کوبا سرگرم کننده ساخته شده است که مخاطبان می گویند: “Pracatan!’

او ممکن است زندگی یک زندگی شاد ابهام اما همه چیز را تغییر زمانی که او خریداری یک پیانو الکتریک, به تصویب رسید و در این مرحله نام “Pracatan” — کوبا-اسپانیایی برای “Wow!” — و عمومی راه اندازی-دسترسی به کابل برنامه تلویزیونی آواز خواندن و نواختن ضربات مانند لیونل ریچی را سلام و استانداردهای مثل New York, New York.

جیمز که تا به حال بر اساس خود تلویزیون حرفه ای در کشف کوچک-صفحه نمایش عجایب از سراسر جهان هشدار داده شد به او نشان می دهد توسط یک محقق و شروع به نواختن کلیپ های از مارگاریتا.

او پیشرفت به ظاهر فرد در ITV را کلایو جیمز نشان می دهد از اواسط 1990s بسته شدن رسیدگی با آخرین زبان-بریدن جلد نسخه. به عنوان جیمز قرار داده و آن را: “زمانی که او آواز می خواند او به جنبش در آوردن مغز خود را در اطراف با یک قاشق.”

و همچنین بزرگ, لکه های او گاه به گاه دونفری با پسر جورج در , آیا شما واقعا می خواهید به صدمه زدن به من ؟ , برای مثال او پیوست و پس از آن او بر روی صحنه در آلبرت هال — و با Gary Barlow در نگاهی که آمار بازگشت.

آیا او به طور کامل قدردانی جیمز حس مشتاق از طنز شناخته شده نیست. “و در حال حاضر به عنوان او در تور بریتانیا همچنان به ترک مخاطبان تکان دادن با کفر در اینجا به یک در حال حاضر متعالی تجربه به بیش از arching گداخته apex … مارگاریتا Pracatan!” رفت و از یک مقدمه اما محبت خود را به او به نظر می رسید واقعی است.

Clive James arrives for the 1995 Comedy Awards with Margarita Pracatan, the Cuban novelty singer who found success in the 1990s when Clive James had her perform live on his TV show.

کلایو جیمز می رسد برای سال 1995 کمدی جوایز با مارگاریتا Pracatan های کوبا تازگی خواننده که موفقیت در 1990s زمانی که کلایو جیمز تا به حال اجرای زنده در تلویزیون خود را نشان می دهد. اعتبار:گتی

هر چند تلویزیون منتقدان بودند یا sniffy یا کاملا تحقیر او شهرت گسترش: او منتشر شد یک سی دی زنده در پالادیوموجود دارد مارگاریتا Pracatan ادای احترام عمل در گی, باشگاه مدار. او در تور بریتانیا و استرالیا, بازی های برگزار شده جشنواره ادینبورگ انجام شده و به طور منظم در و مردی Gras در سیدنی.

او پرسید که چرا او فکر او تا به حال تبدیل شدن به یک, گی, آیکون. “من نمی دانم که چرا” او پاسخ داد: “شاید آنها نیاز به مادر خود. من فکر می کنم من مادر خود هستم. کسی که الهام بخش است. کسی با شادی.”

در طول یک عملکرد در صورتی نارگیل باشگاه در دربی او در نیمه راه از طریق یک تفسیر از Stevie Wonder s I Just Called To Say I Love You زمانی که بیش از حد هیجان زده فن انداخت طلا گرم-رشته است. در عرض چند دقیقه این مرحله بود festooned با مردان دادخواستها — “این فوق العاده بود,” او گفت:.

James’ نشان می دهد باقی مانده وسیله نقلیه مناسب برای اردوگاه گریز از مرکز است. میزبان بود “اتاق خواب” چشمان او گفت: در حالی که او گفت دیگر مهمان ند Sherrin: “من به شما در حال حاضر.” هنگامی که او در ستایش او استعداد او پاسخ داد: “من اصلا استعداد در همه عسل.”

به عنوان جیمز’ تلویزیون حرفه ای آهسته به طوری که او هر چند او ادامه آواز زندگی می کنند و در سال 2019 او به نظر می رسد در یک قسمت از زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک انجام یک جلد Luann de Lesseps آهنگ پول نمی توان خرید شما کلاس.

در حال بارگذاری

هنگامی که جیمز درگذشت نوامبر گذشته او پرداخت ادای احترام به مردی که تا به حال تغییر زندگی او: “سال ها و سال ها که از هوش و استعداد و زیبا, راه زندگی, همیشه به انجام تعالی. با تشکر از شما کلایو جیمز از ته قلب من است.”

مارگاریتا Pracatan ازدواج کرده بود و طلاق گرفته و جان سالم به در با.

تلگراف لندن

مارگاریتا Pracatan: 11 ژوئن 1931 – 23 ژوئن 2020

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de