کنجکاو بچه ها: اگر تمام دنیا است که با خرید و فروش coronavirus وجود خواهد داشت کمتر جنگ ؟

اگر تمام جهان است که در برخورد با coronavirus وجود خواهد داشت کمتر جنگ ؟ – جورج در سن 11, انگلستان

این است که بسیار جدی و سوال مهم. بسیاری از مردم بر این باورند که جنگ باید متوقف شود به طوری که ما می تواند تمرکز بر برخورد با کروناویروس. در برخی موارد این اتفاق افتاده است. اما گاهی اوقات بیماری های کروناویروس در واقع می تواند همه چیز را بدتر در مکان های که در آن جنگ وجود دارد.

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ یکی از جهان بالا دانست. او دبیر کل سازمان ملل متحد یک سازمان جهانی طراحی شده برای ترویج صلح است. او به تازگی گفت: باید وجود داشته باشد یک “فوری جهانی برای آتش بس در تمام گوشه و کنار جهان” برای کمک به جلوگیری از coronavirus. یک آتش بس است به توافق برای جلوگیری از مبارزه برای یک دوره از زمان بین طرف های مختلف در یک جنگ.

صلح در سراسر جهان ؟

دبیر طرح با هدف عمدتا در کاهش تاثیر coronavirus در کشورهای در حال تجربه جنگ. او همچنین امیدوار است که در کوتاه مدت بس ممکن است منجر به صلح دائمی توافق نامه.

بسیاری از مردم موافق با دبیر کل اشاره به این حادثه تلخ. بسیاری از دولت ها در سراسر جهان حمایت خود را از ایده و رهبران مذهبی مانند پاپ نیز انجام دهد. در سراسر جهان بیش از دو میلیون نفر باید امضا طومار درخواست برای آتش بس.

در بعضی جاها این اتفاق افتاده و مبارزه را متوقف کرده در حال حاضر. در سودان فیلیپین و کلمبیا و تایلند بس اعلام شده یا افزایش یافته است.

در جاهای دیگر این خبر خیلی خوب است. در اوکراین مردم در طرف های مختلف از یک جنگ باید گفت که آتش بس یک ایده خوب است اما مبارزه هنوز هم اتفاق می افتد. مبارزه است که هنوز هم اتفاق می افتد در کشورهایی مانند لیبی و یمن و نیجریه و مالی و بسیاری دیگر حتی اگر مردم خواسته اند برای برقراری آتش بس.

همانطور که شما می توانید تبدیل به یک طرح صلح به واقعیت است که اغلب فوق العاده دشوار است. وجود دارد دلایل مبارزه با آن بسیار سخت برای حل و فصل به عنوان دبیر خود گفت.

جنگ و بیماری

شده اند وجود دارد شیوع بیماری در مکان های که در آن جنگ در جریان بوده است در گذشته است. اغلب این ساخته شده است در واقع همه چیز بدتر است. وجود دارد شیوع یک بیماری به نام وبا در یمن در خاورمیانه است که یکی از مکان های که در آن جنگ اتفاق می افتد. جنگ کمک کرده است و گسترش این بیماری ساخته شده و آن را سخت برای پزشکان برای درمان مردم است.

اگر مردم حرکت در اطراف بسیاری مانند سربازان انجام زمانی که آنها در حال مبارزه با یک جنگ می تواند گسترش ویروس. این اتفاق پس از جنگ جهانی اول هنگامی که سربازان گسترش یک بیماری به نام آنفلوآنزای اسپانیایی.


کنجکاو بچه ها یک سری مکالمه است که به کودکان این شانس را دارند سوالات خود را در مورد جهان پاسخ داده شده توسط کارشناسان. اگر شما یک سوال از شما می خواهم یک متخصص برای پاسخ به ارسال آن به [email protected] ما قادر نخواهد بود برای پاسخ به هر سوال اما ما ما بهترین را انجام دهید.


متاسفانه گسترش coronavirus ممکن است مردم تصمیم به توقف جنگ است. به جای آن ممکن است این معنی است که جنگ را گسترش و تاثیر coronavirus بدتر است.

جنگ می تواند آن را دشوار برای پزشکان و پرستاران برای کمک به افراد مبتلا به کوروناویروس. دیوید Herraez Calzada/شاتر

وضعیت پناهندگان – مردم ترک خانه های خود برای جلوگیری از جنگ است – به ویژه نگران کننده است. مردم در فرار از جنگ اغلب مجبور به زندگی در تنگ اردوگاه های پناهندگان که در آن بیماری می تواند به راحتی گسترش.

جنگ نیز بسیار گران است. این به این معنی است که پول کمتری برای بیمارستان ها و پزشکان و پرستاران برای مقابله با ویروس است. بیمارستان ها در حال حاضر در برخورد با اثرات جنگ ممکن است در تلاش برای مقابله با شیوع بیماری است.

آن را بسیار سخت برای جلوگیری از جنگ اما ما باید سعی کنید. حتی اگر این طرح تنها منجر به تعداد کمی از کوتاه مدت بس این هنوز هم می تواند یک چیز بسیار خوب است. کاهش تاثیر coronavirus در کشورهای آسیب دیده از جنگ بسیار ارزشمند هدف.

اد Stoddard می خواهم برای تشکر از حداکثر (11) و اسحاق (10) برای آنها بسیار مفید ورودی در طول نوشتن این مقاله است.


در هنگام ارسال سوالات به کودکان کنجکاو, مطمئن شوید که شما شامل asker نام و سن و شهر و یا شهرستان. شما می توانید:


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de