CTV News, TSN به تولید و برنامه نویسی برای تلفن همراه جدید پلت فرم های ویدئویی Quibi

تورنتو — به زودی-به-راه اندازی تلفن همراه پلت فرم های ویدئویی امضا کرده است اولین کانادایی همکاری کرد.

در یک اطلاعیه چهار شنبه, زنگ, گفت, این اولین کانادا شرکت متعهد به تولید محتوا برای Quibi.

کوتاه برای “سریع نیش” Quibi خواهد شد از ویژگی های ویدئوها از 10 دقیقه و یا کمتر است که می تواند در هر دو پرتره و یا حالت افقی بر روی گوشی های هوشمند است.

اخبار CTV و TSN که متعلق به بل رسانه ها تولید خواهد شد به طور منظم برنامه نویسی برای Quibi زمانی که آن را راه اندازی در آمریکای شمالی در ماه آوریل است.

برنامه نویسی خواهد شد عبارتند از صبح خبری از اخبار CTV هفت روز هفته و همچنین به عنوان شب خبری در روزهای هفته و ورزش روزانه به روز رسانی از TSN. منحصر به فرد جریان پخش تمام خواهد شد بخشی از Quibi روزانه ملزومات تجاری که همچنین شامل سرپرستی روزانه سرگرمی و الهام بخش محتوا.

“کانادا دهنده از کشور, پربیننده ترین مطالب و رهبر در نوآوری موبایل, زنگ منحصر به فرد قرار به همکاری با Quibi در این هیجان انگیز جدید تکامل سرگرمی” پیش از میلاد و بل کانادا, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت میرکو Bibic در بیانیه ای گفت.

“هدف ما این است که برای پیشبرد چگونه کانادایی ارتباط با یکدیگر و جهان است و ما به جلو نگاه به تأمین اندازی Quibi در کانادا با قدرت کامل از بل بی همتا بی سیم و ایجاد محتوا منابع است.”

Quibi که سیاهی خود را به عنوان یک خانه برای “آسان بر روی بروید مشاهده تلفن همراه,” دریافت کرده است قبل از راه اندازی اعتیاد به مواد مخدره در بخشی به دلیل آن شجره نامه. این یک سرمایه گذاری مشترک بین سابق eBay جمهور مگ ویتمن و سابق والت دیزنی استودیو صندلی و دریم ورکز انیمیشن بنیانگذاران Jeffrey Katzenberg.

“ما هیجان زده به شریک با بل و کانادا خبر بالا و مارک های ورزشی از بل رسانه ها به تحویل روزانه سرپرستی برنامه های که ارائه کانادایی ها همه از بزرگترین لحظات و داستان های روز را در سریع نیش” Katzenberg در بیانیه ای گفت.

تعدادی از ستاره های هالیوود را امضا کرده اند می پردازد به تولید محتوا برای Quibi از جمله جنیفر لوپز, ریس ویترسپون, Zac Efron, جو جوناس و Chrissy Teigen.

در علاوه بر این به تولید محتوا برای Quibi بل را تبلیغ پلت فرم از طریق آن کانال های رسانه ای و به تحرک بل مشتریان خود را به عنوان “منحصر به فرد در کانادا شریک بازاریابی در رده ارتباطات از راه دور” در بیانیه ای گفت:.

Quibi شروع خواهد شد خدمات در کانادا در مارس 6 با پرداخت هزینه اشتراک ماهانه از $6.99 یا $9.99 برای یک تجربه آگهی رایگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de