این جزیره کارائیب فرستاده است خود را “ارتش روسری سفید” به مناطق آسیب دیده در سراسر جهان عمدتا در کشورهای فقیر پس از آن در سال 1959 انقلاب است. آن پزشکان در خط مقدم در مبارزه با وبا در هائیتی و در برابر ابولا در غرب آفریقا در 2010s.

در عین حال با 52-قوی تیپ این اولین بار است که کوبا فرستاده اضطراری مشروط به ایتالیا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان نشان می دهد که رسیدن به آن پزشکی دیپلماسی است.

این ششمین پزشکی تیپ کوبا فرستاده است در روزهای اخیر برای مبارزه با گسترش این بیماری جدید در خارج از کشور. فرستاده است و نیروها به سوسیالیستی متحدان ونزوئلا و نیکاراگوئه و همچنین جامائیکا سورینام و گرانادا.

“ما همه می ترسند اما ما یک انقلابی وظیفه را به انجام برسانند تا ما را از ترس و قرار دادن آن را به یک طرف” لئوناردو Fernandez, 68, یک بخش مراقبت های متخصص به رویترز گفت اواخر روز شنبه به مدت کوتاهی قبل از تیپ خود را به خروج.

“او می گوید که او ترس است که یک قهرمان است اما ما در حال قهرمانان ما انقلابی پزشکان است.”

فرناندز گفت: این امر می تواند خود را در هشتمین ماموریت بین المللی, از جمله یکی در لیبریا در مبارزه با ابولا.

ایتالیا در این کشور شده است که بدترین آسیب دیده توسط ویروس بسیار مسری است که سرچشمه در چین شمالی منطقه لمباردی تحمل فشار از سرایت.

آن تلفات رز در روز شنبه توسط 546 به 3,095 با توجه به آن سر از رفاه Giulio Gallera که درخواست کوبا پزشکان.

ما می رویم به انجام یک کار محترم بر اساس اصل همبستگی” گفت: Graciliano دیاز, 64.

کوبا ساخته شده است یک سیستم بهداشت و درمان بود که حسادت از کشورهای در حال توسعه با کمک های اقتصادی از متحد سابق اتحاد جماهیر شوروی هر چند برخی از کسانی که پیشرفت را از دست داده است و از آنجا که بلوک کمونیست فرو ریخت.

بسیاری از کوبا بیمارستان ها کاهش یافته است به خرابی و کوبا می گویند که مشکل پیدا کردن پزشکی, وضعیت دولت می گوید تا حد زیادی با توجه به چند دهه آمریکا اگر چه تحلیلگران سرزنش همچنین ناکارآمد دولتی اقتصاد.

هنوز کوبا یکی از بالاترین نسبت در سراسر جهان از پزشکان سرانه حتی زمانی که به استثنای آن دسته از پزشکان خارج از کشور و آن پزشکی تیپ برای امداد رسانی ادامه خواهد داد برای به دست آوردن هاوانا حسن نیت در سراسر جهان است.

“در زمان بحران های کوبا, دولت, مردم کوبا … افزایش یافته است به مناسبت آنها شنیده می شود ما درخواست تجدید نظر و آنها باید پاسخ داد:” جامائیکا وزیر بهداشت کریستوفر Tufton گفت: بر پستال 140 کوبا متخصصان پزشکی در کینگستون فرودگاه بین المللی.

بریتانیا همچنین تشکر کوبا در هفته گذشته برای اجازه دادن به یک کشتی کروز که تبدیل شده بود توسط چند کارائیب بنادر به اسکله در جزیره و امکان تخلیه بیش از 600 مسافر.

در ضمن کوبا که آن شناخته شده است, آمادگی, پله تا اقدامات در خانه بیش از حد برای جلوگیری از coronavirus سرایت. بیست و پنج مورد تایید شده اند تا کنون.

رئیس جمهور میگوئل دیاز-Canel اعلام کرد اواخر روز جمعه این کشور خواهد بود بستن مرزهای خود به خارجی غیر مقیم از روز سه شنبه در یک ضربه عمده به یکی از موتورهای آن بسته های پول در اقتصاد گردشگری است.

هزاران نفر از پزشکان و دانشجویان پزشکی نیز درب-به-درب نظارت خود را به جوامع محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو