کوبا گام در مبارزه با کروناویروس در خانه و در سراسر جهان

کوبا یک مجمع الجزایر از نزدیک به 12 میلیون نفر جمعیت واقع در یک مجتمع جغرافیای سیاسی منطقه است. در طول زمان Covid-19 بحران کوچک, کارائیب, کشور, اغلب ارائه شده است که به عنوان “رژیم کاسترو” – دوره از مرگ فیدل کاسترو در ماه نوامبر 2016 و پایان رائول کاسترو ریاست جمهوری در مارس 2018 – بار دیگر نشان داده گاهی اوقات تقبیح انترناسیونالیسم ارسال توسط پزشکان به ایتالیا برای مبارزه با Covid-19.

این سنت بین المللی کمک های پزشکی

برخی از 53 کارکنان پرسنل (بهداشت و سلامت کارگران و کارکنان اداری) که وارد در لومباردی در مارس 22 شرکت کرده بود در مبارزه علیه ویروس ابولا در آفریقا در سال 2014. قاره آفریقا در حال حاضر بهره مند از کوبا ترابری-نظامی کمک های اولیه در زمان استقلال خود را (فکر می کنم از مداخلات در آنگولا یا موزامبیک و یا پشتیبانی از الجزایر) فقط به عنوان آمریکای لاتین شده است صحنه های متعدد پزشکی و بشردوستانه عملیات آغاز شده توسط کوبا (به عنوان مثال Operación Milagro).

ماموریت های پشتیبانی شده توسط کوبا در سراسر جهان همچنان در میان زمان بحران بهداشتی. اگر کوبا می تواند در نتیجه “صادرات” آن پزشکان به این دلیل است که آنها در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده. سهم کوبا اپیدیولوژی و virologists بود به خصوص قاطع برای مثال در مبارزه با اپیدمی وبا در هائیتی پس از سال 2010 زلزله. کوبا محققان همچنین در حال حاضر در حال همکاری با همتایان چینی خود به منظور توسعه یک درمان برای Covid-19 به نام “اینترفرون آلفا 2b نوترکيب” (که استفاده شده است در کوبا برای چندین سال در برابر بیماری های دیگر). از چند بخش های خارج از کشور از لحاظ جغرافیایی نزدیک به کوبا در حال حاضر توافق کردند برای دریافت کمک های پزشکی از هاوانا به عنوان مختلف دیگر کشورهای منطقه مانند جامائیکا, سورینام, گرانادا و نیکاراگوئه.

پزشکان و پرستاران از کوبا Henry Reeve بین المللی پزشکی تیپ خداحافظی قبل از سفر به ایتالیا برای کمک به مبارزه با Covid-19 همه گیر در 21 مارس سال 2020 در هاوانا. Yamil Lage/AFP

برخی از متهم انقلابی دولت از بهره گیری از این وضعیت در جهت به دست آوردن قرارداد و پول و مزایای دیگر (به عنوان بسیاری از دیگر کشورها را در سطوح مختلف) در حالی که دیگران تلافی که مصرف به کوبا تلاش های بین المللی به عنوان ساده فرصت طلبی برای جلوگیری از انزوای کامل است به بی اعتنایی به انقلاب کوبا و اصول آن. هر چه وضعیت این جزیره فعال تمام چرخ از سلامت آن سیستم هر دو در داخل و خارج از کشور.

به خوبی آماده ملت

جمعیت کوبا به خوبی آماده است برای آنچه انتظار آن را در خاک خود است. آنها می دانند که این ویروس در حال حاضر در این جزیره با چند دوجین از موارد شناسایی شده در چند روز (48 موارد تایید شده در مارس 24, 57 در مارس 26, 119 در مارس 29, 186 توسط آوریل 1 814 در آوریل 14). بیست و چهار مرگ و میر ثبت شده بود که در آن زمان تقریبا 2500 نفر در بیمارستان بستری شدند چرا که آنها ارائه شده علائم این بیماری است.

اولین مورد داشتن شده است “وارداتی” از کوبا درک تصمیم دولت برای بستن مرزهای این کشور است که تا حد زیادی وابسته به گردشگری یک صنعت است که به ارمغان آورد کوبا بیش از 3 میلیارد دلار سود در سال 2018). گردشگران هنوز هم در حال حاضر در جزیره (32,500 با توجه به نخست وزیر مانوئل ماررو) قرار داده شده اند در قرنطینه. رئیس جمهور دیاز Canel همچنین اعلام کرد بسته شدن مدارس برای یک ماه گفت: این مسئولیت خانواده را به اطمینان حاصل شود که کودکان باقی می ماند و با خیال راحت در داخل خانه های خود. او همچنین اصرار بر نیاز به احترام اجتماعی دورى از جمله در صف که کوبا می دانم که تنها بیش از حد خوب به خصوص در مقابل دولت ها ،

کوبا دکتر لیز Caballero (سمت چپ) می رود درب-به-درب جستجو برای موارد ممکن است از Covid-19 در هاوانا در 31 مارس سال 2020 است. Adalberto رقو/AFP

مقدار زیادی از اطلاعات منتشر شده است از طریق کانال های رسمی در انتقال Covid-19 و به معنی اجرا برای جلوگیری از گسترش آن. هر کس در نتیجه می تواند اندازه گیری از نقش آنها را به بازی در جنگ علیه این نامرئی و در نهایت دشمن ناشناخته.

شهروندان و cuentapropistas (کوبا که به طور مستقل کار) در حال تبدیل شدن به dressmakers و ساخت پارچه ماسک به دلیل منابع از فولاد ماسک کافی است. ساکنان تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که انتظار برای یک ممکن است مستند.

مردم کوبا می داند به شدت از این وضعیت حتی اگر ترس از یک بحران مواد غذایی قوی هستند (روح “دوره ویژه” در زمان صلح و ناشی از سقوط اتحاد جماهیر شوروی). کمیته های دفاع از انقلاب (CDR) کمک به گسترش دستورالعمل های داده شده توسط دولت و نظارت بر ظهور علائم در میان جمعیت.

این یک بحران بی سابقه ای برای بسیاری از مردم در این سیاره اما کوبا استفاده می شود به زندگی با خشونت تحولات, آیا ناشی از نابسامانی از یک طوفان و یا مالی و سیاسی و محاصره اعمال شده توسط ایالات متحده آمریکا است که بیشتر تقویت شود پس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت رسید. وجود دارد بنابراین هیچ خطر از دیدن آنها مبارزه در سوپر مارکت ها برای چند رول کاغذ توالت به عنوان آنها زندگی شده است برای چندین دهه با یک جیره کتاب “libreta”) و در حال تجربه کمبود از همه نوع به صورت روزانه.

هاوانا, مارس 16 سال 2020 است. Yamil Lage/AFP

کاهش تحریم?

کوبا می توانید مطالعه پزشکی رایگان (فقط دانشجویان خارجی در ایلام, آمریکای دانشکده پزشکی) و لذت بردن از بیش از محترم رای از پزشکان سرانه اما همیشه دسترسی به داروهای اساسی چون از ما برون مرزی ،

کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر سابق شیلی میشل باشله رئیس جمهور به تازگی به نام برای کاهش محدودیت ها و تحریم ها در نیروی در برابر کوبا به منظور کمک به این جزیره توسعه درمان در برابر این بیماری است.

کوبا است که اغلب کمی صحبت در مورد دیگر از آن جریان درگیری با ایالات متحده آمریکا و ارتباط آن به عمده قدرت های اروپایی از جمله ایتالیا و فرانسه است و اغلب تنها از طریق درک کلیشه – اجتناب ناپذیر “رم, سیگار برگ, Che” سه تایی. در زمینه فعلی با این حال کوبا داخلی و بین المللی تعامل می تواند به سوال تماس مفاهیم “توسعه” و “توسعه” کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de