشار هوا

هوا را احساس سبک تر بیش از حد. نیمی از گرانش را کاهش می دهد فشار هوا به نیمی از آنچه در آن است در حال حاضر که برابر است با صعود به ارتفاع بیش از 5000 متر است. این است که بالاتر از هر نفر زندگی می کنند به طور دائم – و ما را در پیدا کردن آن سخت به تنفس اکسیژن کافی است.


کنجکاو بچه ها یک سری مکالمه است که به کودکان این شانس را دارند سوالات خود را در مورد جهان پاسخ داده شده توسط کارشناسان. اگر شما یک سوال از شما می خواهم یک متخصص برای پاسخ به ارسال آن به [email protected] ما قادر نخواهد بود برای پاسخ به هر سوال اما ما ما بهترین را انجام دهید.


ماه را بکشد به شدت کمتر در زمین و زمین و ماه را در اطراف هر یک از دیگر بیشتر به آرامی. این کاهش جزر و مد در زمین که بدان معنی است که سطح آب دریا بالا نمی رود و سقوط تا آنجا که آنها در حال حاضر.

به همین ترتیب خورشید خواهد جلو و کمتر به شدت در زمین است. به عنوان یک نتیجه, زمین نمی خواهد نیاز به حرکت به سرعت در مدار خود به منظور جلوگیری از این سقوط به خورشید است. این امر طول سال به 517 روز.

جاذبه نگه می دارد و سیارات در مدار اطراف خورشید است. Withan Tor/شاتر

بزرگترین تغییر خواهد احساس می شود خورشید – و این امر باعث دراماتیک ترین تغییر برای زندگی بر روی زمین است. دلیل خورشید می درخشد به دلیل گرانش است. آن کشش گرانشی فوق العاده قوی به معنی وزن زیادی خود را پرس خیلی سخت بر روی اتم در مرکز آن است که آنها چسب با هم. این است که به نام همجوشی هسته ای و آن را ایجاد مقدار زیادی از انرژی است.

انرژی گرم کردن سطح خورشید نزدیک به 6000℃ ساخت آن درخشش بسیار روشنی در واقع. با تنها نیمی از گرانش خورشید خواهد بود بسیار کوچکتر با تنها نیمی از آن جرم است. مانند یک ستاره خواهد بود نه دو بار بلکه هشت بار دیمر. این امر سرد زمین به حدود -100℃.

اما نگران نباشید: ما یک زمین “دوقلو” در کنار درب ونوس. به همان اندازه به عنوان زمین آن است که نزدیک به خورشید است و یک جو بسیار ضخیم تر و در حال حاضر هر روز در زهره است سوزان 470℃. اما با نیمی از جاذبه خورشید می تواند تا حد زیادی دیمر و زهره’ فضای زیادی نازک تر است. آن است که غیر قابل تصور است که آن خواهد بود و نه لذت بخش در سطح ونوس.


در هنگام ارسال سوالات به کودکان کنجکاو, مطمئن شوید که شما شامل asker نام و سن و شهر و یا شهرستان. شما می توانید:


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de